X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] ztiu - CM 600L

Autor Wiadomość
Yoshi
Weteran


Auto: Opel
Imie: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 8448
Skąd: Chmurokukułkowo
Wysłany: 2009-07-20, 20:12   

Figur napisał/a:
ztiu napisał/a:
Chyba przerobie na LPG 4 generacji.


NIE!!!! Tylko nie TO!!!!!!!
To silnik Mercedesa jest! One tego nie trawią!!!


Figur napisał/a:
Ale Merc to nie Lexus czyli Toyota!
Nie rozumiem po co kupować samochody z takimi silnikami i na gaz je.


Coooo ? A co to ma do tego, że Merc na LPG źle jeździ ?? Marcin, ty chyba masz jakieś uprzedzenie do oszczędzania. Qmpel ma merca ML w sekwencji i lata jak złoto.

BTW piękny samochód :brawo: . Pierwsza taka perełka u nas na forum.
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
cardisoma
Grupa Dolnośląska
Lanos in progress


Auto: Lanos 2.0
Imie: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 7190
Skąd: Rejowiec Fabryczny
Wysłany: 2009-07-20, 20:15   

Yoshi napisał/a:
Pierwsza taka perełka u nas na forum.


marzenie nie jednego z nas ;)



Tatuowanie, zapraszam
http://www.facebook.com/CardiTattoo
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2009-07-20, 21:24   

Yoshi napisał/a:
Marcin, ty chyba masz jakieś uprzedzenie do oszczędzania


Mam uprzedzenie do gazu. Tylko tyle.

Yoshi napisał/a:
A co to ma do tego, że Merc na LPG źle jeździ


No to, że to DU to S klasse Mercedesa. Jak słyszałem silniki Merca na gazie to mnie odrzucało tak przeryte były.



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
wiktorbel

Auto: POLONEZ Caro 1.5 GLI '94
Imie: Wiktor
Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 269
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-07-20, 22:09   

wow... co za samochód cudo!! moze chcesz sie zamienic na lanosa?? :jupi: :hahaha: a tak z ciekawosci ile taka przyjemnosc kosztuje??



Lanos sprzedany ale jest POLONEZ
 
 
 
Yoshi
Weteran


Auto: Opel
Imie: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 8448
Skąd: Chmurokukułkowo
Wysłany: 2009-07-20, 22:09   

Cytat:
Jak słyszałem silniki Merca na gazie to mnie odrzucało tak przeryte były.


przeryte bo pewnie zarżnięte jak każdy inny silnik o który się nie dba, jakiegokolwiek producenta...



Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2009-07-20, 22:13   

wiktorbel napisał/a:
a tak z ciekawosci ile taka przyjemnosc kosztuje??


Z tego co się orientuje to od 12 do 19 tys ;d

[ Dodano: 2009-07-20, 22:17 ]
No i zazdroszczę koledze tego DU :beczy:



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
Szym
Poprawia fabryke? :)


Auto: Lanos sedan 1.6, LPG powered :)
Imie: Szymon
Wiek: 38
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 525
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-07-20, 22:20   

Super autko :)
Tylko jeszcze jakieś stylowe, eleganckie alufelgi i każdy zrobi taką minę widzac takie cacko-> :szok:
Pozdrawiam :piwo:



Mój lanos -> http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=5506
 
 
 
Koenig
Weteran
Moher Power


Auto: Audi A6 V6, Citroen C5 X7, Rover 75 V6
Imie: Janusz
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 6281
Skąd: Miechów
Wysłany: 2009-07-21, 09:42   

CM 600L to jest wersja przedłużana?
Fajne auto :ok:



 
 
lp016

Auto: Nubira 2.0 CDX
Imie: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 72
Wysłany: 2009-07-21, 19:11   

Super sprawa mieć takie autko Zawsze mi się strasznie podobało :brawo: Miłego użytkowania Gratulacje
 
 
 
^Stasio^
Przyjaciel
..::NEXIA TEAM::..


Auto: NEXIA
Imie: Przemek
Wiek: 34
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 3006
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-07-22, 00:18   

No no w końcu coś innego. Jaki tam jest komfort jazdy? warto zapłacić te 20tys? ;)



[Za duży obrazek w podpisie]
SWAP - NIESTETY NIEMA GO ANI W SPRAYU, ANI NIE DA SIĘ PRZYKLEIĆ NA TAŚMĘ DWUSTRONNĄ, NIE ŚWIECI NIESTETY TEŻ NA NIEBIESKO
 
 
 
ztiu

Auto: Daewoo Chariman CM 600L
Imie: Marek
Wiek: 73
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 14
Wysłany: 2009-07-23, 10:06   

Pierwsza naprawa – nowe nie jest to ma prawo.
Spawanie tłumika plus wymiana 2 katalizatorów – 1200

Elektryk się czepia przepływomierza powietrza – wg mnie wszystko ok.
A alufelgi to ma oryginalne.
 
 
1robecki
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-28, 09:10   

ztiu napisał/a:
Syn sprzedał koledze i tyle zostało
http://www.xedos.com.pl/a...6fe247e2eb65545


Krótko mówiąc kolega syna miał urwanie du.., khm, znaczy tyłka.

Fajny ten Chairman. Hmmm :myśli: z tego, co patrzyłem po ogłoszeniach, 20parę tysi i możnaby weselników wozić, albo po godzinach taxą śmigać..., jeszcze na Lpigu...- tak tylko patrzę ze swojej perspektywy.
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-28, 13:23   

piękne auto też o takim marze, w dodatku to jest wersja przedłużana long - to już wogóle kozacka limuzyna, sprawdź czy to nie jest wersja rządowa z kuloodpornymi szybami, ostatnio oglądałem program o Sudanie i prezydent tego kraju był wożony właśnie takim autkiem, pozdrawiam i serdecznie zapraszam na zlot daewoo 5 września w poznaniu [/fade]



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Gość

Wysłany: 2009-07-28, 19:30   

kapelusz napisał/a:
prezydent tego kraju był wożony właśnie takim autkiem

Ale tamten ważył coś koło 3,5 tony z tego co pamiętam .
 
 
ztiu

Auto: Daewoo Chariman CM 600L
Imie: Marek
Wiek: 73
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 14
Wysłany: 2011-04-02, 19:28   

ztiu napisał/a:
Po zakupie zrobiłem na trasie do domu 700 km - 9,2
Chyba przerobie na LPG 4 generacji.



A teraz uwagi po prawie 2 latach eksploatacji - może komuś się przyda

Kupno - 204800 km
Założenie Gazu - 207945 km
Koszt 4000 zł.
Przebieg na 2 kwietnia 2011 - 251200
Czyli przejechałem - ogółem 46400 km
Od założenia gazu - 43705 km

średnio benzyny - 4 l/100 - (lubię sobie czasem kilka dni w miesiącu jeździć tylko na benzynie)
średnio gazu - 11,01 l/100

Jak jeżdżę tylko na gazie to pali ok 12,5 - 14 l i 1.75 - 2 l benzyny.
W tym okresie koszt 1 km (tylko paliwa) 0,46 gr

70% trasa i 30 % miasto.

Jazda dość szybka (niestety i mandat się trafi) - przeważnie 2 osoby.
Naprawy dość drobne - uszczelka, przepływomierz,
Część dostępne i nie tak drogie.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

zainteresowanym udzielę porad - coś tam już o nim wiem.

ztiuszcz@wp.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt