Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
NIE!!!! Tylko nie TO!!!!!!!
To silnik Mercedesa jest! One tego nie trawią!!!
Figur napisał/a:
Ale Merc to nie Lexus czyli Toyota!
Nie rozumiem po co kupować samochody z takimi silnikami i na gaz je.
Coooo ? A co to ma do tego, że Merc na LPG źle jeździ Marcin, ty chyba masz jakieś uprzedzenie do oszczędzania. Qmpel ma merca ML w sekwencji i lata jak złoto.
BTW piękny samochód . Pierwsza taka perełka u nas na forum.
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
cardisoma Grupa Dolnośląska Lanos in progress
Auto: Lanos 2.0
Imie: Paweł
Wiek: 36 Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 7190 Skąd: Rejowiec Fabryczny
Krótko mówiąc kolega syna miał urwanie du.., khm, znaczy tyłka.
Fajny ten Chairman. Hmmm z tego, co patrzyłem po ogłoszeniach, 20parę tysi i możnaby weselników wozić, albo po godzinach taxą śmigać..., jeszcze na Lpigu...- tak tylko patrzę ze swojej perspektywy.
piękne auto też o takim marze, w dodatku to jest wersja przedłużana long - to już wogóle kozacka limuzyna, sprawdź czy to nie jest wersja rządowa z kuloodpornymi szybami, ostatnio oglądałem program o Sudanie i prezydent tego kraju był wożony właśnie takim autkiem, pozdrawiam i serdecznie zapraszam na zlot daewoo 5 września w poznaniu [/fade]
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Gość
Wysłany: 2009-07-28, 19:30
kapelusz napisał/a:
prezydent tego kraju był wożony właśnie takim autkiem
Ale tamten ważył coś koło 3,5 tony z tego co pamiętam .
ztiu
Auto: Daewoo Chariman CM 600L
Imie: Marek
Wiek: 73 Dołączył: 19 Lip 2009 Posty: 14
Wysłany: 2011-04-02, 19:28
ztiu napisał/a:
Po zakupie zrobiłem na trasie do domu 700 km - 9,2
Chyba przerobie na LPG 4 generacji.
A teraz uwagi po prawie 2 latach eksploatacji - może komuś się przyda
Kupno - 204800 km
Założenie Gazu - 207945 km
Koszt 4000 zł.
Przebieg na 2 kwietnia 2011 - 251200
Czyli przejechałem - ogółem 46400 km
Od założenia gazu - 43705 km
średnio benzyny - 4 l/100 - (lubię sobie czasem kilka dni w miesiącu jeździć tylko na benzynie)
średnio gazu - 11,01 l/100
Jak jeżdżę tylko na gazie to pali ok 12,5 - 14 l i 1.75 - 2 l benzyny.
W tym okresie koszt 1 km (tylko paliwa) 0,46 gr
70% trasa i 30 % miasto.
Jazda dość szybka (niestety i mandat się trafi) - przeważnie 2 osoby.
Naprawy dość drobne - uszczelka, przepływomierz,
Część dostępne i nie tak drogie.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
zainteresowanym udzielę porad - coś tam już o nim wiem.