Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Habeta
Auto: Nubira
Imie: Robert
Dołączył: 23 Sie 2009 Posty: 34 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-23, 17:18 [Nubira]habeta
Marka / Model - Daewoo Nubira 1,6 hatchback
Pojemność silnika - 1600 cm
Liczba koni - 108
Rocznik - 1997
Wyposażenie seria jak narazie
Plany - Trzeba troszeczke popracować nad wnętrzem auta , potem kółeczka ładne , zawieszenie .
A teraz zdjęcia dla tych co nie byli nad zalewem .
Auto jak widać już oznakowane .
Zawsze mi się podobały Nubiry w tym nadwoziu, może kiedyś by na taką zmienię Piękne autko
Emka [Usunięty]
Wysłany: 2009-08-23, 17:34
Habeta, fajne autko
pogratulować
Gość
Wysłany: 2009-08-23, 17:34
tomi12316, trzeba było gada ze habety do kompa posadzić i prosze efekt jest .
Jazz-, ciężko jest cos trafić w tym nadwoziu w rozsądnym stanie .
O EmkaWWL kope lat cie nie było .
Ostatnio zmieniony przez Gość 2009-08-23, 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
baaaartus [Usunięty]
Wysłany: 2009-08-23, 17:35
ładne ładne ale felga by sie przydała
Habeta
Auto: Nubira
Imie: Robert
Dołączył: 23 Sie 2009 Posty: 34 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-23, 17:38
baaaartus, pomyślimy nad tym . W planach jakieś 17 mi sie marzą , ale najpierw ogarne wnętrze .
robercik to teraz musisz Habete odpicowac... wnetrze prysnac w kolor.. spoiler.. gleba..felaa.. boo potem juz inwestycja w drugie autoo i jego wlasciciela