Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
pablo-aimar1988 Paulini
Auto: Daewoo Lanos 1,5 S
Imie: Paweł
Wiek: 38 Dołączył: 26 Lip 2009 Posty: 202 Skąd: Wałbrzych [DB]
Wysłany: 2009-11-09, 10:23
zdjęcia będą, tylko dziada umyje
a zmien pytasz dlaczego ... zawsze chciałem miec nubirke hb ... ;-)
DAEWOO 4 EVER!
Gość
Wysłany: 2009-11-09, 11:05
pablo-aimar1988 napisał/a:
zawsze chciałem miec nubirke hb
A zamieniasz na nexie
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
pablo-aimar1988 Paulini
Auto: Daewoo Lanos 1,5 S
Imie: Paweł
Wiek: 38 Dołączył: 26 Lip 2009 Posty: 202 Skąd: Wałbrzych [DB]
Wysłany: 2009-11-09, 11:41
nubirke chciałem mieć, lecz kolega kupił i niepoleca... a nexia tez jest wyje... na w kosmos ;-)
DAEWOO 4 EVER!
Gość
Wysłany: 2009-11-09, 11:43
pablo-aimar1988 napisał/a:
nubirke chciałem mieć, lecz kolega kupił i niepoleca
Kupił padlinke to niepoleca .
pablo-aimar1988 Paulini
Auto: Daewoo Lanos 1,5 S
Imie: Paweł
Wiek: 38 Dołączył: 26 Lip 2009 Posty: 202 Skąd: Wałbrzych [DB]
Wysłany: 2009-11-09, 13:32
ano niewiem...wiec wole nexie :-)
DAEWOO 4 EVER!
Moskwa 79
Dołączył: 03 Lut 2009 Posty: 60
Wysłany: 2009-11-26, 20:15
Masz jakies fotki ? albo z kad jestes ja mam nexie moze sie zamienimy
Gość
Wysłany: 2009-11-26, 20:51
Moskwa 79, masz napisane Wałbrzych .
pablo-aimar1988 Paulini
Auto: Daewoo Lanos 1,5 S
Imie: Paweł
Wiek: 38 Dołączył: 26 Lip 2009 Posty: 202 Skąd: Wałbrzych [DB]
Wysłany: 2009-11-26, 22:16
Moskwa 79, Wałbrzych
DAEWOO 4 EVER!
Sledz Grupa Podlaska
Auto: bus
Imie: Bartek
Dołączył: 27 Mar 2008 Posty: 1434 Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-11-26, 22:50
nexia fajny samochod, ani razu nie zalowalem kupna - wiec szczerze polecam bo tani w modyfikacjach i ew. naprawach