X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[TACUMA] Afrodyta Markona

Autor Wiadomość
tiru89
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 14:42   

Markon napisał/a:
a na alumy opony nisko profilowe 195/55/15


55 to nie niski profil :P
Autko bardzo ładne :)
powodzonka :piwo:
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
nm_adasko


Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 269
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-11-16, 20:01   

Bardzo ładna Tacumcia , w ładnym kolorku i wyposażeniu o stanie to już nie wspomnę. :brawo: Już wkrótce zaprezentuje swoja Tacumę tylko jakieś sensowne fotki strzele . :jupi:
 
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-16, 23:00   

tiru89 napisał/a:
Markon napisał/a:
a na alumy opony nisko profilowe 195/55/15


55 to nie niski profil :P
Autko bardzo ładne :)
powodzonka :piwo:
no ale są na twardych rantach



 
 
 
ci.nek


Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 2408
Skąd: MMz
Wysłany: 2009-11-17, 11:24   

Bardzo ładny samochód, nigdy nie przyglądałem się tacumie ale jest dość ciekawa. Życzę bezproblemowej i przyjemnej jazdy :piwo:




 
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-17, 12:03   

Pietro napisał/a:
Bardzo ładna Tacuma :ok: Sam też kiedyś rozważałem zakup takiego autka ;) Co do zmian, to faktycznie najlepsze są delikatne zmiany, tak jak piszesz - ładne alufelgi, przyciemnienie obudowy reflektorów (ciekawe swoją drogą jak w Tacumie będzie to wyglądało), ew. lekkie obniżenie i delikatnie przyciemnione szyby :) Tak zadbany będzie wyglądał miodzio :brawo:
alufelgi zgadza się, reflektory nie ma takiej opcji są tam H4 a spodziewałem się co najmniej soczewek :beczy: czyli czeka mnie zamontowanie przekaźników (muszę się pouśmiechać do Mańuśia o jakiś schemacik) :D co do obniżenia absolutnie nie będzie to dobrze wyglądać już myślałem nad podniesieniem ale zostanę przy obecnym stanie , szyby :myśli: ale tylko i wyłącznie piecowo, myślałem też o grillu i mam już pomyła ale wszystko ze smakiem



 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
darfa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-30, 07:29   tacuma

taz mam taka :jupi: od 5 lat . Autko rewelacja jedyny problem jest z servisem ASO np. na Slasku tylko 3 serwisy maja skaner do Tacumy. Kiedy padl mi kluczyk to nikt nie byl w stanie go zaprogramowac :beczy: Tacuma jest dosc twarda w zawieszeniu wiec jesli ja obnizysz to bedzie starsznie sztywno. Jesli Cie intyeresuje mam serwisowke i katalog czesci bo pewne czesci pasuja z Nuby tylko trezba znac nr czesci i porownac.
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-31, 00:20   Re: tacuma

darfa napisał/a:
taz mam taka :jupi: od 5 lat . Autko rewelacja jedyny problem jest z servisem ASO np. na Slasku tylko 3 serwisy maja skaner do Tacumy. Kiedy padl mi kluczyk to nikt nie byl w stanie go zaprogramowac :beczy: Tacuma jest dosc twarda w zawieszeniu wiec jesli ja obnizysz to bedzie starsznie sztywno. Jesli Cie intyeresuje mam serwisowke i katalog czesci bo pewne czesci pasuja z Nuby tylko trezba znac nr czesci i porownac.
skaner ?? nigdzie nie pisałem ze będę ją obniżał wręcz przeciwnie jak cos to w górę Serwisówke też mam katalog części by się przydał a części nie tylko z Nuby ale i z Leganzy pasują



 
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-01-02, 23:08   

GRATULACJE nareszcie ktoś kto kupując nowe auto podtrzymuje tradycje naszej ulubionej marki (bo z tego co zauważam dość często to koledzy forumowicze zdradzają daewoo i kupują inne marki a szkoda :beczy: ) więc jeszcze raz gratuluje i podziwiam i serdecznie zapraszam na następny zlot do Poznania bo jestem bardzo ciekaw jak taka fura wygląda na żywo



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-03, 01:30   

kapelusz napisał/a:
GRATULACJE nareszcie ktoś kto kupując nowe auto podtrzymuje tradycje naszej ulubionej marki (bo z tego co zauważam dość często to koledzy forumowicze zdradzają daewoo i kupują inne marki a szkoda :beczy: ) więc jeszcze raz gratuluje i podziwiam i serdecznie zapraszam na następny zlot do Poznania bo jestem bardzo ciekaw jak taka fura wygląda na żywo
juz tam nie jeżdżę na delegacje ale możesz sie załapać z Blisterem na nasz zlot



 
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-03, 11:22   

Miałem okazję się przejechać z Markonem Tacumką i wrażenia są super ;d



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-01-04, 23:14   

Markon napisał/a:
[juz tam nie jeżdżę na delegacje ale możesz sie załapać z Blisterem na nasz zlot


A Gdzie i kiedy?



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-05, 08:53   

Żnin w czasie wakacji



 
 
 
Piots


Auto: Lani 1.6 SX T150
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 73
Wysłany: 2010-01-06, 14:43   

Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano ;)

Pozdrawiam



Czerwień skalista T150 - Przyjaciel nie samochód!
Razem już 433 konie w stajni :)

Czerwień skalista : http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=20143
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-07, 09:08   

Piots napisał/a:
Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano ;)

Pozdrawiam
pisząc to wyposażenia jeszcze nie znałem w 100% z kopiowałem je z neta teraz wiem co mam :piwo:



 
 
 
Chin
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-11, 23:24   

Markon napisał/a:
Piots napisał/a:
Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano ;)

Pozdrawiam
pisząc to wyposażenia jeszcze nie znałem w 100% z kopiowałem je z neta teraz wiem co mam :piwo:


Z tego Co mi wiadomo ESP było montowane w Tacumie oraz w Rezzo. Nawet przymieżałem się do takiej co miała ale była w opłakanym stanie i miała z tyłu tylko 2 siedzenia.
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt