Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
55 to nie niski profil
Autko bardzo ładne
powodzonka
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
nm_adasko
Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35 Dołączył: 30 Lip 2009 Posty: 269 Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-11-16, 20:01
Bardzo ładna Tacumcia , w ładnym kolorku i wyposażeniu o stanie to już nie wspomnę. Już wkrótce zaprezentuje swoja Tacumę tylko jakieś sensowne fotki strzele .
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-16, 23:00
tiru89 napisał/a:
Markon napisał/a:
a na alumy opony nisko profilowe 195/55/15
55 to nie niski profil
Autko bardzo ładne
powodzonka
no ale są na twardych rantach
ci.nek
Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42 Dołączył: 01 Mar 2009 Posty: 2408 Skąd: MMz
Wysłany: 2009-11-17, 11:24
Bardzo ładny samochód, nigdy nie przyglądałem się tacumie ale jest dość ciekawa. Życzę bezproblemowej i przyjemnej jazdy
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-17, 12:03
Pietro napisał/a:
Bardzo ładna Tacuma Sam też kiedyś rozważałem zakup takiego autka Co do zmian, to faktycznie najlepsze są delikatne zmiany, tak jak piszesz - ładne alufelgi, przyciemnienie obudowy reflektorów (ciekawe swoją drogą jak w Tacumie będzie to wyglądało), ew. lekkie obniżenie i delikatnie przyciemnione szyby Tak zadbany będzie wyglądał miodzio
alufelgi zgadza się, reflektory nie ma takiej opcji są tam H4 a spodziewałem się co najmniej soczewek czyli czeka mnie zamontowanie przekaźników (muszę się pouśmiechać do Mańuśia o jakiś schemacik) co do obniżenia absolutnie nie będzie to dobrze wyglądać już myślałem nad podniesieniem ale zostanę przy obecnym stanie , szyby ale tylko i wyłącznie piecowo, myślałem też o grillu i mam już pomyła ale wszystko ze smakiem
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
darfa [Usunięty]
Wysłany: 2009-12-30, 07:29 tacuma
taz mam taka od 5 lat . Autko rewelacja jedyny problem jest z servisem ASO np. na Slasku tylko 3 serwisy maja skaner do Tacumy. Kiedy padl mi kluczyk to nikt nie byl w stanie go zaprogramowac Tacuma jest dosc twarda w zawieszeniu wiec jesli ja obnizysz to bedzie starsznie sztywno. Jesli Cie intyeresuje mam serwisowke i katalog czesci bo pewne czesci pasuja z Nuby tylko trezba znac nr czesci i porownac.
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-31, 00:20 Re: tacuma
darfa napisał/a:
taz mam taka od 5 lat . Autko rewelacja jedyny problem jest z servisem ASO np. na Slasku tylko 3 serwisy maja skaner do Tacumy. Kiedy padl mi kluczyk to nikt nie byl w stanie go zaprogramowac Tacuma jest dosc twarda w zawieszeniu wiec jesli ja obnizysz to bedzie starsznie sztywno. Jesli Cie intyeresuje mam serwisowke i katalog czesci bo pewne czesci pasuja z Nuby tylko trezba znac nr czesci i porownac.
skaner nigdzie nie pisałem ze będę ją obniżał wręcz przeciwnie jak cos to w górę Serwisówke też mam katalog części by się przydał a części nie tylko z Nuby ale i z Leganzy pasują
GRATULACJE nareszcie ktoś kto kupując nowe auto podtrzymuje tradycje naszej ulubionej marki (bo z tego co zauważam dość często to koledzy forumowicze zdradzają daewoo i kupują inne marki a szkoda ) więc jeszcze raz gratuluje i podziwiam i serdecznie zapraszam na następny zlot do Poznania bo jestem bardzo ciekaw jak taka fura wygląda na żywo
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-03, 01:30
kapelusz napisał/a:
GRATULACJE nareszcie ktoś kto kupując nowe auto podtrzymuje tradycje naszej ulubionej marki (bo z tego co zauważam dość często to koledzy forumowicze zdradzają daewoo i kupują inne marki a szkoda ) więc jeszcze raz gratuluje i podziwiam i serdecznie zapraszam na następny zlot do Poznania bo jestem bardzo ciekaw jak taka fura wygląda na żywo
juz tam nie jeżdżę na delegacje ale możesz sie załapać z Blisterem na nasz zlot
Miałem okazję się przejechać z Markonem Tacumką i wrażenia są super
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano
Pozdrawiam
Czerwień skalista T150 - Przyjaciel nie samochód!
Razem już 433 konie w stajni
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-07, 09:08
Piots napisał/a:
Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano
Pozdrawiam
pisząc to wyposażenia jeszcze nie znałem w 100% z kopiowałem je z neta teraz wiem co mam
Chin [Usunięty]
Wysłany: 2010-01-11, 23:24
Markon napisał/a:
Piots napisał/a:
Ładna Tacuma, też bardzo poważnie rozważałem zakup takiego auta ( zwyciężył jednak inny van) ale z tym ESP to coś chyba nie tak bo w tym modelu go nie montowano
Pozdrawiam
pisząc to wyposażenia jeszcze nie znałem w 100% z kopiowałem je z neta teraz wiem co mam
Z tego Co mi wiadomo ESP było montowane w Tacumie oraz w Rezzo. Nawet przymieżałem się do takiej co miała ale była w opłakanym stanie i miała z tyłu tylko 2 siedzenia.