Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Aha kupiłem te wkłady do lusterek także liczę na Twoją pomoc
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Chaty Grupa Podlaska
Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009 Posty: 3255 Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-11-16, 10:02
Ładne autko, gratuluje zakupu
"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-16, 10:34
RIPER, ja to tylko małe liftingi
Koenig, mi też się spodobał zresztą dodatkowo miał prawie nowe opony z tego roku jeżdżone tylko 3 miesiące no i alumy widać w jakim stanie
zmien, kiedy pojadę zależy tylko od tego kiedy dostane dzień wolny
RIPER Administrator Jose Jalapeno on a stick
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Wysłany: 2009-11-16, 10:38
Markon napisał/a:
RIPER, ja to tylko małe liftingi
wiemy że na tym się nie skończy
jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw
Auto: Dodge Grand Caravan+Lanos
Imie: Smoczyca
Wiek: 42 Dołączyła: 26 Paź 2009 Posty: 863 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-16, 10:45
Autko pierwsza klasa, bezawaryjnej jazdy życzę...po "małym" liftingu...
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-11-16, 10:57
lifting to przeróbka lamp przednich na bank zmiana żarówek, radyjka i muszę dokupić antenkę CB i nic więcej to nie Espero w które wpakowałem prawie 1000zł w audio i prawie 2500zl w tuningi i pozostałe pierdoły czyli ponad 7tyś z czego w naprawy tylko 1500zł czyli po prostu TO nie ma sensu
Pietro Weteran
Auto: Lanos Hatchback T-150 1.6, full SX, 92U
Imie: Piotr
Wiek: 45 Dołączył: 06 Gru 2007 Posty: 4665 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-11-16, 14:39
Bardzo ładna Tacuma Sam też kiedyś rozważałem zakup takiego autka Co do zmian, to faktycznie najlepsze są delikatne zmiany, tak jak piszesz - ładne alufelgi, przyciemnienie obudowy reflektorów (ciekawe swoją drogą jak w Tacumie będzie to wyglądało), ew. lekkie obniżenie i delikatnie przyciemnione szyby Tak zadbany będzie wyglądał miodzio
TPO
Auto: Leganza 2.0 1998 AutoMat Black
Imie: Tom
Wiek: 50 Dołączył: 15 Paź 2009 Posty: 65 Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-11-16, 14:42
chyba nie w temacie... czemu po aluski do zabrza?
jakies namiary na fajne/tanie/ladne...itd?
Autko super... przyjemnej i bezawaryjnej jazdy