Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wiecie co, żeby to było takie łatwe i ode mnie zależało... Ja nie pracuję, nie zarabiam, nie studiuję, nie mam kasy. Za wszystko płaci mój ojciec, mój głos jest mało znaczący, to on płaci i kupuje, ja mam niewiele do gadania...
Nubira oddała za mnie życie...
Teraz jest Focus 1,6 ZETEC
Jonecky Grupa Podkarpacka
Auto: Lanos 1,5 8v LPG
Imie: Michał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Maj 2009 Posty: 7233 Skąd: ok Dębica RDE
Wysłany: 2011-06-14, 22:31
pozostaje mieć nadzieje ze jak znajdziesz prace to kupisz własne daewoo, sam tak miałem
Nie nie Daewoo to na pewno nie będzie. Stary się uparł przy Astrze, tylko jak napisze wam jakiej to się nie wstrzymacie ze śmiechu Astra II od znajomego 99r., 1.4 16V, 160tys. z salonu z Polski. Wszystko pięknie ładnie, ale.... bez wyposażenia, zderzak tylny do wymiany, palone w środku, cena 12000zł dzięki cześć
byle nie astra II, szwagier ma taką i psuje sie na [otęgę a części sa jednak od daewoo droższe, namów tate na nubire bo masz już kupe częsci zapasowych a nubirki teraz są dość tanie i to nawet te dobrze wyposażone
[ Dodano: 2011-06-15, 10:52 ]
a do 10000 to juz kupisz taką sztukę że szczęka opada, a jeżeli juz koniecznie tata nie chce daewoo to może namów go na chevroleta nubire - na allegro takie stoją po tyle co ta astra i to roczniki powyżej 2005 i z wyposażeniem, pamiętaj - nie chcesz mieć hopla - nie kupuj opla
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2011-06-15, 10:59
Za taką kasę znajdziesz Corse 1.7 w dizlu z lepszym wyposażeniem z rocznika około 2003.