Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Dzisiaj praktycznie zakończyłem prace związane z demontażem różnych części. Niedługo części w dziale giełda. Pozostaje czekać na gościa, żeby zabrał auto...
PS. Pomyliłem się, auto nie idzie do handlarza, tylko to właściciela szrotu
Nie nie Daewoo to na pewno nie będzie. Stary się uparł przy Astrze, tylko jak napisze wam jakiej to się nie wstrzymacie ze śmiechu Astra II od znajomego 99r., 1.4 16V, 160tys. z salonu z Polski. Wszystko pięknie ładnie, ale.... bez wyposażenia, zderzak tylny do wymiany, palone w środku, cena 12000zł dzięki cześć
Z Twojego opisu ..... TRAGICZNA PORAŻKA
Radek_16V Grupa Podkarpacka Przytulanie dziewczyn!
Szukaj tanie a dobre ... koledzy dobrze Ci podpowiadają, nie chodzi mi tu o to że zmienisz markę itp. bo fanem DU się jest a nie bywa i tak czy owak na spota zawitasz pewnie ale chodzi o to żeby się nie pchać w niepotrzebne wydatki ....
Radek_16V Grupa Podkarpacka Przytulanie dziewczyn!