Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam państwa bardzo bardzo serdecznie
Moja padlina to Nubira I z 1998r. silnik 2.0 133 konie.
Co do wszelkiego rodzaju tuningów itp. to ja się w to nie bawię, bo po prostu lubię serię.
W planach: zmiana głośników, poprawienie działania elektrycznych szyb, zrobienie centralnego żeby nie zamarzał i narazie chyba tyle
Fotki:
Nubira oddała za mnie życie...
Teraz jest Focus 1,6 ZETEC
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Figur Przyjaciel Prezes Zarządu
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2009-12-03, 15:40
Radek_16V napisał/a:
Co do wszelkiego rodzaju tuningów itp. to ja się w to nie bawię, bo po prostu lubię serię.
W końcu na "swojego" trafiłem
Nubirka ładna za udany zakup.
Ciężko jest lekko żyć...
Radek_16V Grupa Podkarpacka Przytulanie dziewczyn!
Trochę lepszych fotek. Co do auta to już postanowione, sprzedaję całe handlarzowi. Nie mam serca ani ochoty grzebać w nim już. Co do samych zdjęć to wymieniłem alusy na stalowe, półkę z głośnikami zdemontowałem.
Nubira oddała za mnie życie...
Teraz jest Focus 1,6 ZETEC
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2011-06-14, 15:57
Szkoda autka
Najważniejsze, że spełniła swe zadanie chroniąc kierowcę!!