Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Mam identyczne wozidło tylko pod inną nazwą i w moim jest 133KM FAJNA FURKA
To moze moje ma tez tyle....
Jedyne co wiem to ze silniczek jest bardzo elastyczny. Mozna jechac 50/h piateczka.
NIE. W normalnych Tacumach / Rezzo 2.0 mial 122konie. 133 fabryka nie oferowala. Choc ten silnik w nubirze mial 133 konie. Ale z jakiegos powodu zostal zdlawiony, co pewnie oznacza, ze jakos da sie go oddlawic
Czerwona strzała 1.8T, odjechała
Oraz Chevi Nubira 1.8
ALE czy warto sie bic o 11 koni? Autko i tak fajnie jezdzi oraz ma spory apetyt....
Dodatkowo jest troszke glosne na wyzszych obrotach...
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-22, 08:22
znalazłeś już wszystkie schowka ja naliczyłem ich ok 20
[ Dodano: 2009-12-22, 09:11 ]
Lukass napisał/a:
NIE. W normalnych Tacumach / Rezzo 2.0 mial 122konie. 133 fabryka nie oferowala. Choc ten silnik w nubirze mial 133 konie. Ale z jakiegos powodu zostal zdlawiony, co pewnie oznacza, ze jakos da sie go oddlawic
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM
Pietro Weteran
Auto: Lanos Hatchback T-150 1.6, full SX, 92U
Imie: Piotr
Wiek: 45 Dołączył: 06 Gru 2007 Posty: 4665 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-12-22, 09:53
Markon napisał/a:
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM
Bo silnik był identyczny co w Nubirze/Leganzie... ale zastosowano pewne zmiany, celem dostosowania norm składu spalin do Euro-III. M.in. zmieniono egr na sterowany elektrycznie, oraz dołożono drugi katalizator.
Co do informacji z DR - po pierwsze moc w dowodzie podawana jest w kW a po drugie informacje z DR nie zawsze są zgodne z prawdą
nm_adasko
Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35 Dołączył: 30 Lip 2009 Posty: 269 Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-12-23, 19:25
Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.
Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.
A jak u ciebie jest z ogrzewaniem, boja mam wrazenie ze wieje zbyt mocno.Nie zabardzo wiem czy to normalne ale nawet z maxymalna sila nadmuchu ledwo czuje "cieply wiaterek".
Jamozesz to napisz jak jest u ciebie jesli masz climatronica.
nm_adasko
Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35 Dołączył: 30 Lip 2009 Posty: 269 Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-12-25, 20:00
Klimatyzacji mało kiedy używam i mam climatronica.
U mnie bez klimy dmucha naprawdę solidnie. Zaparowane szyby znikają błyskawicznie, tak samo oblodzona szyba.
Jak w zimę nastawie sobie na drugi poziom to czuje leciutki powiew, jak wrzucę na 4 to już wieje halny. hehe
Co do siły u ciebie w nadmuchu może masz po prostu źle ustawiony nadmuch.
Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało, spróbuję odpowiedzieć.
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM
Bo silnik był identyczny co w Nubirze/Leganzie... ale zastosowano pewne zmiany, celem dostosowania norm składu spalin do Euro-III. M.in. zmieniono egr na sterowany elektrycznie, oraz dołożono drugi katalizator.
Co do informacji z DR - po pierwsze moc w dowodzie podawana jest w kW a po drugie informacje z DR nie zawsze są zgodne z prawdą
Pietro slusznie napisal, w dowodzie mogloby pisaac nawet 150 kW, a i tak naprawde jest tylko 90-pare. Jesli auto jest z niemiec, to moc pewnie wpisano na podstawie silnika 2.0, a nie danych o Tacumie (malo popularna i malo kto sie orientuje na ich temat).
Czerwona strzała 1.8T, odjechała
Oraz Chevi Nubira 1.8
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-26, 02:13
vicking87 napisał/a:
nm_adasko napisał/a:
Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.
A jak u ciebie jest z ogrzewaniem, boja mam wrazenie ze wieje zbyt mocno.Nie zabardzo wiem czy to normalne ale nawet z maxymalna sila nadmuchu ledwo czuje "cieply wiaterek".
Jamozesz to napisz jak jest u ciebie jesli masz climatronica.
jest ok po ok 3min ustawiam na 31,5+ ale nie włączam klimy po 10min ustawiam 21+
Świetny samochodzik. Też taki użytkuje tylko z motorkiem mniejszym - 1.8. Z czystej ciekawości, jak ze spalaniem? Z tego co pisałeś to instalacja zacna.