X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[rezzo] vicking87

Autor Wiadomość
vicking87

Auto: REZZO
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-12-20, 20:47   [rezzo] vicking87

Witam, przedstawiam wszystkim moje autko......

Daewoo Rezzo
Silnik 2.O
Wersja CDX
Moc 120 pare koni (ile?)
Wersja zagazowana fabrycznie instalka NECAM-KOLTEC
Przebieg 120000 km

a teraz zdjecia:

Jak widac troszke nas zasypalo ale jak sie polepszy to cykne jeszcze zdjec...
Pozdrawiam
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
4est
Weteran
Grupa Podkarpacka


Imie: Tomek
Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2862
Skąd: RJA
Wysłany: 2009-12-20, 20:57   

Super ten wagon-ik wstydz sie przyzanć ale nie widziałem że daewoo ma taki model :P




 
 
 
Qnik_Qnik

Auto: Daewoo Lanos 1.5 DOHC
Imie: Wojtek
Wiek: 34
Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 58
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-12-20, 22:37   

4est napisał/a:
Super ten wagon-ik wstydz sie przyzanć ale nie widziałem że daewoo ma taki model :P
Chevrolet Rezzo=Daewoo Rezzo=Daewoo Tacuma
 
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-21, 14:48   

Mam identyczne wozidło tylko pod inną nazwą i w moim jest 133KM FAJNA FURKA :piwo:



 
 
 
vicking87

Auto: REZZO
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-12-21, 19:32   

Markon napisał/a:
Mam identyczne wozidło tylko pod inną nazwą i w moim jest 133KM FAJNA FURKA :piwo:


To moze moje ma tez tyle....
Jedyne co wiem to ze silniczek jest bardzo elastyczny. Mozna jechac 50/h piateczka.
:piwo:
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Lukass


Auto: Peugeot 206
Imie: Lukasz
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 818
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2009-12-21, 20:04   

vicking87 napisał/a:
Markon napisał/a:
Mam identyczne wozidło tylko pod inną nazwą i w moim jest 133KM FAJNA FURKA :piwo:


To moze moje ma tez tyle....
Jedyne co wiem to ze silniczek jest bardzo elastyczny. Mozna jechac 50/h piateczka.
:piwo:


NIE. W normalnych Tacumach / Rezzo 2.0 mial 122konie. 133 fabryka nie oferowala. Choc ten silnik w nubirze mial 133 konie. Ale z jakiegos powodu zostal zdlawiony, co pewnie oznacza, ze jakos da sie go oddlawic :piwo:



Czerwona strzała 1.8T, odjechała :)
Oraz Chevi Nubira 1.8
 
 
vicking87

Auto: REZZO
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-12-21, 20:16   

ALE czy warto sie bic o 11 koni? Autko i tak fajnie jezdzi oraz ma spory apetyt....
Dodatkowo jest troszke glosne na wyzszych obrotach... :piwo:
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-22, 08:22   

znalazłeś już wszystkie schowka ja naliczyłem ich ok 20

[ Dodano: 2009-12-22, 09:11 ]
Lukass napisał/a:
NIE. W normalnych Tacumach / Rezzo 2.0 mial 122konie. 133 fabryka nie oferowala. Choc ten silnik w nubirze mial 133 konie. Ale z jakiegos powodu zostal zdlawiony, co pewnie oznacza, ze jakos da sie go oddlawic :piwo:
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM :P :D



 
 
 
Pietro
Weteran


Auto: Lanos Hatchback T-150 1.6, full SX, 92U
Imie: Piotr
Wiek: 45
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 4665
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-12-22, 09:53   

Markon napisał/a:
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM :P :D

Bo silnik był identyczny co w Nubirze/Leganzie... ale zastosowano pewne zmiany, celem dostosowania norm składu spalin do Euro-III. M.in. zmieniono egr na sterowany elektrycznie, oraz dołożono drugi katalizator.
Co do informacji z DR - po pierwsze moc w dowodzie podawana jest w kW :P a po drugie informacje z DR nie zawsze są zgodne z prawdą ;)
 
 
nm_adasko


Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 269
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-12-23, 19:25   

Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.
 
 
 
vicking87

Auto: REZZO
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-12-25, 18:51   

nm_adasko napisał/a:
Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.


A jak u ciebie jest z ogrzewaniem, boja mam wrazenie ze wieje zbyt mocno.Nie zabardzo wiem czy to normalne ale nawet z maxymalna sila nadmuchu ledwo czuje "cieply wiaterek".
Jamozesz to napisz jak jest u ciebie jesli masz climatronica. :piwo:
 
 
nm_adasko


Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 269
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-12-25, 20:00   

Klimatyzacji mało kiedy używam i mam climatronica.
U mnie bez klimy dmucha naprawdę solidnie. Zaparowane szyby znikają błyskawicznie, tak samo oblodzona szyba.
Jak w zimę nastawie sobie na drugi poziom to czuje leciutki powiew, jak wrzucę na 4 to już wieje halny. hehe
Co do siły u ciebie w nadmuchu może masz po prostu źle ustawiony nadmuch.
Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało, spróbuję odpowiedzieć. :D
 
 
 
Lukass


Auto: Peugeot 206
Imie: Lukasz
Wiek: 41
Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 818
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2009-12-25, 22:22   

Pietro napisał/a:
Markon napisał/a:
Ja mam silnik identyczny co Leganza a w dowodzie bite 133KM :P :D

Bo silnik był identyczny co w Nubirze/Leganzie... ale zastosowano pewne zmiany, celem dostosowania norm składu spalin do Euro-III. M.in. zmieniono egr na sterowany elektrycznie, oraz dołożono drugi katalizator.
Co do informacji z DR - po pierwsze moc w dowodzie podawana jest w kW :P a po drugie informacje z DR nie zawsze są zgodne z prawdą ;)


Pietro slusznie napisal, w dowodzie mogloby pisaac nawet 150 kW, a i tak naprawde jest tylko 90-pare. Jesli auto jest z niemiec, to moc pewnie wpisano na podstawie silnika 2.0, a nie danych o Tacumie (malo popularna i malo kto sie orientuje na ich temat).



Czerwona strzała 1.8T, odjechała :)
Oraz Chevi Nubira 1.8
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2009-12-26, 02:13   

vicking87 napisał/a:
nm_adasko napisał/a:
Bardzo ładne renzzo (Tacumcia) na forum widzę ze jest już nas coraz więcej.
Co do silnika miałem leganzę z 2.0 a teraz tacume 2 literki to silniki różnią się praca (możne temu ze mam automata) ale leganza podgwizdywała tak jak kiedyś polonezy, a tacuma nie.


A jak u ciebie jest z ogrzewaniem, boja mam wrazenie ze wieje zbyt mocno.Nie zabardzo wiem czy to normalne ale nawet z maxymalna sila nadmuchu ledwo czuje "cieply wiaterek".
Jamozesz to napisz jak jest u ciebie jesli masz climatronica. :piwo:
jest ok po ok 3min ustawiam na 31,5+ ale nie włączam klimy po 10min ustawiam 21+



 
 
 
MartiniOCP

Auto: Daewoo Tacuma
Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-09-30, 16:02   

Świetny samochodzik. Też taki użytkuje tylko z motorkiem mniejszym - 1.8. Z czystej ciekawości, jak ze spalaniem? Z tego co pisałeś to instalacja zacna.

Pzdr.
 
 
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt