X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] remik_scratch

Autor Wiadomość
Zarzek
Grupa Lubuska


Auto: Lanos sedan 1,6 580W RMS
Imie: Zarzek
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 756
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2010-03-28, 17:29   

dubai :D piękna fura chromy jak najbardziej pasują :piwo:

[ Dodano: 2010-03-28, 17:30 ]
tylko czy mi się wydaje ale ruda maskę pod grillem atakuje :omg:



mój dupowóz --> http://daewooforum.pl/vie...er=asc&start=45
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Szym
Poprawia fabryke? :)


Auto: Lanos sedan 1.6, LPG powered :)
Imie: Szymon
Wiek: 38
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 525
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-03-28, 22:21   

Eleganckie :) . Super się prezentuje.... :piwo:
Choć moim zdaniem na o rozmiar większych felgach byłoby jeszcze lepiej :cfaniaczek:



Mój lanos -> http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=5506
 
 
 
zatorek
Grupa Podkarpacka
główny fotograf


Auto: Avensis
Imie: Łukasz
Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 2889
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-28, 23:02   

rodzynek na chromowanych obręczach :D piknie ;)
już nie mogę się doczekac aż zobacze to cudo na żywo :piwo:



 
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-03-28, 23:10   

Felgi trochę american style zalatuję, ale super się na nich prezentuje :piwo: Dobrze widziałem, że to felgi od Mercedesa?
No i zimówki na lato? ;d



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
gr0siek


Auto: Focus mk2FL klekot
Imie: gr0s!ek
Wiek: 38
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 414
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-03-29, 07:49   

fajnyyyy :D Tylko tak jak ktoś wyżej napisał, szkoda ze nie większe. Ale auto idzie w taką stronę w jaką chciałem iść z nexią ;) :ok: :ok:
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
NAITOP


Auto: nEx
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 97
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-05-06, 11:45   

Widziany w rozwadowie 5.05.2010 (12:15)



12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami ;)
 
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-05-06, 22:15   

hehe NAITOP, sledzisz mnie??? :D



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-05-06, 22:28   

remik_scratch, to ty masz siedzibę w rozwadowie?

Kilka razy w Stalowej Woli widziałem białego Chairmana, ale w wersji kródkiej



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-05-07, 10:41   

darewnoo, Białego w wersji krótkiej??? hmmmm nigdy takiego nie widzialem,z tego co sie dowiedzialem w salonie w momencie zakupu to moj byl jedyny bialy w polsce,tak mi przynajmniej powiedzial dyrektor salonu :D



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-05-07, 23:09   

remik_scratch napisał/a:
darewnoo, Białego w wersji krótkiej??? hmmmm nigdy takiego nie widzialem,z tego co sie dowiedzialem w salonie w momencie zakupu to moj byl jedyny bialy w polsce,tak mi przynajmniej powiedzial dyrektor salonu :D


Zgadza się biały krótki. Kilka razy widziałem jak stał na parkingu przed wiaduktem ( na przeciwko Biedronki), a raz nawet w ruchu... Nie wiem czy dalej jest w tych okolicach bo pojawiam się tam już bardzo rzadko.

Możliwe że dyrektor salonu się pomylił, choć znaczna większość Chairmanów jest faktycznie czarna, ale zapewne jeździ co najmniej kilka białych Chairmanów.

A twój Chairman jest prześliczny :piwo:
W dodatku w długiej wersji... to dopiero rodzynek....

Natomiast felgi które założyłeś na wiosne to strzał w 10, choć tamte wcześniejsze felgi bardziej kojarzyły mi się z Chairmanem :oczko:



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-05-08, 01:08   

darewnoo napisał/a:

Natomiast felgi które założyłeś na wiosne to strzał w 10, choć tamte wcześniejsze felgi bardziej kojarzyły mi się z Chairmanem :oczko:


musi sie wyrozniac :)

[ Dodano: 2010-05-08, 10:25 ]
Mam w sumie 3 komplety felg do niego i jeden z tych kompletow chetnie sprzedam :)



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
NAITOP


Auto: nEx
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 97
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-05-13, 15:23   

again Rozdziadów city widziany pod sklepem chyba HILTI (pily)



12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami ;)
 
 
 
lukasz
1303 dni byłem z Espero


Auto: Espero GLX '97
Imie: Łukasz
Wiek: 37
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1821
Skąd: WI
Wysłany: 2010-05-13, 15:48   

Oj konkretne autko :) Fajnie by było jak byś jakieś foto wnętrza puścił :)
Biała perła :D



Ford Focus mkII 1.6 Tdci GHIA by lukasz <- klik

 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-05-13, 21:54   

NAITOP, chyba na górce rozwadowskiej pod sklepen stihl :P :D



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
NAITOP


Auto: nEx
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 97
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-07-06, 22:09   

;) piekny wozek ;) widziany w rozdziadowie.



12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami ;)
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt