Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
darewnoo, Białego w wersji krótkiej??? hmmmm nigdy takiego nie widzialem,z tego co sie dowiedzialem w salonie w momencie zakupu to moj byl jedyny bialy w polsce,tak mi przynajmniej powiedzial dyrektor salonu
darewnoo, Białego w wersji krótkiej??? hmmmm nigdy takiego nie widzialem,z tego co sie dowiedzialem w salonie w momencie zakupu to moj byl jedyny bialy w polsce,tak mi przynajmniej powiedzial dyrektor salonu
Zgadza się biały krótki. Kilka razy widziałem jak stał na parkingu przed wiaduktem ( na przeciwko Biedronki), a raz nawet w ruchu... Nie wiem czy dalej jest w tych okolicach bo pojawiam się tam już bardzo rzadko.
Możliwe że dyrektor salonu się pomylił, choć znaczna większość Chairmanów jest faktycznie czarna, ale zapewne jeździ co najmniej kilka białych Chairmanów.
A twój Chairman jest prześliczny
W dodatku w długiej wersji... to dopiero rodzynek....
Natomiast felgi które założyłeś na wiosne to strzał w 10, choć tamte wcześniejsze felgi bardziej kojarzyły mi się z Chairmanem