X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] remik_scratch

Autor Wiadomość
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-07-07, 03:45   

remik_scratch czemu cię ostatnio nie ma forum?
Chciałbym twój wózek zobaczyć na żywo, ale jeszcze nie miałem tyle szczęścia co NAITOP :pomocy:
Wprowadziłeś jakieś zmiany w swoim wozidełku od tamtego czasu?



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-07-07, 09:43   

darewnoo, ostatnio przyjacielu niemiałem czasu wogole na siedzenie przy kompie,a co do zmian to raczej nic juz nie bede robil oprocz jakiejs fajnej skrzyni basowej,a tak wogole to trzeba by zrobic jakis zlocik w stalowce to wtedy napewno go zobaczysz :D :)



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2010-07-07, 11:50   

Autko marzenie ;d Może ja też będę miał takiego ;d
:brawo: za stan, i niech Ci służy :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
moczykij
lansujmy się razem


Auto: lanos 1.5 8v + gaz
Imie: Przemek
Wiek: 40
Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 127
Skąd: Szczytno NSZ
Wysłany: 2010-07-07, 11:55   

ale piękna bestia :brawo:



pije gorzałe wyje do ksieżyca auuuuuuuuuu
 
 
 
4est
Weteran
Grupa Podkarpacka


Imie: Tomek
Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2862
Skąd: RJA
Wysłany: 2010-07-07, 12:05   

remik_scratch, Mam nadzieje że będziesz na ogólnopolskim zlocie?




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-07-07, 16:41   

4est, z checia przyjade na zlot ale dopiero w ostatni dzien 1.08 bo 31 mam wesele :P mam nadzieje ze jest taka mozliwosc zeby przyjechac tylko na jeden dzien???



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
4est
Weteran
Grupa Podkarpacka


Imie: Tomek
Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2862
Skąd: RJA
Wysłany: 2010-07-07, 16:44   

Pewnie ze jest możliwość :wink:




 
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-07-07, 18:40   

No to postaram sie przybyc :)



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
NAITOP


Auto: nEx
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 97
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-07-08, 21:02   

dzis rano widziany :) mijales bialą nexie, zaraz za mostem ktora jechalem (jako pasazer) leciales za brandwica w strone rzeczycy ;)



12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami ;)
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-07-09, 05:03   

NAITOP napisał/a:
leciales za brandwica w strone rzeczycy ;)


Moja ciotka mieszka w Rzeczycy (okrągłej). NAITOP zastanawia mnie czy jak ja będe miał już auto to też będziesz mnie co kilka dni wypatrywał ;d

remik_scratch a ty poruszasz się tylko Chairmanem czy w 300C też Cie można spotkać?



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-07-09, 08:07   

darewnoo, w 300c tez mnie mozesz spotkac ale rzadziej bo 300c jezdze glownie tylko w soboty czasem na tygodniu jak mnie najdzie ochota :)



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-07-09, 08:14   

remik_scratch napisał/a:
darewnoo, w 300c tez mnie mozesz spotkac ale rzadziej bo 300c jezdze glownie tylko w soboty czasem na tygodniu jak mnie najdzie ochota :)


Aha, a czemu na twojej stronie internetowej nie ma Chairmana?
Tak z ciekawości pytam.



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-07-09, 08:17   

darewnoo, bo Chairman jest juz tylko do jazdy na codzien i musi byc do dla mnie samochod pewny dlatego go nie oglaszam :)

[ Dodano: 2010-07-09, 08:18 ]
NAITOP, ja Cie widziałem w srode ok 20 stales na swiatlach na wysokosci Lotosa w strona niska



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Szaman86
Grupa Mazowiecka


Auto: Seat Leon Cupra
Imie: Seba
Wiek: 40
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 84
Skąd: WRA
Wysłany: 2010-07-11, 11:33   

Kolego gratki za ten sprzęcik :brawo:
Piękny sprzęcik a na dodatek w pięknej bieli :ok:
Ogólnie super wózek :piwo:

Pozdro ;)
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2010-07-11, 12:01   

remik_scratch napisał/a:
darewnoo, bo Chairman jest juz tylko do jazdy na codzien


remik_scratch, wreszcie! Widziałem cię dziś jak wysiadałeś ze swojego cacka przed bramą cmentarza w Rozwadowie
ok. 11:30. Niosłeś coś w ręce i byłeś ubrany cały na niebiesko.
Ale jak zobaczyłem twój wóz na żywo to wydaje się znacznie dłuższy niż na zdjęciu....
Jak zajechałeś pod bramę to od razu poznałem że to twój Chairman :piwo:



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt