Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
remik_scratch czemu cię ostatnio nie ma forum?
Chciałbym twój wózek zobaczyć na żywo, ale jeszcze nie miałem tyle szczęścia co NAITOP
Wprowadziłeś jakieś zmiany w swoim wozidełku od tamtego czasu?
darewnoo, ostatnio przyjacielu niemiałem czasu wogole na siedzenie przy kompie,a co do zmian to raczej nic juz nie bede robil oprocz jakiejs fajnej skrzyni basowej,a tak wogole to trzeba by zrobic jakis zlocik w stalowce to wtedy napewno go zobaczysz
4est, z checia przyjade na zlot ale dopiero w ostatni dzien 1.08 bo 31 mam wesele mam nadzieje ze jest taka mozliwosc zeby przyjechac tylko na jeden dzien???
darewnoo, bo Chairman jest juz tylko do jazdy na codzien
remik_scratch, wreszcie! Widziałem cię dziś jak wysiadałeś ze swojego cacka przed bramą cmentarza w Rozwadowie
ok. 11:30. Niosłeś coś w ręce i byłeś ubrany cały na niebiesko.
Ale jak zobaczyłem twój wóz na żywo to wydaje się znacznie dłuższy niż na zdjęciu....
Jak zajechałeś pod bramę to od razu poznałem że to twój Chairman