Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Daewoo Chairman rok prod 2000
Wzięty z salonu w 2002
Pierwszym wlascicielem byl moj Ojciec 3 lata temu nabylem go Ja
Silnik 3,2 beznzyna o mocy 220km z gazem,instalacja sekwencyjna 2 generacji
228 tys przebiegu w tym 208 tys w gazie,noi zadnych usterek
Jak narazie wymienilem tylko amortyzatory tylne,tarcze hamulcow,klocki,noi wiadomo filtr powietrza,paliwa,skrzyni biegow
Spalanie: kiedys udalo mi sie uzyskac rekord 10l na 100 w tej chwili jest w granicach 11-12 L
Skrzynia automatyczna 5 biegowa z 2 trybami SPORT I WINTER
Wyposażenie: ABS,ASR,ECS-regulacja zawieszenie na miekkie lub twarde
Fotele skórzane-skóra z Jagnięć szkockich <--- smieszne lecz prawdziwe,bardzo wytrzymala,niewielkie ślady zuzycia,najbardziej widoczne jedynie na kierownicy,90% wnetrza poktyte skórą,elektronicznie regulowane fotele oraz kanapa tylna-podgrzewane fotele,elektrycznie skladane lusterka,lusterka podgrzewane,lusterko wewnętrzne regulowane elektronicznie z automayczna funkcja przyciemniania
Audio standardowe z 10 glosnikami,zmieniarka CD na 12 plyt,wzmacniacz 180w,mozliwośc sterowania radiem z kierownicy oraz z podlokietnika tylnej kanapy w przyszlosci mysle o zainstalowaniu tuby,Nie planuje jakiejs szczegolnej modyfikacji gdyz ten samochod posiada wszystko co potrzeba jedynie co zakupilem to felgi chromowane 16" dedykowane do mercedesa S ale o wymianie narazie nie mysle,lecz napewno je zmienie w nie dalekiej przyszlosci,opony letnie Pirelli P7 235/55 Zimowki tyl Pirelli scorpion 215/65 od Merca ML przod continentale conti/winter/contact 225/55
Jak narazie zmienilem tylko przedni Grill na oryginalny SsangYoung oraz tylni znaczek
O nastepnych zmianach napewno was powiadomie
Co prawda Rejestracje Nowozency malo pasuja do niego ale co tu ukrywac kilka wesel przejezdzil
No cóż,wiosna przyszła,wiec stwierdzilem ze to juz jest ten czas kiedy trzeba zmienic kółeczka
Tak tez zrobilem,prezentuje nowe foty na nowych felach
Sami ocence jak wygladaja
Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Pepiś
Auto: Rower :)
Imie: Piotrek
Wiek: 41 Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 3194 Skąd: SK / TJE / TOP / NO
widzialem, dotykałem a nawet gumy w nim zmieniałem
Fajowa furka ciekawi mnie jak zaparkowac takim krazownikiem np w sobote o 10 na ryneczku choc pewnie nie bujasz sie nim po bagietki.
Merolem pachnie jak nic Super furka, bezawaryjnosci zycze.
Pozdrawiam sąsiada ze stalowki Twojego tate tez mialem okazje poznac kiedys
12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami
Cento [Usunięty]
Wysłany: 2010-01-16, 13:52
Oj masz kolego rodzynka :-). I to w przedłużanej wersji, nie wiedziałem, że była u nas oferowana :-).
ci.nek
Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42 Dołączył: 01 Mar 2009 Posty: 2408 Skąd: MMz
Wysłany: 2010-01-16, 13:54
remik_scratch napisał/a:
instalacja sekwencyjna 2 generacji
jak sekwencja to chyba 4 generacji
a w ogóle fajna furka, szerokości
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Figur Przyjaciel Prezes Zarządu
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-01-16, 13:58
Choruje na to auto Piękna rzecz muszę przyznać. Merc to Merc jednak a takowego właśnie masz
jak sekwencja to chyba 4 generacji
a w ogóle fajna furka, szerokości
Koleszko sekwencje sa coraz to bardziej dopracowywane,w 2002 roku byly nieco inne sekwencje niz sa teraz,poczytaj sobie o tym Jak zakladalem instalacje w Lublinie u gosci ktory dostal otrzymal 1 miejsce 2001 w europie w Instalacjach gazowych za zamontowanie sekwencji w Smartcie z silnikiem 0,8
Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
Chaty Grupa Podlaska
Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009 Posty: 3255 Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-01-16, 15:30
Ja takiego na oczy nie widziałem.
Bardzo ładny i zadbany.Mocny silnik.
Pozdrawiam
"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
Absolutna rzadkość na drogach;) Pewnie marzenie niejednego forumowicza (w tym i moje). Ale wybór tych aut na rynku jest zerowy, raz na jakiś czas pojawi sie taki rodzynek