X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] remik_scratch

Autor Wiadomość
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-01-16, 13:29   [Chairman] remik_scratch

Daewoo Chairman rok prod 2000
Wzięty z salonu w 2002
Pierwszym wlascicielem byl moj Ojciec 3 lata temu nabylem go Ja :)

Silnik 3,2 beznzyna o mocy 220km z gazem,instalacja sekwencyjna 2 generacji
228 tys przebiegu w tym 208 tys w gazie,noi zadnych usterek :)
Jak narazie wymienilem tylko amortyzatory tylne,tarcze hamulcow,klocki,noi wiadomo filtr powietrza,paliwa,skrzyni biegow
Spalanie: kiedys udalo mi sie uzyskac rekord 10l na 100 w tej chwili jest w granicach 11-12 L
Skrzynia automatyczna 5 biegowa z 2 trybami SPORT I WINTER
Wyposażenie: ABS,ASR,ECS-regulacja zawieszenie na miekkie lub twarde
Fotele skórzane-skóra z Jagnięć szkockich <--- smieszne lecz prawdziwe,bardzo wytrzymala,niewielkie ślady zuzycia,najbardziej widoczne jedynie na kierownicy,90% wnetrza poktyte skórą,elektronicznie regulowane fotele oraz kanapa tylna-podgrzewane fotele,elektrycznie skladane lusterka,lusterka podgrzewane,lusterko wewnętrzne regulowane elektronicznie z automayczna funkcja przyciemniania
Audio standardowe z 10 glosnikami,zmieniarka CD na 12 plyt,wzmacniacz 180w,mozliwośc sterowania radiem z kierownicy oraz z podlokietnika tylnej kanapy w przyszlosci mysle o zainstalowaniu tuby,Nie planuje jakiejs szczegolnej modyfikacji gdyz ten samochod posiada wszystko co potrzeba :) jedynie co zakupilem to felgi chromowane 16" dedykowane do mercedesa S ale o wymianie narazie nie mysle,lecz napewno je zmienie w nie dalekiej przyszlosci,opony letnie Pirelli P7 235/55 Zimowki tyl Pirelli scorpion 215/65 od Merca ML przod continentale conti/winter/contact 225/55
Jak narazie zmienilem tylko przedni Grill na oryginalny SsangYoung oraz tylni znaczek
O nastepnych zmianach napewno was powiadomie :)
Co prawda Rejestracje Nowozency malo pasuja do niego ale co tu ukrywac kilka wesel przejezdzil :)



No cóż,wiosna przyszła,wiec stwierdzilem ze to juz jest ten czas kiedy trzeba zmienic kółeczka :)
Tak tez zrobilem,prezentuje nowe foty na nowych felach
Sami ocence jak wygladaja :)









Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Pepiś

Auto: Rower :)
Imie: Piotrek
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 3194
Skąd: SK / TJE / TOP / NO
Wysłany: 2010-01-16, 13:33   

siemanko :piwo:

jestes druga osoba ktora ma to autko na forum ;)

zycze bezawaryjnosci. piekny samochodzik :brawo:



Jeśli cuś wam pomogłem to zatwierdź : POMÓGŁ :piwo:
 
 
 
NAITOP


Auto: nEx
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 97
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-01-16, 13:34   

:) widzialem, dotykałem a nawet gumy w nim zmieniałem :D
Fajowa furka :) ciekawi mnie jak zaparkowac takim krazownikiem np w sobote o 10 na ryneczku :) choc pewnie nie bujasz sie nim po bagietki.
Merolem pachnie jak nic :) Super furka, bezawaryjnosci zycze.
Pozdrawiam sąsiada ze stalowki :) Twojego tate tez mialem okazje poznac kiedys :)



12",13", 14", 15", 16", 17", 18", 19"+
www.piksarstudio.pl - zapraszam na moja stronke z filmami ;)
 
 
 
Cento
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 13:52   

Oj masz kolego rodzynka :-). I to w przedłużanej wersji, nie wiedziałem, że była u nas oferowana :-).
 
 
ci.nek


Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 2408
Skąd: MMz
Wysłany: 2010-01-16, 13:54   

remik_scratch napisał/a:
instalacja sekwencyjna 2 generacji

jak sekwencja to chyba 4 generacji :piwo:
a w ogóle fajna furka, szerokości :piwo:




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-01-16, 13:58   

Choruje na to auto ;d Piękna rzecz muszę przyznać. Merc to Merc jednak a takowego właśnie masz ;)



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-01-16, 14:11   

ci.nek napisał/a:
remik_scratch napisał/a:
instalacja sekwencyjna 2 generacji

jak sekwencja to chyba 4 generacji :piwo:
a w ogóle fajna furka, szerokości :piwo:


Koleszko sekwencje sa coraz to bardziej dopracowywane,w 2002 roku byly nieco inne sekwencje niz sa teraz,poczytaj sobie o tym :) Jak zakladalem instalacje w Lublinie u gosci ktory dostal otrzymal 1 miejsce 2001 w europie w Instalacjach gazowych za zamontowanie sekwencji w Smartcie z silnikiem 0,8 :)



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Chaty
Grupa Podlaska


Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3255
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-01-16, 15:30   

Ja takiego na oczy nie widziałem.
Bardzo ładny i zadbany.Mocny silnik.
Pozdrawiam :piwo:



"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
 
 
Sl4w3k_Ga
Sl4w3k_Ga


Auto: Daewoo Lanos 1.5 8V+LPG
Imie: Sławek
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-01-16, 15:47   

Absolutna rzadkość na drogach;) Pewnie marzenie niejednego forumowicza (w tym i moje). Ale wybór tych aut na rynku jest zerowy, raz na jakiś czas pojawi sie taki rodzynek :D



Moja seria:)
 
 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2010-01-16, 16:03   

:piwo:



 
 
 
4est
Weteran
Grupa Podkarpacka


Imie: Tomek
Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2862
Skąd: RJA
Wysłany: 2010-01-16, 20:37   

Co tu dużo pisać, jedynie pogratulować takiego wozu :piwo:




 
 
 
patryk
Grupa Pomorska
q2 will never die


Auto: lani srani : D
Imie: patryk
Wiek: 41
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 1286
Skąd: klikasz?
Wysłany: 2010-01-16, 20:41   

Figur napisał/a:
Choruje na to auto ;d Piękna rzecz muszę przyznać. Merc to Merc jednak a takowego właśnie masz ;)


pokaz palcem tego merca bo chce uwierzyc, ze snie ...



"...we are going full speed ahead..but facing backwards the whole time..."
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-01-16, 23:12   

Cytat:

pokaz palcem tego merca bo chce uwierzyc, ze snie ...


W tym samochodzie silnik, skrzynia, zawias i chyba napęd jest z Mercedesa.



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
Cento
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 23:40   

Bo to kopia W124 :-).
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-01-16, 23:48   

Cytat:
Bo to kopia W124 :-).


Prędzej Mercedesa S Klasse W 140 ;)



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt