Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
- Dziś jadę na mazury na tydzień czyli wracam około 20 sierpnia :-)
czyli odpisze za jakiś czas
szerokiej drogi !!!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
kosmaty81 [Usunięty]
Wysłany: 2007-08-22, 23:56
jak wrócisz to pusc fote tej leganzy
Pozdro.
Adamo8
Auto: Leganza 2.0 CDX
Imie: Adam
Wiek: 71 Dołączył: 09 Sie 2007 Posty: 145 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-08-25, 14:25
Niezbyt rozumiem sens takich ogłoszeń i podawania maila. Próba kontaktu kończy się zwrotnym mailem:
This message was created automatically by mail delivery software.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
auto.czesci@yahoo.com
SMTP error from remote mail server after end of data:
host b.mx.mail.yahoo.com [66.196.97.250]: 554 delivery error:
dd This user doesn't have a yahoo.com account (auto.czesci@yahoo.com) [-5] - mta186.mail.re3.yahoo.com
------ This is a copy of the message, including all the headers. ------
auto.czesci [Usunięty]
Wysłany: 2007-08-25, 14:50
Przepraszam, w mailu był błąd....miał wyglądać tak :