X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[S] Wszystkie częsci do Daewoo Leganza CDX 2000r

Autor Wiadomość
auto.czesci
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-12, 11:36   [S] Wszystkie częsci do Daewoo Leganza CDX 2000r

Witam !

Tak jak w temacie :-)

Posiadam praktycznie każdą częsci do w/w autka :-)

auto.czesci@yahoo.com

- Dziś jadę na mazury na tydzień :P czyli wracam około 20 sierpnia :-)

czyli odpisze za jakiś czas :P

szerokiej drogi !!!
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
kosmaty81
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-22, 23:56   

jak wrócisz to pusc fote tej leganzy
Pozdro.
 
 
Adamo8

Auto: Leganza 2.0 CDX
Imie: Adam
Wiek: 71
Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 145
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-08-25, 14:25   

Niezbyt rozumiem sens takich ogłoszeń i podawania maila. Próba kontaktu kończy się zwrotnym mailem:
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

auto.czesci@yahoo.com
SMTP error from remote mail server after end of data:
host b.mx.mail.yahoo.com [66.196.97.250]: 554 delivery error:
dd This user doesn't have a yahoo.com account (auto.czesci@yahoo.com) [-5] - mta186.mail.re3.yahoo.com

------ This is a copy of the message, including all the headers. ------
 
 
 
auto.czesci
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 14:50   

Przepraszam, w mailu był błąd....miał wyglądać tak :

auto.czesci@yahoo.pl + 514-784-696 lub 886-387-608


a oto fotki Leganzy :-)


















na życzenie możliwość zrobienia innych fotek.

Pozdrawiam !
 
 
Kowal2000
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 19:00   

A czy oryginalne radio jest?
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
auto.czesci
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 18:10   

Witam !

Oryginalne radio Sony + zmieniarka już znalazły swojego nowego właściciela :-)

Pozdrawiam !
 
 
ravenussss
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 14:12   

Witam

a listwa chromowana klapy bagażnika jest na sprzedaż czy tylko z klapą ??

raven
 
 
Ralf
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 16:44   

To ja się jeszcze zapytam o cenę czarnych plastików na słupki przednich drzwi (na zewnątrz).
 
 
auto.czesci
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 16:52   

ravenussss napisał/a:
Witam

a listwa chromowana klapy bagażnika jest na sprzedaż czy tylko z klapą ??

raven


Niestety do kupna tylko z klapa :-)

[ Dodano: 2007-09-03, 16:54 ]
Ralf napisał/a:
To ja się jeszcze zapytam o cenę czarnych plastików na słupki przednich drzwi (na zewnątrz).


Plasticzki do kupna tylko z drzwiami - kto mi później kupi drzwi lub klapę bagażnika bez tych pierdółek :-)

pozdrawiam !
 
 
Paroos

Auto: Leganza 2.0 CDX + LPG
Imie: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 16
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2007-11-09, 10:17   

A same klamki wewnetrzne sa na sprzedaz ? :)
 
 
 
ziomek2
koreańskie volvo:)


Auto: Leganza CDX
Imie: Przemek
Wiek: 43
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 204
Skąd: Poznań,Kętrzyn
Wysłany: 2007-11-09, 20:57   

Widzialem na allegro klamki

http://www.allegro.pl/ite...oo_leganza.html
 
 
 
Wolf
WOLF

Auto: Daewoo Leganza
Imie: Wojtek
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-12, 12:14   

Witam. Szukam prawej tylnej białej listwy do Leganzy.

[ Dodano: 2007-11-12, 12:18 ]
Jeszcze raz Ja .Szukam dywany pod nogi do Leganzy.



WOLF
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt