Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
dzis poczyniłem takie oto daleko idace zmiany w
w wygladzie wnetrza samochodu:
widok na zywo jest o wiele lepszy, biala skala i 'bolec' swieca
rowno na bialo, a znaczek jest caly czerwony.
jutro zakladam oswietlenie okolicy nog, narazie laduja
diody białe jesli znajde 4 sztuki, jak nie to zwykle zarowki w3w.
zastanawiam sie jaki kolor docelowy zrobic, czy czerwony czy bialy?
montuje oswietlenie z przodu jak i zt tylu. zrobie tez wlacznik abym mogl
chcac czegos poszukac na podlodze w nocy mogl bez otwierania
drzwi wlaczyc sobie swiatlo
zrobie pare fotek i splodze manuala dla przyszlych pokolen!
ofc wrzuce tez fotki gotowego podswietlenia w nocy.
pozdro!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Miodek Grupa Dolnośląska
Auto: Nubira I
Imie: Kuba
Wiek: 36 Dołączył: 27 Kwi 2008 Posty: 551 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-22, 20:28
No ładnie ładnie , też muszę u siebie naprawić podświetlanie tego pokrętła od wysokości świateł, dużo z tym roboty jest? z tego co gdzieś czytałem to trzeba wylutować starą diode a wlutować nową jest to prawdą?
A co do tego podświetlania nóg to wydaje mi się ze kolor biały bedzie najlepszym wyjściem, sam sie za to planuję zabrać juz od bardzo dawna ale jakos nie mam natchnienia tak więc trzymam kciuki i czekam na efekt Twojej pracy.
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-11-22, 20:34
tam jest zarowka, ale ze nigdzie takiej nie moglem znalezc
wylutawalem ja i wlutowalem diode LED biala z latarki jakiejs,
jest na 3,6V, przylutowalem do niej rezystor 1,5k i przykleilem
kawalek czerownej folii w miejscu gdzie jest znaczek, ofc od srodka.
no i efekt widac. tam jak wyciagniesz plytke z przelacznika
to zarowka jest przylutowana do pioniowo wlutowanego kawalka
textolitu, ja go wyrzuciłem i przylutowalem diode bezposrednio
do plytki.
Dixi [Usunięty]
Wysłany: 2010-11-22, 23:47
kurde, masz efekty jak bys pol zawisu wymienial szerokosci
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-08, 22:44
Jestem po udanej wymianie krzyzaka w przegubie
na walku posrednim. zaczalem o 18 a skonczylem
przed chwila. ale warto bylo, choc mam cale podrapane
rece, bo musialem odkrecac tego w komorze silnika.
jezdzi jak nigdy przedtem a mechaniory straszyli
mnie juz wymiana maglownicy fachowcy
jeszcze tylko zostaje:
-wymiana mieszka na drazku
-zmiana tarcz zegarow
-a na wiosne do wymiany idzie rozrzad z pompa wody
beda zmiany beda fotki, pozdro!
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Gość
Wysłany: 2010-12-08, 23:26
makus666@wp.pl napisał/a:
Jestem po udanej wymianie krzyzaka w przegubie
na walku posrednim.
A manual to gdzie Jest już co prawda coś takiego ale dotyczy wymiany całego wałka pośredniego .
Krzyżak od czego wziąłeś
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-09, 15:42
tyle sie z tym bawilem, ze nie mialem juz nawet
ochoty robic temu zdjec jedno moge powiedziec,
przypominalo to wyciaganie tulei z wahaczy tyle, ze
takich troche mniejszych
krzyzak wziety normalnie ze sklepu motoryzacyjnego,
podobno pasuje do praktycznie kazdego auta osobowego,
a na bank do fiatow
Gość
Wysłany: 2010-12-10, 22:35
makus666@wp.pl napisał/a:
krzyzak wziety normalnie ze sklepu motoryzacyjnego,
podobno pasuje do praktycznie kazdego auta osobowego,
a na bank do fiatow
Ale barałeś po wymiarach , czy miałes jakiś namiar na konkretny model Fiata
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-10, 23:57
dokladnie to zrobilem tak:
powiedzialem ze potrzebuje krzyzaka do nubiry,
a koles mi przyniosl i powiedzial, ze pasuje do
fiatow. nie wiem w sumie ja tego nie sprawdzalem.
wazne ze pasuje do Nubirczersa
Dixi [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-12, 08:34
Full profesional Gratki
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-24, 14:48
3 dni auto stalo w garazu z rozwalonym zamkiem kierowcy;/
ale w koncu udalo sie kupic pasujacy zamek. mialem zlalozony
od lanosa zalezalo mi na czasie wiec siedzi teraz w drzwiach
nowy zamek a nie uzywany. do tego zakupilem sobie na swieta
zestaw mieszkow z wloskiej skory i szyty na miare pokroweic na
kierownice, tez ofc ze skory. teraz nie mam czau ale po swietach
dorwe aparat i zrobie kilka fotek pogladowych.
pozdro! i najlepszego!
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2011-01-08, 22:14
wyrobily sie lozyska z tylu, nowe juz zakupione, moze w poniedzialek
zostana wymninione. ale w tym momencie wazniejsze jest ogarniecie
zgnitych progow, na szczescie obejdzie sie bez ich wycinania i spawania
nowych. ale i tak roboty w ch.!
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2011-05-15, 14:28
oto niedawny nowy nabytek. tuba blaupunkt seria gst 700W
plus wzamacniacz excalibur 2 x300W. zaraz pewnie uslysze, ze to badziewny
sprzet ale kupiem go za grosze i na moje potrzeby wystarcza
i wzmacniacza tez nie wymienie. tak zostanie, pozdro!
oporcz tego poszla szpachla na maske bo dziura na wylot
sie zrobila;/
ale poza tym smiga bardzo dobrze:) staram sie o nia dbac jak
tylko moge:)
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-15, 14:31
Pewnie, że usłyszysz, że to badziewie. Bo zamiast inwestować w tubę lepiej założyć lepsze głośniki bo przy oryginalnym w nubie i tubie można straszyć i wabić tylko panny pod remizą.
No offence. EOT.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!