Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Te diody robiłem zanim to jeszcze tyle aut miało nawet maluchy i nie jest to badziew na etapie ze ktoś sobie pasek przykleja na zdeżaku tylko specjlanie rozgrzewałem klosz i mocowałem to od środka a potem na nowo zgrzewałem i kleiłem lampe żeby był efekt ale to już kwestia gustu ale ja tandety nie lubie a deska ma wzór z powodu wyporofilowania seryjnje deski w nubirze (jest w tamtym miejsuc fal który trzeba zrobić na kleju a wiadomo ze na desce w lecie jest duża temperatura od słońca i na 90% tam potem to odchodiz a ten wzór jest wypukły dzikięki czemu prostuje troche ten fal i niema takiego napiecia wiec w lecie nic nie powinno sie nic dziać. Czasem praktyczność i długotrwałe rozwiązania narzucaja nam plan działania.
A koła to są 15 195/50 mi to wystarcza bo miałem na 17 ale raz ze nie bardzo mi pasowało to ze niski profil musiałem mieć bo mam utwardzane spreżyny przez co nubi mi sie obniżyła a dwa to na nasze drogi niski profil odpada bo w chuj zawieszenie dostaje.
Niewiem czemu ale niemoge wrzucic zadnych nowych zdjęć , po wciśnieciu dodja zdjęcie niema możliwosć przeglądania. Jak ktoś wie o co chodzi to dajcie znać bo chce nowe foty wrzucic z wnętrza autka
Jeśli chodiz o modyfikacje przy silniku itd to Zmienione sa sprezyny zawieszenia , filtr sportowy ,świecie żarowe, i sportowy układ wydechowy czyli 2 strumienice kolektor wydechowy tłumik środkowy i końcowy z nierdzewki no i maska na siłowniku . W planach swamp silnika z Calibry i układ hamowania no i zaraz na wiosne kierwonica do obszycia.
A tu najnowsze fotki
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
wnętrze jest kozak! Ja też nie lubie tandety i mam nadzieje, ze na żywo prezentuje się tak samo dobrze jak na fotkach
Ja bym nie pchał tam silnika z Calibry chyba, że mowa o 2.5 V6 ;D Taka Vka pod maską w aucie tych gabarytów byłaby super sprawą, XE będzie dawał rade ale projekt jest na tyle gruby, ze mówiąc ze masz 2litry pod maską nikogo nie zszokujesz
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-02-23, 17:20 2,5
Tak mowa o 2,5l z przeróbkami spokojnie 300 kuców wyciągne ale w tym roku chate dzwigam wiec niestety to musi poczekać do przyszłego roku. Z taka mocą to już można jeździć a narazie musze sie wygladem zadowolic
no wiesz nie spotkałem się ze świecami żarowymi w benzyniaku, z tego co mi wiadomo mają za zadanie podgrzać komorę nie dają iskry więc niby jak mają odpalić mieszankę ale może się mylę tylko dziwne mi się to wydaje, ładne wnętrze gratki