Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Lanos Hatchback T-150 1.6, full SX, 92U
Imie: Piotr
Wiek: 45 Dołączył: 06 Gru 2007 Posty: 4665 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-02-23, 19:50
Fenik napisał/a:
dużo mocniejsza iskra jest z żarowych
Że co jest dużo mocniejsze??? Iskra z świec żarowych? To jakaś nowość Niby w którym miejscu taka świeca ma wytwarzać iskrę?
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-02-23, 20:08
Przyznaje racje te świece to są zapłonowe ale nowszej tak jakby generacji dzieki czemu każda z iskier ma możliwość przeskoku po całym obwodzie elektrody pomocniczej (360°)
jest git, masz takie samozaparcie, że po tym co wykonałeś i pokazałeś jestem pewien, że wymarzone 2,5 pewnie u Ciebie zagości. Jedyne co mnie ciekawi to gdzie można w Rybniku te monstrum zobaczyć dosyć często się włóczę ale nie widziałem jeszcze
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Pietro Weteran
Auto: Lanos Hatchback T-150 1.6, full SX, 92U
Imie: Piotr
Wiek: 45 Dołączył: 06 Gru 2007 Posty: 4665 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-02-23, 20:22
Fenik napisał/a:
te świece to są zapłonowe ale nowszej tak jakby generacji
Świece trójelektrodowe do Poloneza 1.6 GLi zakładałem z 11-12 lat temu... więc w sumie też nie taka nowość
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-02-23, 20:39
Sam te świece monotwałem w 2002 wiec troche wody już upłyneło i naprawde sa bez awaryjne poki co wiec jestem zadowolony a to co porducenci pisza to faktycznie niezawsze sie sprawdza ale mi chodziło o trwałośc i niezawodnosć . A Nubi to przewaznie w sobote i niedziele gosci na drogach bo w tygodniu jeżdze bardzije roboczymi autkami.
Ostatnio zmieniony przez Fenik 2010-06-19, 08:36, w całości zmieniany 1 raz
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-19, 08:35 Lato
Czas najwyższy odgrzebać temat bo dawno mnie tu niebyło a troszke sie pozmieniało a raczje doszło jak dobrze pójdzie jeszcze dziś wrzuce nowe fotki chociaż pogoda lipna . W skrócie telegraficnzym to doszło troszke do wnetrza auta , pod maska i z zewnatrz małe zmiany ale co tu dużo gadać mam nadzije że sie wypogodiz i pokaże efekty mojej pracy.
makus666@wp.pl [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-19, 09:22
czekam z nieciepliwoscia sledze projekt od dawna i tylko czekam
nowe mody.
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-20, 14:57 Dodatki które cieszą :)
Pogoda troche nie spasowała ale kilka fotek wrzucam tak jak obiecałem jak sie pogoda poprawi to jeszcze coś dorzuce
lukasz 1303 dni byłem z Espero
Auto: Espero GLX '97
Imie: Łukasz
Wiek: 37 Dołączył: 05 Maj 2010 Posty: 1821 Skąd: WI
Wysłany: 2010-06-20, 15:38
Ładna nubi, ale albo mi się wydaje, albo te brewki są krszywo... :/ Ładny kolorek i jak widać w dobrym stanie:)
Wyglad serio jedynie ta kierownica... ehh no sorka ale nie podoba mi sie ;/ No i na tym zdjeciu gdzie jest kierownica po prawej stronie to czegos mi tam brakuje .. chyba wykonczenia ,ale moze to przez zdjecie ..
Powodzenia ;]
Android POWER !!
Daniel Grupa Małopolska _
Auto: GM & VAG
Dołączył: 09 Maj 2009 Posty: 6803
Wysłany: 2010-06-20, 17:04
nie wiem dlaczego ale patrząc na tą fotkę mam/ odnoszę wrażenie że ten Twój samochód jest jakiś smutny
może go nie karmisz odpowiednim paliwem
azachodny [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-20, 18:56
A jak ma być wesoły skoro ma pod maską jakieś rzędowe coś, co niekórzy silnikiem nazywają. Aż prosi się o V6. Znaczy co najmniej V6
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-20, 19:05
Kierownica to obszyta seria wiec lepije wygladać nei bedzie a na zdjęciu kiepsko wyszła moze przez lampe a tak ogólnie mi pasuje bo fajnie szewki wyszly tylko cos na środku by sie pryzdało ale ten co mi robił nie miał akurat takiej maszynki do wyszywania. A co do silnika to plany już są ale sianka brak bo robote z domem mam i wszysko inne musi conajmnije rok poczekać.
Co do braku przy kieronicy to dobrze zauwzyłeś bo tam obramówki niema bo pekła w rogu i dałem do spawania.
Osttanio też maglownica mi sie rozciekła i 600 zł poszło nieplanowane ale cóż ważne że chodiz jak złoto