Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Tak ta kierownica teraz wyglada troszke jak d...a pawiana (nie bym byl zlosliwy czy cos ..) Brakuje jakiegos znaczka tylko taki "przedzialek" zostal ;[
piękna nubi zrobiona ze smakiem ale ten przód jak dla mnie kompletnie nietrafiony ale to Twoje auto
wolałbym serie maskę z ciemnymi wkładami i grillem bez żeberek wnętrze super
nie no autko genialne! widze, ze zmieniles tez swiatla przeciwmglowe.
a co zrobiles z poprzednimi? tymi standardowymi? bo przydalby mi sie prawy.
jakbys mial na sprzedaz go to daj znac na PW. powodzenia z nastepnymi
modami. teraz to czekam na mocniejszy silnik pozdro
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-06-21, 23:50
Mi tam przód jak najbardzije odpowiada ale przez wymyślanie z dospawanima maski troche sie nalatałem bo 2 razy już pekało troszke na spawach ale tak czy owak wyszło orginalnie a o to mi w tym aucie chodziło żeby mieć coś czego inni nie maja i w taki sposób jaki nie maja i nieraz sporo zachoduz tym było , a generalnie mało kto tak wymysła przy Nubi wiec jest git a na silnik sam czekam jak tylko troche z domem sie ogarne bo narazie pełan budowa.