Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam wszystkich.
Jestem nowy an tym forum ale chciałem się z wami podzielić efektami mojej pracy i dzięki sugestii dobrego kolegi wybrałem właśnie to forum.
W kwietniu zeszłego roku zabrałem się za realizację moich pomysłów i tak to wyglądało.
Na zdjęciach widać mojego tate który mi towarzyszył w trakcie bojów
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Chaty Grupa Podlaska
Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009 Posty: 3255 Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-02-12, 19:11
Powiedz jakie to pomysły, bo wygląda ciekawie
"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
białe zegary, czerwona deska, wygląda dość interesująco...
Opisz jak możesz co tak jest zrobione, nie daj się prosić
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
Gość
Wysłany: 2010-02-12, 22:11
Ładnie sie zapowiada , sądząc po ilości pustych skrzynek stojących obok , dużo sie dzało przy projekcie nubii
Miodek Grupa Dolnośląska
Auto: Nubira I
Imie: Kuba
Wiek: 36 Dołączył: 27 Kwi 2008 Posty: 551 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-12, 22:13
Tak jak RS81, widziałem już ten projekt na innym forum i Nubira bardzo ładna i niepowtarzalna.
zatorek napisał/a:
dlaczego ten a nie inny kolor?
zatorek, słyszałem ze czerwone samochody są szybsze
Fenik [Usunięty]
Wysłany: 2010-02-12, 22:40
Kolorek dlatego taki bo taki mi sie podobal lakier z palety barw nowego audi TT i R8. Na zdjęciahc kiepsko widać ale zajebiscie sie mieni w świetle do ciemnago bordo po prawie jasna pomarańcze. Lakier drogi ale mi sie efekt zajebsice podoba tymbardzije ze sie troche naszukałem. A co do tego co zmienione to dalsze zdjecia pokaża. A fotki tej wielkości bo przerabialme je zbey mniej zajmowaly a jakosc byla dobra
zatorek, słyszałem ze czerwone samochody są szybsze
a gdzie tam to czerwone
Fenik napisał/a:
Kolorek dlatego taki bo taki mi sie podobal lakier z palety barw nowego audi TT i R8. Na zdjęciahc kiepsko widać ale zajebiscie sie mieni w świetle do ciemnago bordo po prawie jasna pomarańcze.
jeśli jest tak jak piszesz to fajnie, bo zdjęcia jakoś do mnie nie przemawiają.. jakoś innego kolor się spodziewałem
jak reszta wnętrza będzie utrzymana w takim klimacie to już nie moge się doczekać rezultatu
piękna nubcia i nie mogę doczekać się efektu jaki będzie po ukończeniu wnętrza, sam w przyszłości planuję coś z nim zrobić, powodzenia w dalszej realizacji swoich planów:)