Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-13, 14:23
adi2053 napisał/a:
Ja bym sie zamienil bo mam rodzine i chcial bym kombi:) a mam sedana interesowalo by cie? Zdjecia mojej sa na pierwszej stronie:P
Nie da rady. Mam już upatrzony typ / model samochodu jaki chce kupić. Na pewno będzie sporo mniejszy niż Nuba.
ps. Samochód jest już zarezerwowany.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-13, 18:49
Kilka zdjęć Nuby:
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
lukasz 1303 dni byłem z Espero
Auto: Espero GLX '97
Imie: Łukasz
Wiek: 37 Dołączył: 05 Maj 2010 Posty: 1821 Skąd: WI
Wysłany: 2011-05-13, 20:13
Piękna nuba, jakoś jej nigdy nie widziałem... Szkoda, że idzie na handel, no ale jak piszesz że jest tak a nie inaczej to cóż, oby nowy właściciel tez tak dbał jak Ty.
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-13, 23:33
Na oku jest kilka samochodów:
- Civic V 125km lub 160km - tańsza opcja
- Civic Vi 169KM,
- Fiesta ST150 ,
- Grande Punto Sport 130KM,
- E46 Compact 192KM
- MX-5 2 gen. 1.8
- Astra II OPC 160KM
To są moje typy jak na razie a co będzie to nie wiadomo. Na pewno chce kupić autko małe z mocnym silnikiem.
[ Dodano: 2011-05-14, 00:07 ]
Niestety wczoraj nabicie klimy nic nie dało
Gdzieś jest nieszczelność w układzie. Wczoraj klima chodziła super. Dziś niestety sprężarka już nie wystartowała co świadczy o tym, że gdzieś jest przeciek
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
shinzin napisał/a:
aż czuję się dumny ze właśnie pada wybór na to auto
Mati - pamiętaj, pustaków woził nią nie będę
nawi napisał/a:
ps. Nie oddam jej pierwszemu lepszemu kupcowi, który będzie ją chciał zajebać do przewożenia pustaków na budowę. Mi się nie śpieszy. Chcę ją oddać w dobre ręce. Nie ważne czy będę ją sprzedawał miesiąc, dwa czy pół roku. W końcu znajdzie się, ktoś odpowiedni, kto o nią będzie dbał tak jak ja.
mu to powiedz
Piotr napisał/a:
Yoshi napisał/a:
To sam powiedziała moja żonka : " Ładny kolor , taki sam co Lanos "
Eeeee to znaczy że wrócisz do domu samochodem .
ale do wawy musi PKP inaczej nie moze
Główna natura Polaków - narzekać - na wszystko, na wszystkich.
Pozytywy zmieniać w negatywy. A negatywy wyolbrzymiać do granic możliwości.
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-15, 22:08
Sprzęt zdjęty.
Montaż i wygłuszanie zajęło 2 dni. Zdjęcie sprzętu (wygłuszenie drzwi zostało) i montaż "fabryki: 2,5h. Kilka zdjęć kiepskiej jakości (proszę narzekać na Parkera) poniżej (brak chronologii):
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!