Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Główna natura Polaków - narzekać - na wszystko, na wszystkich.
Pozytywy zmieniać w negatywy. A negatywy wyolbrzymiać do granic możliwości.
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-04-21, 22:41
shinzin napisał/a:
a dlaczego sprzedajesz i ew za ile
Może trochę przy długo to opiszę ale:
- kupowałem ją jak miała 51 tysi przelotu od przyszłej teściowej w stanie idealnym
- miałem pewne plany związane z narzeczoną
- niestety do "zawarcia związku" nie doszło i rodziny do tej pory nie założyłem
- nie jest mi potrzebny samochód tak duży i kombi
- chce kupić coś małego z "mega wykopem"
- zresztą z tym samochodem wiążą się dość niemiłe już dla mnie wspomnienia
- moja obecna kobieta nie lubi nim jeździć
Cena: 6500 - z felgami 16", drugim kompletem kół zimowych, bez audio które jest zamontowane tzn. radio będzie + oryginalne nagłośnienie.
[ Dodano: 2011-04-21, 22:43 ]
plus: lampy soczewkowe (założę je niedługo) + kolektor 4-2-1 - oczywiście w gratisie.
[ Dodano: 2011-04-21, 22:43 ]
ps2. Nuba ma oczywiście ważny przegląd i OC/AC
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
Gość
Wysłany: 2011-04-21, 22:46
Tanio sprzedajesz .
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-04-21, 22:49
Piotr napisał/a:
Tanio sprzedajesz .
Wiem, że jest więcej warta. Bo połowa części w tym samochodzie jest nowa. Ale cóż nikt więcej za Nubę nie da - trzeba mieć tego świadomość.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
kurna gdyby była kasa zastanowił bym sie nawet jadąc do Ciebie
Główna natura Polaków - narzekać - na wszystko, na wszystkich.
Pozytywy zmieniać w negatywy. A negatywy wyolbrzymiać do granic możliwości.
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-04-21, 22:51
ps. Nie oddam jej pierwszemu lepszemu kupcowi, który będzie ją chciał za**ać do przewożenia pustaków na budowę. Mi się nie śpieszy. Chcę ją oddać w dobre ręce. Nie ważne czy będę ją sprzedawał miesiąc, dwa czy pół roku. W końcu znajdzie się, ktoś odpowiedni, kto o nią będzie dbał tak jak ja.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
Piotr czy to była ta Nubka co kiedys mi mówiłeś ze ja polecasz ? ;]
Główna natura Polaków - narzekać - na wszystko, na wszystkich.
Pozytywy zmieniać w negatywy. A negatywy wyolbrzymiać do granic możliwości.
Gość
Wysłany: 2011-04-21, 22:54
shinzin napisał/a:
Piotr czy to była ta Nubka co kiedys mi mówiłeś ze ja polecasz ? ;]
Tak .
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-04-21, 23:08
W najbliższym czasie wrzucę fotki i ogłoszenie w dziale "Giełda" - na razie nie wystawiam Jej na otomoto czy allegro. Może ktoś z forum się skusi. Pewnie nie ale warto spróbować.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-12, 23:15
Coś się tam u mnie zmieniło:
- została nabita klima
- wspomagania/maglownica chodzą już normalnie
Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Nuba zmieni właściciela. A jeżeli nie to zostanie wystawiona na allegro.
[ Dodano: 2011-05-12, 23:16 ]
Foty obstrykanego całego samochodu zostaną wrzucone jutro lub maksymalnie w sobotę.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
Gość
Wysłany: 2011-05-12, 23:22
nawi napisał/a:
- wspomagania/maglownica chodzą już normalnie
Wymieniłeś czy WD pomogło
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2011-05-12, 23:24
WD pomogło. Znów mogę kręcić jednym palcem
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
Gość
Wysłany: 2011-05-12, 23:25
nawi napisał/a:
WD pomogło. Znów mogę kręcić jednym palcem
A widziałem widziałem w mazowieckich luźnych .
adi2053 [Usunięty]
Wysłany: 2011-05-13, 12:58
Ja bym sie zamienil bo mam rodzine i chcial bym kombi:) a mam sedana interesowalo by cie? Zdjecia mojej sa na pierwszej stronie:P