Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2010-03-20, 22:22 [Nexia] NEXIA 1.5 8V TURBO CZY TO MOŻLIWE??
Witam mam takie pytanie skierowane głównie do ziemniaka. Dało by się wmontować jakąś małą turbine do nesi 8 zaworowej?? dało by to jakie konkretne efekty??
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Figur Przyjaciel Prezes Zarządu
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin Pomógł: 108 razy Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-03-20, 22:25
Jak masz jakieś 10 - 15 tys zł to wszystko się da.
Ciężko jest lekko żyć...
KaloUcho
Auto: DaEVOo V6; [H] Prelude
Imie: Michał Pomógł: 18 razy Wiek: 35 Dołączył: 17 Mar 2009 Posty: 544 Skąd: KRA
Wysłany: 2010-03-21, 00:31
Porównując stosunek efekt/cena, dużo lepszym rozwiązaniem jest swap. W porównaniu do tego co teraz masz, to można powiedziec, że efekt konkrtny, ale nieoplaca się.
a co bym mógł zrobić taniego na tym silniku co mam, żeby dodać trochę kucy??
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam Pomógł: 11 razy Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2010-03-21, 11:56
Swapa
A tak, to nie wiem, marne efekty kolega allen ma troche dłubniete auto
Klinika4x4.com
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Figur Przyjaciel Prezes Zarządu
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin Pomógł: 108 razy Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-03-21, 11:58
Dolot, wydech i to chyba wszystko.
Ciężko jest lekko żyć...
RIPER Administrator Jose Jalapeno on a stick
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK Pomógł: 1138 razy Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Wysłany: 2010-03-21, 12:47
jak chcesz tanio podnieść moc to swap na C20NE i 115 koni będzie wyjściowo plus trochę dłubania i będą efekty, turbo to droga zabawa, co do szczegółów pytaj Ziemniaka przez PW
jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw