X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Co myslicie o takim zabezpieczeniu radia?

Autor Wiadomość
Bradley
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 15:57   Co myslicie o takim zabezpieczeniu radia?

:cenzura:
kto widzial ten wie :P
Ostatnio zmieniony przez Bradley 2007-11-06, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
winyl


Auto: Brak chwilowy, ale się śni AE86 :]
Imie: Mateusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-22, 16:02   

Bradley napisał/a:
Nieocenionym narzedziem okazala sie popularna katowka do ciecia metalu i krzesania iskier :D

berserker :P
Pomysł całkiem spoko. Wątpie, żeby ktoś się pokusił na wiekowe radio sanyo, chociaż kto wie, jakiś kolekcjoner może ? ;)



Jeżdżąc szybciej wolniej się starzeje
 
 
 
^Stasio^
Przyjaciel
..::NEXIA TEAM::..


Auto: NEXIA
Imie: Przemek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 3006
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-09-22, 21:00   

yy od razu widać ze to nie radio gdzie są guziki ?? :D



[Za duży obrazek w podpisie]
SWAP - NIESTETY NIEMA GO ANI W SPRAYU, ANI NIE DA SIĘ PRZYKLEIĆ NA TAŚMĘ DWUSTRONNĄ, NIE ŚWIECI NIESTETY TEŻ NA NIEBIESKO
 
 
 
Lubia
Weteran
Naczelny pijok:)


Auto: Italienisz mobil
Imie: Ewa
Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2796
Skąd: WPI
Wysłany: 2007-09-23, 23:53   

Teraz tylko trzeba być dobrej myśli, że żaden złodziej nie przegląda tego forum... :wink:



 
 
 
DamianDlugi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 18:46   

Nie warte to świeczki moim zdaniem bo Alpinka bez panela też ne grzeszy wyglądem i ciężko by było stwierdzić jakie to radio...
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
sMaD

Auto: Daewoo Nexia 16V
Imie: Adrian
Wiek: 40
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 32
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-27, 18:47   

myk podkradniety, na allegro i gieldach widuje sie takie panele safari itp z uchwytami do kazdej marki radia ( firmowych, Pioneer, alpine, jvc itp) jest to koszt do max 20zł sciagasz panel i zakladasz ten falszywy bez drucikow i kombinacji, choc powiem ze jak miales panel to te druty dodaja uroku instalacji :] liczy sie pomysl wlasne zaangazowanie. jestem na TAK. :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :blee:



Idzie do kasacji po wczorajszej kolizji :|
 
 
Gwiazdoor
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-28, 08:30   

W tym roku ukradli koledze radio marki noł-nejm :wink:
Bez panela. Panel był ściągnięty i leżał w schowku.

Morał: -> przed debilami sięnie zabezpieczyć, jak się taki nawinie to nawet Safari ci walnie. :zły:
 
 
sMaD

Auto: Daewoo Nexia 16V
Imie: Adrian
Wiek: 40
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 32
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-28, 19:15   

debile debilami ale wiesz jak jest, zlodzieje wiedzą co kradą a są jeszcze pseudo zlodzieje typu DAJ NA WINO! zostawisz 2zł na desce i ci szybe wywalą żeby 2zł wziasc do wina, i co poradzisz.....:-/ :zły: :nono:



Idzie do kasacji po wczorajszej kolizji :|
 
 
OTIS


Auto: astra g/nexia sportiv w rodzinie:)
Imie: mariusz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 213
Wysłany: 2007-10-08, 19:12   

Niestety jak ktos chce to i tak sie wlamie taki myk mialem w kadeciaku a i tak wyrwali doslownie wyrwali radyjko i caly srprzet, straty wieksze niz to warte mogli szybe wybic a rozwalili zamek alram walniety i tylna klapa wyrwany zamek :)
Kazde zabezpieczenie jest dobre ale jak kto chce to cie i tak nie uchroni :)



ZYCIE JEST ZA KROTKIE ABY JEZDZIC ZWYKLYM MOBILEM :)
 
 
 
robfm


Auto: Lanos 1.6 16V+LPG
Imie: Robert
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-10, 15:30   

Jest tylko jeden sposob ze ci nie ukradną radia.PEWNY NA 100%


Poprostu go nie posiadać ;)



ANTYMECHANIK :)
 
 
power1

Auto: daewoo nubira
Imie: wojtek
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 9
Skąd: jawor
Wysłany: 2007-10-25, 18:37   

ja ściągam panel i zakładem oryginalną zaślepkę jak była w miejscu radia , taka czarna z znaczkiem daewoo, wygląda jak by nie było radia wogóle POLECAM
 
 
robfm


Auto: Lanos 1.6 16V+LPG
Imie: Robert
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-26, 07:20   

i myslisz ze złodziej pomysli sobie ze tam nie ma radia !!!!!!! :lol:



ANTYMECHANIK :)
 
 
Szycha


Auto: Daewoo Matiz
Imie: Tomek
Wiek: 116
Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 69
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-10-26, 12:15   

Teraz w branie radyjek bawią się tylko "początkujący"
Mineły czasy lat 90 gdzie radyjka gineły na potęge.
O wiele atrakcyjniejsze są np. poduszki powietrzne. Czas wyjęcia podobny jak radia a o wiele przydatniejsze w rozbitkach.
Niestety dzięki autom z Anglii wiele samochodów kradzionych jest i rozbieranych na części, tylko po to aby służyły do przekładki.

Ceny odtwarzarzy bardzo spadły.
Za około 300-350 można kupić już fajne radio z MP3.
Najgorsze podczas włamania jest:
1) wybita szyba, uszkodzony zamek ,który należy wymienić a potem bawic sie w dopasowanie, abyś nadal miał jeden kluczyk od całego auta.
2) najczęściej połamany plastik wogół radia.

Ja w swoim Busie musiałem pół konsoli wymieniać, bo radio wyciągneli z "Mięchem" :zły:
 
 
 
WildBoy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-06, 10:42   

Mój ojciec miał w kadecie na radiu zaślepkę a na niej przyklejony taki "trzymulec" na okulary przeciwsłoneczne. Jak mu sie smarkacze włamali , bo zawodowi złodzieje radii to nie mogli być , to zajomali mu panel od tego radia ze schowka i odświeżacz powietrza AmbiPur Car a radia nawet nie dotknęli, nawet nie zdjeli zaślepki!! :szok: Teraz szanujący sie złodziej nie bawi już sie w radia samochodowe. Z kolei mi jakieś pół roku temu włamali sie i ukradli dziadoski parasol od chińczyków ze stadionu X-lecia ( wart ze 20pln) to szyba mnie wiecęj kosztowała. Teraz to już nie wiadomo na co mogą się połasić cwaniaczki. Trzeba chować wszystko co sie da!! :zły:
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt