Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2007-09-22, 15:57 Co myslicie o takim zabezpieczeniu radia?
kto widzial ten wie
Ostatnio zmieniony przez Bradley 2007-11-06, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
winyl
Auto: Brak chwilowy, ale się śni AE86 :]
Imie: Mateusz Pomógł: 4 razy Wiek: 38 Dołączył: 13 Sty 2007 Posty: 162 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-22, 16:02
Bradley napisał/a:
Nieocenionym narzedziem okazala sie popularna katowka do ciecia metalu i krzesania iskier
berserker
Pomysł całkiem spoko. Wątpie, żeby ktoś się pokusił na wiekowe radio sanyo, chociaż kto wie, jakiś kolekcjoner może ?
Jeżdżąc szybciej wolniej się starzeje
^Stasio^ Przyjaciel ..::NEXIA TEAM::..
Auto: NEXIA
Imie: Przemek Pomógł: 4 razy Wiek: 34 Dołączył: 24 Sie 2006 Posty: 3006 Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-09-22, 21:00
yy od razu widać ze to nie radio gdzie są guziki
[Za duży obrazek w podpisie]
SWAP - NIESTETY NIEMA GO ANI W SPRAYU, ANI NIE DA SIĘ PRZYKLEIĆ NA TAŚMĘ DWUSTRONNĄ, NIE ŚWIECI NIESTETY TEŻ NA NIEBIESKO
Lubia Weteran Naczelny pijok:)
Auto: Italienisz mobil
Imie: Ewa Pomogła: 2 razy Wiek: 42 Dołączyła: 08 Sty 2007 Posty: 2796 Skąd: WPI
Wysłany: 2007-09-23, 23:53
Teraz tylko trzeba być dobrej myśli, że żaden złodziej nie przegląda tego forum...
DamianDlugi [Usunięty]
Wysłany: 2007-09-25, 18:46
Nie warte to świeczki moim zdaniem bo Alpinka bez panela też ne grzeszy wyglądem i ciężko by było stwierdzić jakie to radio...
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
sMaD
Auto: Daewoo Nexia 16V
Imie: Adrian
Wiek: 40 Dołączył: 07 Sie 2007 Posty: 32 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-27, 18:47
myk podkradniety, na allegro i gieldach widuje sie takie panele safari itp z uchwytami do kazdej marki radia ( firmowych, Pioneer, alpine, jvc itp) jest to koszt do max 20zł sciagasz panel i zakladasz ten falszywy bez drucikow i kombinacji, choc powiem ze jak miales panel to te druty dodaja uroku instalacji :] liczy sie pomysl wlasne zaangazowanie. jestem na TAK.
Idzie do kasacji po wczorajszej kolizji
Gwiazdoor [Usunięty]
Wysłany: 2007-09-28, 08:30
W tym roku ukradli koledze radio marki noł-nejm
Bez panela. Panel był ściągnięty i leżał w schowku.
Morał: -> przed debilami sięnie zabezpieczyć, jak się taki nawinie to nawet Safari ci walnie.
sMaD
Auto: Daewoo Nexia 16V
Imie: Adrian
Wiek: 40 Dołączył: 07 Sie 2007 Posty: 32 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-09-28, 19:15
debile debilami ale wiesz jak jest, zlodzieje wiedzą co kradą a są jeszcze pseudo zlodzieje typu DAJ NA WINO! zostawisz 2zł na desce i ci szybe wywalą żeby 2zł wziasc do wina, i co poradzisz.....:-/
Idzie do kasacji po wczorajszej kolizji
OTIS
Auto: astra g/nexia sportiv w rodzinie:)
Imie: mariusz Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 19 Sie 2007 Posty: 213
Wysłany: 2007-10-08, 19:12
Niestety jak ktos chce to i tak sie wlamie taki myk mialem w kadeciaku a i tak wyrwali doslownie wyrwali radyjko i caly srprzet, straty wieksze niz to warte mogli szybe wybic a rozwalili zamek alram walniety i tylna klapa wyrwany zamek
Kazde zabezpieczenie jest dobre ale jak kto chce to cie i tak nie uchroni
ZYCIE JEST ZA KROTKIE ABY JEZDZIC ZWYKLYM MOBILEM
robfm
Auto: Lanos 1.6 16V+LPG
Imie: Robert
Dołączył: 17 Lip 2007 Posty: 43 Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-10, 15:30
Jest tylko jeden sposob ze ci nie ukradną radia.PEWNY NA 100%
ja ściągam panel i zakładem oryginalną zaślepkę jak była w miejscu radia , taka czarna z znaczkiem daewoo, wygląda jak by nie było radia wogóle POLECAM
robfm
Auto: Lanos 1.6 16V+LPG
Imie: Robert
Dołączył: 17 Lip 2007 Posty: 43 Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-26, 07:20
i myslisz ze złodziej pomysli sobie ze tam nie ma radia !!!!!!!
Teraz w branie radyjek bawią się tylko "początkujący"
Mineły czasy lat 90 gdzie radyjka gineły na potęge.
O wiele atrakcyjniejsze są np. poduszki powietrzne. Czas wyjęcia podobny jak radia a o wiele przydatniejsze w rozbitkach.
Niestety dzięki autom z Anglii wiele samochodów kradzionych jest i rozbieranych na części, tylko po to aby służyły do przekładki.
Ceny odtwarzarzy bardzo spadły.
Za około 300-350 można kupić już fajne radio z MP3.
Najgorsze podczas włamania jest:
1) wybita szyba, uszkodzony zamek ,który należy wymienić a potem bawic sie w dopasowanie, abyś nadal miał jeden kluczyk od całego auta.
2) najczęściej połamany plastik wogół radia.
Ja w swoim Busie musiałem pół konsoli wymieniać, bo radio wyciągneli z "Mięchem"
WildBoy [Usunięty]
Wysłany: 2007-11-06, 10:42
Mój ojciec miał w kadecie na radiu zaślepkę a na niej przyklejony taki "trzymulec" na okulary przeciwsłoneczne. Jak mu sie smarkacze włamali , bo zawodowi złodzieje radii to nie mogli być , to zajomali mu panel od tego radia ze schowka i odświeżacz powietrza AmbiPur Car a radia nawet nie dotknęli, nawet nie zdjeli zaślepki!! Teraz szanujący sie złodziej nie bawi już sie w radia samochodowe. Z kolei mi jakieś pół roku temu włamali sie i ukradli dziadoski parasol od chińczyków ze stadionu X-lecia ( wart ze 20pln) to szyba mnie wiecęj kosztowała. Teraz to już nie wiadomo na co mogą się połasić cwaniaczki. Trzeba chować wszystko co sie da!!