X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] 3.2 220KM

Autor Wiadomość
siwy_693

Auto: Lanos
Imie: Patryk
Wiek: 37
Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 173
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 19:59   Re: DAEWOO CHAIRMAN 3.2 220KM

I to jest samochód gratulować bryki.



Liczy sie dusza auta i kierowcy nie pieniądze wydane na samochód.
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
piciks


Auto: Lanos 1.5 DOHC 2000
Imie: Piotr
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-12, 21:00   

samochód przepiękny, ale że forumowicze go wcześniej nie widzieli w Polsce :p to ja jako 12-to latek się nim podniecałem, kiedy ojciec kupował lanosa :D
a tak z autocentrum:

przyśpieszenie 0-100: 8,5 sekundy
v-max: 230km/h

a może taki silnik wsadzić do lanosa :D :D



[Za duży obrazek w podpisie]
 
 
 
Chaty
Grupa Podlaska


Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3255
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-04-12, 21:01   

Piękne autko z klasą i mocnym silnikiem ;)



"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2010-04-15, 12:24   

Piękny Chairman :) chciałbym takiego, ale na razie pozostaje mi się bujać Ticolotem :P A wiecie że ten chairman technicznie bazuje na mercu klasy E (W124)? :cfaniaczek: Mam jeszcze pytanie do Ciebie, powiedz mi tą wersje nadwoziową masz 600S czy 600L ?




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
ci.nek


Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 2408
Skąd: MMz
Wysłany: 2010-04-15, 15:26   

makus666@wp.pl napisał/a:
widze ze znaczek ma
inny niz standardowa kapusta. sprowadzales go zza granicy? bo chyba
w Polsce nie byly dostepne?

Samochód jest sygnowany marka sang-yang

Bast w dowodzie masz wpisane Daewoo czy Sang-Yang?




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
pajordark

Auto: Lanos se 1.5
Imie: Piotrek
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 246
Skąd: stargard szczecinski
Wysłany: 2010-04-15, 20:56   

silnik ma mercedesa to wiem , raz widziałem to auto, nawet chwilę prowadziłem.... poezja to co jest pod maską to szok :P



http://daewooforum.pl/vie...p=342884#342884

moje autko : )
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-04-15, 20:58   

Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu i sam napęd. To jest od merca. I nie wiem czy przypadkiem nie zawieszenie.



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
zales


Auto: NUBIRA II CDX AUTOMAT
Imie: Tomasz
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 63
Skąd: WGR
Wysłany: 2010-04-15, 22:03   

FAJOWY

Brałem pod uwagę taki sprzęt kupując Nubirę, ale po pierwsze był troszkę ciut przy drogi, a po drugie jest bardzo nietypowy i niespotykany na naszym rynku, a co za tym idzie może być lipa z częściami, głównie z blacharskimi gdyby w razie jakiegoś (tfu tfu!! ) dzwonka



"Nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a czarne jest czarne..."
 
 
 
1robecki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-16, 11:38   

Ładny, wielki, wygodny, no i to, co tygrysy lubią najbardziej- czarna skóra w środku. :D

Szerokości.
 
 
Czeqs
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 16:10   

Wlasnie szukalem tego auta na zywo i jak do tej pory mi sie nie udalo go nigdzie spotkac,
wspaniale cacko, naprawde fajna bryka i wyposazenie tez widze niezle.
Pewnie prowadzi sie bez problemow.
Tak z ciekawosci ile Ci pali w miescie i w trasie?

Przejechalbym sie, prosimy o jakies zdjecia jeszcze
 
 
Bast
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 21:58   

ci.nek
Cytat:
Bast w dowodzie masz wpisane Daewoo czy Sang-Yang?

Wpisane jest DAEWOO.

Finuś,
Cytat:
Mam jeszcze pytanie do Ciebie, powiedz mi tą wersje nadwoziową masz 600S czy 600L ?

600S

Finuś,
Cytat:
ten chairman technicznie bazuje na mercu klasy E (W124)?


 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2010-04-17, 22:09   

Czyli krótsza ale za to wyższa wersja nadwoziowa :cfaniaczek:
A to pytanie to było do forumowiczów :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
kandid
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-18, 00:46   

Cudo

Ile pali ;) w mieście?
 
 
nm_adasko


Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 269
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-04-18, 09:15   

U mnie w mieście była taka tylko ze wydłużana. Naprawdę boskie auto.
Gratuluje , szerokości i przyczepności :piwo:
 
 
 
Bast
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-18, 12:10   

kandid,
Cytat:
Ile pali ;) w mieście?


Na razie na trasie zmierzony. 10l/100km.
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt