Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
samochód przepiękny, ale że forumowicze go wcześniej nie widzieli w Polsce :p to ja jako 12-to latek się nim podniecałem, kiedy ojciec kupował lanosa
a tak z autocentrum:
przyśpieszenie 0-100: 8,5 sekundy
v-max: 230km/h
a może taki silnik wsadzić do lanosa :D
[Za duży obrazek w podpisie]
Chaty Grupa Podlaska
Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009 Posty: 3255 Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-04-12, 21:01
Piękne autko z klasą i mocnym silnikiem
"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
Piękny Chairman chciałbym takiego, ale na razie pozostaje mi się bujać Ticolotem A wiecie że ten chairman technicznie bazuje na mercu klasy E (W124)? Mam jeszcze pytanie do Ciebie, powiedz mi tą wersje nadwoziową masz 600S czy 600L ?
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
ci.nek
Auto: Oplowóz
Imie: Marcin
Wiek: 42 Dołączył: 01 Mar 2009 Posty: 2408 Skąd: MMz
Wysłany: 2010-04-15, 15:26
makus666@wp.pl napisał/a:
widze ze znaczek ma
inny niz standardowa kapusta. sprowadzales go zza granicy? bo chyba
w Polsce nie byly dostepne?
Samochód jest sygnowany marka sang-yang
Bast w dowodzie masz wpisane Daewoo czy Sang-Yang?
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2010-04-15, 20:58
Silnik, skrzynia, przeniesienie napędu i sam napęd. To jest od merca. I nie wiem czy przypadkiem nie zawieszenie.
Ciężko jest lekko żyć...
zales
Auto: NUBIRA II CDX AUTOMAT
Imie: Tomasz
Dołączył: 15 Mar 2010 Posty: 63 Skąd: WGR
Wysłany: 2010-04-15, 22:03
FAJOWY
Brałem pod uwagę taki sprzęt kupując Nubirę, ale po pierwsze był troszkę ciut przy drogi, a po drugie jest bardzo nietypowy i niespotykany na naszym rynku, a co za tym idzie może być lipa z częściami, głównie z blacharskimi gdyby w razie jakiegoś (tfu tfu!! ) dzwonka
"Nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a czarne jest czarne..."
1robecki [Usunięty]
Wysłany: 2010-04-16, 11:38
Ładny, wielki, wygodny, no i to, co tygrysy lubią najbardziej- czarna skóra w środku.
Szerokości.
Czeqs [Usunięty]
Wysłany: 2010-04-17, 16:10
Wlasnie szukalem tego auta na zywo i jak do tej pory mi sie nie udalo go nigdzie spotkac,
wspaniale cacko, naprawde fajna bryka i wyposazenie tez widze niezle.
Pewnie prowadzi sie bez problemow.
Tak z ciekawosci ile Ci pali w miescie i w trasie?
Przejechalbym sie, prosimy o jakies zdjecia jeszcze
Bast [Usunięty]
Wysłany: 2010-04-17, 21:58
ci.nek
Cytat:
Bast w dowodzie masz wpisane Daewoo czy Sang-Yang?
Wpisane jest DAEWOO.
Finuś,
Cytat:
Mam jeszcze pytanie do Ciebie, powiedz mi tą wersje nadwoziową masz 600S czy 600L ?
600S
Finuś,
Cytat:
ten chairman technicznie bazuje na mercu klasy E (W124)?