Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Jeżdżę tym autem zagazowanym BI GAZEM po mieście na przełomie dnia i nocy /bez ? korków/ pali max 16 gazu ,no do litra wiecej jak chcę pokazac Małolatom jak jeżdżą Chairmani. Silnik to 104 z MB 220 Kucy. Benzyny w granicach 13 przy normalnej jeżdzie . Jest jednak wada ze odpala z benzyny i przy częstym odpalaniu / ja takie mam/ 11 ltr na ok 900 km. Ale frajda jest, jest lżejszy od 210 MB o 120 kg IIIIIIIIIIIIIIIII LATA.!!!!!!
Pozdrawiam,Kolege z Chairmana,widze ze nie jestem tu sam,posiadajac takiego rodzynka
a tak wogole Bast to powiedz jak tam Ci sie spisuje Chairman,miales jakies powazniejsze usterki???
Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
Bast [Usunięty]
Wysłany: 2010-04-28, 21:53
remik_scratch napisał/a:
a tak wogole Bast to powiedz jak tam Ci sie spisuje Chairman,miales jakies powazniejsze usterki???
Jak narazie jest ok,poza jednym szczegółem od jakiegoś tygodnia zapaliła się kontrolka od poduchy na czerwono i nie chce zgasnąć.Zna ktoś przyczynę?
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
rasters rasters
Auto: leganza 2.0 cdx była długo teraz passat TDI
Imie: Paweł
Wiek: 46 Dołączył: 30 Wrz 2008 Posty: 609 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-28, 22:21
Fajne autko miałem kupić 3 lata temu ale zniechęcił mnie prawie całkowity brak części szczególnie blacharskich . Po większej kolizji pozostaje autko utpić w wiśle albo z mizernym skutkiem szukać używek bo większość części trzeba ściągać z koreii a na ubezpieczenie AC raczej nie można już liczyć. Nie zmienia to faktu że dalej bardzo mi się podoba ten samochód tym bardziej że można go kupić naprawdę bardzo tanio szczególnie teraz minus to mała podaż i popyt na nie ale gwarancja oryginalności i fakt że zawsze ktoś się obejrzy za tym cackiem...
SebastianK
Auto: Tico
Imie: Sebastian
Wiek: 49 Dołączył: 01 Wrz 2009 Posty: 145 Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-28, 23:00
Ostatnio w jednym z czasopism motoryzacyjnym przeczytałem, że szczytem megalomanii było nazwanie swojego "topowego" wozu "prezes", którym chiało jezdzic tylko szefostwo daewoo.
Jak narazie jest ok,poza jednym szczegółem od jakiegoś tygodnia zapaliła się kontrolka od poduchy na czerwono i nie chce zgasnąć.Zna ktoś przyczynę?
Powiem Ci szczerze ze ten błąd pali mi się,już od ok 6 lat i jest problem żeby go zlikwidowac o ile pamietam to jest problem tego typu że czujnik jednej z poduszek znajduje sie pod siedzeniem kierowcy i nawet jeśli go zlikwidujesz to on znowu wyskoczy po jakims czasie,co prawda moje wytlumaczenie nie jest konkretnie sprecyzowane dlatego że ja juz dałem sobie spokoj z likwidowaniem tego błedu
A tak wogole to jaki przebieg masz???
Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
Bast [Usunięty]
Wysłany: 2010-04-30, 23:03
Cytat:
A tak wogole to jaki przebieg masz???
130 tyś.
bielu1996 [Usunięty]
Wysłany: 2010-08-15, 10:11
Panowie właściciele. Piękne macie te wozy. Jako, że jeżdzicie tymi brykami na co dzień chciałbym Was poprosić o szczerą odpowiedź. Myśle nad tym autkiem już od jakiegoś czasu. Na chwile obecną jeżdże Leganzą CDX. I właśnie pytanie od Was. Jak się ma wyciszenie wnętrza w Chairmanie (podczas przyspieszania, jazdy na trasie z prędkością ok 130 km/h, chodzi mi o silnik jak i zarówno o masy powietrza z zewnątrz). Leganza też niby jest cicha i każdy mówi, że ma super wyciszone wnętrze, a jednak tak super wcale nie jest. To, że Chairman jest o klase wyższym wozem to wiem, ale jednak chciałbym o to spytać. A jak się ma jeszcze stan plastików itp? Na nierównościach też cichutko, czy jednak oczuwamy takie dziwne odgłosy jak w Leganzie?
jest to tak naprawde SsangYong tak jak i Musso
dlatego osadzone sa w nich jednostki mercedesa
Chairman jest zrobioby na bazie S klasy ( W 140)
W polsce oferowany jako DAEWOO
Oj Boże... To jest E-klasa. W-124, tylko cięższe i nowocześniej wykonane w środku. Silnik M-104 3.2 Mercedes, rzędowa szóstka ze zmiennymi fazami rozrządu. Zapewne nic nie zostało pod maską zmienione, bo i po co zmieniać coś, co doskonałe Układ hamulcowy już nie jest od Merca i są z nim problemy. Poza tym w Polsce dobrać np. tarcze hamulcowe do tego modelu, jest praktycznie niemożliwe.
Caro Grupa Małopolska Koreański Type-R
Auto: BMW E46, TUCSON
Imie: Karol
Wiek: 36 Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 5440 Skąd: Zabierzów [KRA]