X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Chairman] 3.2 220KM

Autor Wiadomość
lp016

Auto: Nubira 2.0 CDX
Imie: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 72
Wysłany: 2010-04-18, 19:02   

Piękny samochód :brawo: :brawo:
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
trybik
PomykacZ

Auto: Renault Megane II / Daewoo Lanos 1.6 SX Sedan
Imie: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-19, 23:35   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Najnowszy Chairman - mi przypomina S-kę od Merca... ;)



Z gówna złota nie ulepisz...
 
 
Waldo
Waldo

Auto: Chairman
Imie: Waldemar
Wiek: 73
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-27, 22:18   

Jeżdżę tym autem zagazowanym BI GAZEM po mieście na przełomie dnia i nocy /bez ? korków/ pali max 16 gazu ,no do litra wiecej jak chcę pokazac Małolatom jak jeżdżą Chairmani. Silnik to 104 z MB 220 Kucy. Benzyny w granicach 13 przy normalnej jeżdzie . Jest jednak wada ze odpala z benzyny i przy częstym odpalaniu / ja takie mam/ 11 ltr na ok 900 km. Ale frajda jest, jest lżejszy od 210 MB o 120 kg IIIIIIIIIIIIIIIII LATA.!!!!!!

[ Dodano: 2010-04-27, 22:19 ]
:brawo:



waldo608
 
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-04-28, 01:27   

Pozdrawiam,Kolege z Chairmana,widze ze nie jestem tu sam,posiadajac takiego rodzynka :)
a tak wogole Bast to powiedz jak tam Ci sie spisuje Chairman,miales jakies powazniejsze usterki???



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Bast
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 21:53   

remik_scratch napisał/a:
a tak wogole Bast to powiedz jak tam Ci sie spisuje Chairman,miales jakies powazniejsze usterki???



Jak narazie jest ok,poza jednym szczegółem od jakiegoś tygodnia zapaliła się kontrolka od poduchy na czerwono i nie chce zgasnąć.Zna ktoś przyczynę? :jupi:
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
rasters
rasters


Auto: leganza 2.0 cdx była długo teraz passat TDI
Imie: Paweł
Wiek: 46
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 609
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-28, 22:21   

Fajne autko miałem kupić 3 lata temu ale zniechęcił mnie prawie całkowity brak części szczególnie blacharskich . Po większej kolizji pozostaje autko utpić w wiśle albo z mizernym skutkiem szukać używek bo większość części trzeba ściągać z koreii a na ubezpieczenie AC raczej nie można już liczyć. Nie zmienia to faktu że dalej bardzo mi się podoba ten samochód tym bardziej że można go kupić naprawdę bardzo tanio szczególnie teraz minus to mała podaż i popyt na nie ale gwarancja oryginalności i fakt że zawsze ktoś się obejrzy za tym cackiem...
 
 
SebastianK


Auto: Tico
Imie: Sebastian
Wiek: 49
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 145
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-28, 23:00   

Ostatnio w jednym z czasopism motoryzacyjnym przeczytałem, że szczytem megalomanii było nazwanie swojego "topowego" wozu "prezes", którym chiało jezdzic tylko szefostwo daewoo.

SebastianK
 
 
remik_scratch


Auto: Chairman
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: STALOWA WOLA
Wysłany: 2010-04-29, 08:11   

Cytat:

Jak narazie jest ok,poza jednym szczegółem od jakiegoś tygodnia zapaliła się kontrolka od poduchy na czerwono i nie chce zgasnąć.Zna ktoś przyczynę? :jupi:


Powiem Ci szczerze ze ten błąd pali mi się,już od ok 6 lat i jest problem żeby go zlikwidowac o ile pamietam to jest problem tego typu że czujnik jednej z poduszek znajduje sie pod siedzeniem kierowcy i nawet jeśli go zlikwidujesz to on znowu wyskoczy po jakims czasie,co prawda moje wytlumaczenie nie jest konkretnie sprecyzowane dlatego że ja juz dałem sobie spokoj z likwidowaniem tego błedu :)

A tak wogole to jaki przebieg masz???



Pozdrawiam
Remik_Scratch!!!
 
 
 
Bast
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-30, 23:03   

Cytat:
A tak wogole to jaki przebieg masz???


130 tyś.
 
 
bielu1996
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-15, 10:11   

Panowie właściciele. Piękne macie te wozy. Jako, że jeżdzicie tymi brykami na co dzień chciałbym Was poprosić o szczerą odpowiedź. Myśle nad tym autkiem już od jakiegoś czasu. Na chwile obecną jeżdże Leganzą CDX. I właśnie pytanie od Was. Jak się ma wyciszenie wnętrza w Chairmanie (podczas przyspieszania, jazdy na trasie z prędkością ok 130 km/h, chodzi mi o silnik jak i zarówno o masy powietrza z zewnątrz). Leganza też niby jest cicha i każdy mówi, że ma super wyciszone wnętrze, a jednak tak super wcale nie jest. To, że Chairman jest o klase wyższym wozem to wiem, ale jednak chciałbym o to spytać. A jak się ma jeszcze stan plastików itp? Na nierównościach też cichutko, czy jednak oczuwamy takie dziwne odgłosy jak w Leganzie?
 
 
cao500
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-02, 20:11   

ten model jest z żerania a nie z u.s.a !!!!
http://www.fso-sa.com.pl/pl-PL/oferowalismy.html

jest to tak naprawde SsangYong tak jak i Musso
dlatego osadzone sa w nich jednostki mercedesa
Chairman jest zrobioby na bazie S klasy ( W 140)
W polsce oferowany jako DAEWOO

ale ladny rodzynek :brawo:
 
 
steyr
steyr


Auto: Matiz Life 03r PB/Punto 2 FL 04r. 1.2 16v
Imie: Pawel
Wiek: 38
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 3813
Skąd: Kalwaria Z.
Wysłany: 2010-12-02, 21:29   

cao500 napisał/a:
ten model jest z żerania a nie z u.s.a !!!!
http://www.fso-sa.com.pl/pl-PL/oferowalismy.html
:


ale napewno na żeraniu nieskładany,zapewne były sprowadzane kompletne auta.
 
 
Mayson

Auto: Mercedes
Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-11-18, 19:55   

cao500 napisał/a:
Chairman jest zrobioby na bazie S klasy ( W 140)

Oj Boże... To jest E-klasa. W-124, tylko cięższe i nowocześniej wykonane w środku. Silnik M-104 3.2 Mercedes, rzędowa szóstka ze zmiennymi fazami rozrządu. Zapewne nic nie zostało pod maską zmienione, bo i po co zmieniać coś, co doskonałe ;) Układ hamulcowy już nie jest od Merca i są z nim problemy. Poza tym w Polsce dobrać np. tarcze hamulcowe do tego modelu, jest praktycznie niemożliwe.
 
 
Caro
Grupa Małopolska
Koreański Type-R


Auto: BMW E46, TUCSON
Imie: Karol
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 5440
Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2011-11-18, 21:23   

Gratuluje odkopu...



KAROL | CZERNECKI AUTOMOTIVE
 
 
 
Gość

Wysłany: 2011-11-18, 22:52   

Mayson, archeologia na tym forum nie jest mile widziana .
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt