Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
MODEL: Nubira
SILNIK: 1.6 16v
UKLAD DOLOTOWY: Seria lpg
UKLAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: Szyby elektryczne
UKLAD NAPĘDOWY: Seria
ZAWIESZENIE: he he seria
UKLAD HAMULCOWY: SERIA
BODY-KIT: seria
SRODEK: elektryczne szyby eleltryczne lusterka podgrzewane lusterka
CAR-AUDIO: Radyjko Pioneer DEH-P7600MP glosniki tyl BOSCHMANN GŁOŚNIKI 6 X 9 3 DROŻNE przód glosniki SONY XPLOD 6x9 dystans centymetrowy
MOC: Ok 105KM
plany : jakies ladne kolo 16" zrobione
zawieszenie -40 zrobione
zwiększyć moc
tak wygladala po zakupie
a tu Nubi juz po malych uzupełnieniach
Ostatnio zmieniony przez owcabee 2010-08-26, 20:23, w całości zmieniany 2 razy
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Prezes mp79
Auto: posiadam
Imie: :niny
Dołączył: 26 Lut 2008 Posty: 3550 Skąd: z Piątnicy, bo skąd
Wysłany: 2010-06-14, 12:58
Zawieszenia nie ruszaj, bo będziesz żałować. Seryjne zawieszenie to najlepsze zawieszenie, przynajmniej w nubirze. Moja ma już ponad 210 tys. km nalotu i z przodu dopiero teraz wymieniłem amortyzatory. A zaznaczam, że wcale nie miałem dla nich litości.
Wyjątkiem, jeśli chodzi o zawieszenie, są tuleje przednich wahaczy. Nie wytrzymują długo, prawda?
najpierw zapodam kola 16" izobacze jak to bedzie wygladac ale denerwuje mnie to ze z przosu jest tak wielka szczelina
To za nim wrzucisz koła 16" zmień tuleje wahaczy na pełne lub poliuretanowe bo inaczej będziesz je robił co kilka tysięcy.
wlasnie mialem sie zapytac o tuleje ale jak ostatnio bylo zawieszenie sprawdzane to jest wszystko dobrze tylko z tylu laczkik sabilizatora jest do wymiany
i pytanie czy kola 16" x7,5" et 35 wejda bez problemu nie bedzie nic z tylu przycierac
oponki to mam zamiar zapodac 195/50 lub 185
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
nawi Grupa Mazowiecka Wróg festyniarstwa!
Auto: Civic VIII GT Special + Lanos 1.4 :P
Imie: Piotrek
Wiek: 45 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 3969 Skąd: Śródmieście Płn.
Wysłany: 2010-06-14, 17:06
Na felgę 7,5J nie naciągniesz opon 185. 195 ledwo ledwo. Szukaj felg 7J.
Do tego przy ET35 i profilu 50 nie wiem czy nie będziesz musiał podgiąć rantu.
Ja jeżdżę na 16" 7J ET38 195/45/16 i jest super. Mogą wsiąść 3 osoby na tył i nic nie obciera.
To właśnie wolność,
to najpiękniejszy z wszystkich snów,
nie podzielisz jej na pół!
nic mi nie mów o tej lodzi juz mialem doscy tego ze ten przód tak wyskoko jest
a sprzezyny dalem do firmy co robia sprężyny i zrobili mi z grobrzszego drutu ale niższe ale juz zastanawiam sie nad gwintem zobaczymy na co pozwola fundusze