Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2010-07-27, 16:47 [Nubira I] xukassxx >> Sedan Sreberko '98
Witam wszystkich forumowiczów.
Na tym forum jestem nowy, mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło i nie będziecie na mnie krzyczeć
Chciałbym wam przedstawić moje auto które nabyłem wczoraj
Krótka historia auta:
Samochód wyprodukowany w 1998roku kupiony przez pracownika FSO (posiadam oryginalną fakturę zakupu). Człowiek ten cieszył się tym samochodem do 2007 roku, ja jestem trzecim właścicielem..
Z numeru VIN wynika że jest to wersja Koreańska czy to lepiej nie wiem może ktoś odpowie mi na to pytanie
Silnik: 1.6 16V + LPG LOVATO (butla w kole)
Przebieg: 209tyś km myślę że jest oryginalny..
Przy 200tyś zmieniony był kompletny rozrząd, niedawno wymieniony olej, przewody hamulcowe, końcówki drążków, samochód techniczne naprawdę zadbany, facet nie żałował na niego pieniążków..
Wyposażenie: Wspomaganie kierownicy, Centralny Zamek, Auto-alarm, Elektryczne szyby, Elektryczne lusterka, Halogeny, Radio czyli w sumie standardowe
Generalnie auto jest w porządku strona techniczna jest lepsza niż wizualna..
Samochód wygląda na bezwypadkowy, podłoga w bagażniku prosta, podłużnice też, jednak miał zmieniany przedni zderzak (kolizja z zaspą)- podobno
Jego największą wadą są progi a raczej ich brak.. Będą musiał zająć się tym w najbliższym czasie, to dla mnie priorytet
Modyfikacje: myślę że czas przyniesie mi jakieś pomysły i coś w niej zmienię
Dlaczego akurat Nubira? Nubira to bardzo wygodne auto, kiedyś było u mnie w rodzinie miło je wspominam. Lubie duże samochody (mam 195cm wzrostu)
Dość bogate wyposażenie
Cena.. Za te pieniążki ciężko kupić inne tak zadbane, bogato wyposażone auto..
Teraz kilka fotek, przepraszam że auto brudne ale zrobiłem fotki odrazu po zakupie żeby móc cieszyć się matamorfozą
No cóż to teraz czekam na lincz
Mam nadzieje że nie ma tragedii, chciałbym poczytać komentarze te negatywne jak i pozytywne.
Może ktoś podsunie mi jakiś pomysł z modami
Z góry dziękuje za poświęcony mi czas i pozdrawiam
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
KrzychuB DZIADEK KRZYCHUB
Auto: Fiat Tipo 1.8ie
Imie: Krzysztof
Wiek: 42 Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 561 Skąd: Nowy Sącz