Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Po spaleniu mojej byłej nexii przyszedł czas na coś większego i wygodniejszego
Padło na Nubirę I z 1998 roku
Na wyposażeniu mamy :
- silnik 1,6 16v
- LPG II generacji ( butla w kole toroidalna 42l pojemności )
- 2x el szyby
- centralny z pilota
- el lusterka
- ABS
- wspomaganie kierownicy
- poduszka powietrzna kierowcy
Auto nie pognite lecz troszkę zaniedbane ( brudne itp itd)
Mankament to nie działająca szyba pasażera oraz dymek wydobywający się z wydechu :-P
W najbliższym czasie idzie na wymianę rozrządu, zaworów, uszczelniaczy, popychaczy, świec, oleju, kabli filtrów etc
Cena nie była zabójcza bo tylko 4600zł więc z palcem w d**ie ogarnę temat z jajem
Wraz z postępem prac będę informował co i jak
Kilka zdjęć ( jeszcze z aukcji )
To gratuluję szybkiego otrząśniecia się z wypadku No i dobry wybór Tak trzymaj DEŁU górą
Główna natura Polaków - narzekać - na wszystko, na wszystkich.
Pozytywy zmieniać w negatywy. A negatywy wyolbrzymiać do granic możliwości.
Gość
Wysłany: 2010-08-13, 00:28
Fajna kolorek do dalszych modów i ten wzrok Nuby I .
roberttak
Auto: nubi a nawet prawie dwie
Wiek: 39 Dołączył: 03 Sie 2009 Posty: 381 Skąd: prawie WaWa
Wysłany: 2010-08-13, 01:51
ehh mam sentyment do takich, chodz ja takiej za 3500 sprzedac baaardzo dlugo nie moglem,
co do szyby pasazera tez kiedys tak mialem, powodow moze byc kilka np silniczek, pstryczek, a u mnie byl jeszcze ciekawszy - przelacznik od strony kierowcy byl cos zepsuty (szyba kierowcy dzialala) ale widac uklad nie byl zamkniety i szyba pasazera nie dzialala,
jesli masz cos nie tak z przelacznikami to mam kierowcy uzywany dwa tygodnie i pasazera tez jakis mam na ewentualna sprzedaz.
Z szybą jest taki motyw że po poruszeniu przełącznika działa ale tylko jak opuszczam od strony kierowcy.
Felgi małe ale już są 15" z oponami 195/50 te z nexii
W poniedziałek jedzie do ASO na wymianę rozrządu oraz obróbkę głowicy, wymiane bębnów, okładzin przewodów hamulcowych, klocków, tarcz jakichś tulejek itd Będzie żyleta
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2010-08-15, 20:36
Mogłeś się bardziej postarać i kupić Nubirke z Sedem
No ale nic, ważne, że Daewoo
Szerokości, i życze Ci żadnych nieprzyjemności
Jednym słowem, powodzenia
Klinika4x4.com
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2010-09-21, 20:20
Mayster, czy mi się wydaje, czy sprzedajesz Nubirkę?