Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Chciałem Wam przedstawic moja nubirke:)Samochód zakupiony w sierpniu 2009:) Przejechane ma 125 tys:). Długo myslalem o pokazaniu na forum az w koncu chcialem sie pochwalic:) , no i się przełamałem. Jest napewno duzo ładniejszych nubirek niz moja wiec nie bede sie rozpisywal
Posiada wspomaganie kierownicy, zderzaki w kolorze, elektryczne szyby , lpg z butlą w kole,halogeny.elektryczne podgrzewane lusterek,pelne wyposazenie oprocz klimy i skory:):)
Marka / Model - Daewoo Nubira
Pojemność silnika -2000
Liczba koni -trudno powiedziec seryjnie 136 ale mam pare zrobionych przerobek i ma wiecej po jest mocniejsza niz byla:):)
Rocznik - 2002
Modyfikacje -
Styling - felgi aluminiowe 15 i oponki nisko profilowe 205 na 50,przyciemnione szyby,nakladki progowe
Tuning Mechaniczny - wstawiona strumienica srubowa,filtr powietrza sportowy i niedlugo koncowy wydech:):)
Wnętrze - seryjny poza zmiana oswietlenia w calym aucie..
Car Audio - seryjne,tzn glosniczki sony 120 vat i radio pionierka
Zawieszenie / Hamulce -z przodu tarcze nawiercane mikody i klocki ats a z tylu seryjne hamulce tarczowe
Plany - silnik 2.5 v 6:):),zawieszenie obnizyc,srodeczek skora obic boczki itd i zderzaki na jakies fajne pozmieniac:):):)
Kilka zdjęc pokazujących czym jezdze:D:D narazie jedna foteczka reszta sie zapodziala:D
Wszaw jakieś foty , bo na tej jednej to tyle widac co ....... .
KaloUcho
Auto: DaEVOo V6; [H] Prelude
Imie: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 17 Mar 2009 Posty: 544 Skąd: KRA
Wysłany: 2010-08-31, 22:19
Fajny szpojler widac dopisz do planów, żeby go wywalic pozatym czarne felgi, ciemne szybki i białe kierunki są na plus. Powodzenia w realizowaniu planów, będzie o jedno mocne Woo więcej
Jest sens ładowac tyle kasy w przerobki? Tego sie nie odzyska...
Damisss Grupa Kujawsko-pomorska iLoveMyDaewoo <3
Auto: Lanos New 1.6
Wiek: 36 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 1352 Skąd: Się znamy?
Wysłany: 2010-09-01, 13:20
Tylko 1 fotka, wrzuć więcej wygląda na bardzo zadbaną serię, a co do planów, to życzę powodzenia i szerokości
kanapa napisał/a:
Jest sens ładowac tyle kasy w przerobki? Tego sie nie odzyska...
Nie odzyska, ale robi się to dla siebie, i sam fakt że dane auto jest jedyne w swoim rodzaju, wyróżnia się z tłumu, czy jest rozpoznawane cieszy... w końcu to nasze DAEWOO!!!
Nie mam RWD, bokiem jeździć nie muszę, wolę mieć przód napęd, ale taki który ma duszę!