Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2010-09-22, 08:12 [Nubira I] Kidzio - Małe czarne wozidełko
Witam wszystkich!
Autko mam trzeci tydzień. Nie zdążyłem w nim specjalnie nic szczególnie pozmieniać ale na pewno jakieś kosmetyczne zmiany się pojawią, tak żeby nadać mu charakter.
- Nubira I SX `98 rok
- 1,6 16V 106KM
- 130tys. kilometrów asfaltu
Wczoraj cyknąłem kilka fotosów z zewnątrz. W weekend będzie więcej czasu to pewnie pojawią się konkretniejsze zdjęcia (w tym wnętrza) a póki co takie poglądowe "parkingowe" obrazy
Co do planowanych zmian to przede wszystkim chcę zmienić przednie lampy (prawa jest lekko zaparowana) przy czym nie wiem jeszcze dokładnie na co. Postaram się naprawić tą seryjną parującą i wtedy zmienić obecne H4 na inne 55W (czytałem wczoraj testy)
albo jeżeli znajdę gdzieś inne ciekawe reflektory to wtedy będziemy myśleć. Poza tym delikatny "styling" środka ale o tym później, jak będą fotki tego co dotychczas tam siedzi. Tyle tytułem pierwszego postu (nie licząc przywitania ).
Jak sobie coś przypomnę to dopiszę
I fotki wnętrza - podświetlenie zegarów zmienione na LED`y 5W, delikatne podświetlenie nóg zapalające się tylko podczas otwierania drzwi...
03.10.2010r. Zmienione podświetlenie otwierania szyb we wszystkich drzwiach i podświetlenie panelu nawiewów.