X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] Uszkodzony rozrusznik??

Autor Wiadomość
kapy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-18, 12:02   [Lanos] Uszkodzony rozrusznik??

Witam mam identyczny objaw jak ten na zamieszczonym filmiku : Link do filmu
Czy waszym zdaniem to wina rozrusznika??
Bendiks ?? ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam!
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
jjmag
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-18, 12:07   

bendyks do wymiany
 
 
kapy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-18, 16:31   

Też mi się tak wydaje ... zobaczymy w pon. po wizycie w aso ;)
 
 
kapy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-21, 20:01   

Potwierdzam diagnozę.
Uszkodzony był rozrusznik.
Po wizycie w aso naprawione za 370 zł rozrusznik i dodatkowo filtr paliwa i pasek klinowy wiec chyba cena znośna. Polecam serwis Spolmot we Wrocławiu:)
 
 
Szwedu
Grupa Podkarpacka


Auto: Daewoo Lanos 1.5 16v
Imie: Paweł
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 1599
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-12-21, 20:34   

a co moze byc nie tak jesli po naprawie rozrusznika, raz na jakis czas sie zdarza ze bendiks sie wysunie ale nie kreci rozrucznik... taki sam objaw byl przed naprawa... bendiks sie wysuwa ale nie kreci i po kilku probach normalnie odpala...



http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=32273
http://polskajazda.pl/Sam...oo/Lanos/122584
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2010-12-21, 20:54   

Szwedu napisał/a:
a co moze byc nie tak jesli po naprawie rozrusznika, raz na jakis czas sie zdarza ze bendiks sie wysunie ale nie kreci rozrucznik... taki sam objaw byl przed naprawa... bendiks sie wysuwa ale nie kreci i po kilku probach normalnie odpala...


Sprawdzić trzeba czy kabelki przy rozruszniku są dobrze przykręcone i dobrze są oczyszczone z brudu. Jak to nie pomoże to reklamacja. A szczotki w jakim były stanie?



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
Szwedu
Grupa Podkarpacka


Auto: Daewoo Lanos 1.5 16v
Imie: Paweł
Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 1599
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-12-21, 20:57   

Szczotki wymieniane rok temu, kable niby dokrecone, elektryk u ktorego bylo robione i pozniej reklamacja podokrecal wszystko i wymienil kostke w stacyjce... okolo tydzien bylo spokoju i znow sie zaczyna co jakis czas problem...



http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=32273
http://polskajazda.pl/Sam...oo/Lanos/122584
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt