Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam mam identyczny objaw jak ten na zamieszczonym filmiku : Link do filmu
Czy waszym zdaniem to wina rozrusznika??
Bendiks ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
jjmag [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-18, 12:07
bendyks do wymiany
kapy [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-18, 16:31
Też mi się tak wydaje ... zobaczymy w pon. po wizycie w aso
kapy [Usunięty]
Wysłany: 2010-12-21, 20:01
Potwierdzam diagnozę.
Uszkodzony był rozrusznik.
Po wizycie w aso naprawione za 370 zł rozrusznik i dodatkowo filtr paliwa i pasek klinowy wiec chyba cena znośna. Polecam serwis Spolmot we Wrocławiu:)
Szwedu Grupa Podkarpacka
Auto: Daewoo Lanos 1.5 16v
Imie: Paweł Pomógł: 10 razy Wiek: 34 Dołączył: 04 Sty 2010 Posty: 1599 Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-12-21, 20:34
a co moze byc nie tak jesli po naprawie rozrusznika, raz na jakis czas sie zdarza ze bendiks sie wysunie ale nie kreci rozrucznik... taki sam objaw byl przed naprawa... bendiks sie wysuwa ale nie kreci i po kilku probach normalnie odpala...
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek Pomógł: 9 razy Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2010-12-21, 20:54
Szwedu napisał/a:
a co moze byc nie tak jesli po naprawie rozrusznika, raz na jakis czas sie zdarza ze bendiks sie wysunie ale nie kreci rozrucznik... taki sam objaw byl przed naprawa... bendiks sie wysuwa ale nie kreci i po kilku probach normalnie odpala...
Sprawdzić trzeba czy kabelki przy rozruszniku są dobrze przykręcone i dobrze są oczyszczone z brudu. Jak to nie pomoże to reklamacja. A szczotki w jakim były stanie?
Auto: Daewoo Lanos 1.5 16v
Imie: Paweł Pomógł: 10 razy Wiek: 34 Dołączył: 04 Sty 2010 Posty: 1599 Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-12-21, 20:57
Szczotki wymieniane rok temu, kable niby dokrecone, elektryk u ktorego bylo robione i pozniej reklamacja podokrecal wszystko i wymienil kostke w stacyjce... okolo tydzien bylo spokoju i znow sie zaczyna co jakis czas problem...