X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] wszystko do przeróbki lanosa na C20XE BEZ SILNIKA!!

Autor Wiadomość
roguwawa
specjalista


Auto: C20XE Z18XER X16SZR
Imie: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 22:19   [Lanos] wszystko do przeróbki lanosa na C20XE BEZ SILNIKA!!

Witam,

Chcę się rozeznać czy znajdzie się chętny na:

Kpl. układ wydechowy co lanosa C20XE (kolektor 4-2-1) katalizator, środek i tył....
Wydech spawany, końcowy bodajze od leganzy. Ładnie spasowany. przebieg ok. 5 tyś km. NOWY!!
wersja do HB z dyskretną końcówką chromowaną.

Łapa silnika przy rozrządzie z poduszką. ( wystarczy ją przykręcić i silnik równo wisi. nic nie trzeba przerabiać)

Alternator i pompa wspomagania na wąski pasek. NOWE!! przebieg ok 5 tys km.

Włącznik wentylatora na przewodzie chłodnicy. NOWY!!

Jeżeli masz C20XE i chcesz wsadzić to do Lanka, pisz.... pomogę, podpowiem, ;)

Cena myślę że wyjściowo 1500zł do negocjacji.... Rozważę każdą sensowną ofertę.

GG 4358664 email. roguwawa@o2.pl
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Skąd: SI
Wysłany: 2011-02-04, 22:56   

proszę wrzucić fotki



jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h :ehh:
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jakości przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
roguwawa
specjalista


Auto: C20XE Z18XER X16SZR
Imie: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 23:05   

    1. W ogłoszeniu koniecznie podajemy:

    - dokładny opis przedmiotu,
    - jego zdjęcie (dotyczy aukcji typu sprzedam, zamienię, oddam) - Dopuszczalny jest brak fotki w wypadku dokładnego opisu.
    - jego cenę,
    - dane kontaktowe (numer telefonu, GG, w ostateczności e-mail).


każdy wie jak wygląda nowy alternator z mocowaniem , nowa pompa wspomagania z mocowaniem,

Niestety zdjęcia wydechu nie mam... w poniedziałek będę rozbierał lanka więc coś pstryknę...
Pozdrawiam
 
 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Skąd: SI
Wysłany: 2011-02-04, 23:10   

poprostu bez fotek Twoja oferta jest mniej wiarygodna :wink:



jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h :ehh:
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jakości przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
roguwawa
specjalista


Auto: C20XE Z18XER X16SZR
Imie: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 23:19   

na razie jest ogłoszenie.... bedzie zainteresowanie, będą fotki... ale to najwcześniej poniedziałek... wybaczcie....
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt