Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: C20XE Z18XER X16SZR
Imie: Piotr
Wiek: 38 Dołączył: 01 Sty 2009 Posty: 45 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 22:19 [Lanos] wszystko do przeróbki lanosa na C20XE BEZ SILNIKA!!
Witam,
Chcę się rozeznać czy znajdzie się chętny na:
Kpl. układ wydechowy co lanosa C20XE (kolektor 4-2-1) katalizator, środek i tył....
Wydech spawany, końcowy bodajze od leganzy. Ładnie spasowany. przebieg ok. 5 tyś km. NOWY!!
wersja do HB z dyskretną końcówką chromowaną.
Łapa silnika przy rozrządzie z poduszką. ( wystarczy ją przykręcić i silnik równo wisi. nic nie trzeba przerabiać)
Alternator i pompa wspomagania na wąski pasek. NOWE!! przebieg ok 5 tys km.
Włącznik wentylatora na przewodzie chłodnicy. NOWY!!
Jeżeli masz C20XE i chcesz wsadzić to do Lanka, pisz.... pomogę, podpowiem,
Cena myślę że wyjściowo 1500zł do negocjacji.... Rozważę każdą sensowną ofertę.
Auto: C20XE Z18XER X16SZR
Imie: Piotr
Wiek: 38 Dołączył: 01 Sty 2009 Posty: 45 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 23:05
1. W ogłoszeniu koniecznie podajemy:
- dokładny opis przedmiotu,
- jego zdjęcie (dotyczy aukcji typu sprzedam, zamienię, oddam) - Dopuszczalny jest brak fotki w wypadku dokładnego opisu.
- jego cenę,
- dane kontaktowe (numer telefonu, GG, w ostateczności e-mail).
każdy wie jak wygląda nowy alternator z mocowaniem , nowa pompa wspomagania z mocowaniem,
Niestety zdjęcia wydechu nie mam... w poniedziałek będę rozbierał lanka więc coś pstryknę...
Pozdrawiam
RIPER Administrator Jose Jalapeno on a stick
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Wysłany: 2011-02-04, 23:10
poprostu bez fotek Twoja oferta jest mniej wiarygodna
jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw