Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Nie polecam stacji D&D tankowałem na stacji włókniarzy a legionów i auto paliło więcej i było mułowate. Przeżuciłem się na gaz na shell-u na ul. śmigłego rydza a przybyszewskiego bardzo dobry gaz jakościowo. Ostatnio zajechałem na stacje lukoil na piłsudskiego a śm. rydza zawsze mówiłem, że nie dam ruskom zarobić ale skończył się gaz i było po drodze i powiem że gaz też maja bardzo dobry. Odradzam również tankowania na stacji ,,nagaz'' na ul. srebrzyńskiej. A jeśli tankuje benzynke to raczej tylko na neste włukniarzy/legionów albo na lukoil
Ten temat troche mija sie z celem .
Ja zalałem na shelu na Pabianickiej gaz i przerywał mi a spodziewałem sie jakosci ,
Zazwyczaj leje paliwo na carefourze w pabianicach i jestem zadowolony a ogolnie te stacje uwazane sa za liche
Dzisiaj zalejesz dobre paliwo a jutro ktos z tej samej stacji pociagnie muł z dna haha
Z tego co wiem wszystkie stacje w polsce zazwyczaj sa zaopatrzane z tych samych rafinerii polskich .
Z mojej strony nie polecam tyllko małych zadupnych stacji LPG gdze nalewa Ci koles po którym widac ze ma conajmniej 2 promile Bo zazwyczaj tacy pracuja
Z mojej strony nie polecam tyllko małych zadupnych stacji LPG gdze nalewa Ci koles po którym widac ze ma conajmniej 2 promile Bo zazwyczaj tacy pracuja
poprostu sie gosciu nawciagal gazu i wyglada jak napruty
Niedokonca jest tak ze wszystkie stacje sa zaopatrywane z tych samych rafinerii.. Tzn sa firmy ktore zajmuja sie dostarczaniem benzyny do stacji zewnetrzne i one biora np od Orlenu a co robia pozniej z paliwem i jakie maja umowy z prywatnymi stacjami to juz inna bajka. Robili niedawno test jakosci paliw byl w gazecie i wojewodztwo Łódzkie wypadlo najgorzej w calej Polsce a wiele stacji nie przeszlo PODSTAWOWYCH norm jakosci benzyny czy gazu... Zgadzam sie ze raz zaleje sie tu lepsz a tam gorsze , ale sa stacje ktore ludzie odradzaja notorycznie. Ja wsrod swoich znajomych ktorzy tankowali na tym carrefourze co ja kiedys znam kilka osob ktore maja taka sama opinie jak ja. A co do malych stacji to czesto maja najlepszy gaz bo nie maja duzych kosztow utrzymania siedzi sobie jakis inwalida wojenny za 800zl i te stacje wberw pozora odczuywaja najmniej ruchy w cenie paliwa.
FOTOSHOP TO NIE SĄ STENSY i SPASY !
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
pafni www.stopquadom.pl
Auto: nubira
Dołączył: 14 Maj 2007 Posty: 243
Wysłany: 2011-06-06, 19:25
Nie polecam tankować gazu przy Tesco na Pojezierskiej, Tankują sporo więcej niż pomieści zbiornik, a auto pali więcej, drugim razem zatankowałem z ciekawości bo myślałem, że ja się walnąłem w obliczeniach, jednak sytuacja się powtórzyła. Interweniowałem i składałem reklamacje, odpisali, że mają inną średnice węża i dlatego wchodzi aż tyle, ale problem w tym, że wcale więcej kilometrów nie dało rady zrobić. Więc jest to ściema. Więcej tam już nie zatankowałem.
sheba1 Czarny Prowokator
Auto: Lanos 2.0 GSi Auto: Signum 3.2 V6
Imie: Seba
Wiek: 38 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 311 Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-06-06, 20:10
Ja tankuję na D&D (Dąbrowskiego, Włókniarzy/Legionów, Żmichowskiej) i uważam, że mają bardzo dobrej jakości gaz, póki co mam za sobą 5 tankowań, ale w porównaniu z gazem z Carrefoura na Kolumny to jest rewelacja
Ja tankuje zazwyczaj tylko na D&D i nigdy problemów z nim nie miałem. Dobry jest też Supra GAZ ze Statoila.
Słyszałem ostatnio, że opłaca się na Shellu tankować (byle nie na Rydza przy Przybyszewskiego, bo tam mają ogólnie lipne paliwo). Auto lepiej się zbiera i pali ciut mniej. Na dniach tam zaleję i sam przetestuje
sheba1 Czarny Prowokator
Auto: Lanos 2.0 GSi Auto: Signum 3.2 V6
Imie: Seba
Wiek: 38 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 311 Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-06-07, 21:22
Też słyszałem od znajomych, że Shell na Rydza jest jedną z gorszych stacji w mieście, natomiast spróbuję zatankować teraz na Shellu przy Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej i zdam relację, czy jest jakaś różnica.
bercikowski Grupa Łódzka
Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37 Dołączył: 01 Maj 2011 Posty: 752 Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2011-07-04, 10:51
Ja od dawna tankuję na Lukoil na Kilińskiego i nie narzekam. Generalnie na tym Lukoilu paliwo jest tańsze o kilka gorszy niż na pozostałych stacjach Lukoil
indiana [Usunięty]
Wysłany: 2011-08-01, 10:15
Ja tankuje gaz na ulicy Zielonej 76 przy włókniarzy stacja D&D gaz tani i paliwo jakościowo też dobre. No i wpłacając kaucje za kartę macie taniej o 5 groszy na litrze.