Autor
Wiadomość
er3cepte
a.k.a. Durszlak
Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33 Dołączył: 12 Kwi 2011 Posty: 375 Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-02, 19:53
zapraszamy jak najwcześniej
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
indiana [Usunięty ]
Wysłany: 2011-08-02, 20:04
Niestety wcześniej nie dam rady bo przygotowania do ślubu a potem podróż poślubna. Pozdrawiam
er3cepte
a.k.a. Durszlak
Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33 Dołączył: 12 Kwi 2011 Posty: 375 Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-02, 20:25
to życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i zapraszamy w wolnej chwili!
indiana [Usunięty ]
Wysłany: 2011-08-02, 22:23
Dzięki napewno się zjawię jak tylko emocje opadną myślę, że będzie to po 19 września
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2011-10-07, 21:57
shell ul.politechniki & shell piłsudskiego
statoil ul. piłsudskiego
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Popmean
Grupa Łódzka Koordynator
Auto: Lanos
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 19 Gru 2009 Posty: 3562 Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-11-19, 17:04
BarSko napisał/a: shell ul.politechniki & shell piłsudskiego
statoil ul. piłsudskiego
Dobre czy zle?:)
FOTOSHOP TO NIE SĄ STENSY i SPASY !
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2011-11-19, 17:12
od kiedy tam tankuje a od dawien dawna tam zalewam nie mialem zadnych problemów no moze prócz ceny
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska
Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 14 Lis 2011 Posty: 2213 Skąd: Bełchatów EBE
blake-epll [Usunięty ]
Wysłany: 2011-12-07, 09:23
Jako kolejna "dobra" potwierdzę D&D na teofilowie przy dawnym WKTS (warecka).
adrenalin [Usunięty ]
Wysłany: 2012-02-08, 21:43
Ja szczerze polecam stację Tesco na Widzewskiej 22. Mój Matiz jest już tam tankowany od kilku lat i myślę, że mają benzynę dobrej jakości.
Mam do Was pytanko. Na jakich stacjach Shell w Łodzi oferują V-Power Racing??
sheba1
Czarny Prowokator
Auto: Lanos 2.0 GSi Auto: Signum 3.2 V6
Imie: Seba
Wiek: 38 Dołączył: 25 Lut 2008 Posty: 311 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-02-08, 22:12
Na pewno na Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej, sam tam często tankuję to paliwko.
adrenalin [Usunięty ]
Wysłany: 2012-02-08, 22:19
sheba1 napisał/a: Na pewno na Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej, sam tam często tankuję to paliwko.
Dzięki za informację
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2012-02-08, 22:26
adrenalin , politechniki równiez, oraz traktorowa
bercikowski
Grupa Łódzka
Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37 Dołączył: 01 Maj 2011 Posty: 752 Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2012-02-09, 10:10
Shell Przybyszewskiego/Śmigłego też
teo
Grupa Zachodniopomorska
Auto: Honda Civic
Imie: Maciek
Wiek: 35 Dołączył: 24 Sty 2010 Posty: 1281 Skąd: Wodzierady
Wysłany: 2012-02-09, 10:11
bercikowski napisał/a: Shell Przybyszewskiego/Śmigłego też
to akurat chyba jedna z najgorszych stacji shell w łodzi, wielu kierowcow narzeka na paliwo z tej stacji
NKC