X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Polecane i Nie Polecane Stacje Benzynowe i LPG

Autor Wiadomość
er3cepte
a.k.a. Durszlak


Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 375
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-02, 19:53   

zapraszamy jak najwcześniej :D




 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
indiana
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-02, 20:04   

Niestety wcześniej nie dam rady bo przygotowania do ślubu a potem podróż poślubna. Pozdrawiam :)
 
 
er3cepte
a.k.a. Durszlak


Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 375
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-02, 20:25   

to życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i zapraszamy w wolnej chwili! :piwo: :piwo: :piwo:




 
 
indiana
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-02, 22:23   

Dzięki napewno się zjawię jak tylko emocje opadną myślę, że będzie to po 19 września
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2011-10-07, 21:57   

shell ul.politechniki & shell piłsudskiego
statoil ul. piłsudskiego




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Popmean
Grupa Łódzka
Koordynator

Auto: Lanos
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 3562
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-11-19, 17:04   

BarSko napisał/a:
shell ul.politechniki & shell piłsudskiego
statoil ul. piłsudskiego


Dobre czy zle?:)



FOTOSHOP TO NIE SĄ STENSY i SPASY !
 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2011-11-19, 17:12   

od kiedy tam tankuje a od dawien dawna tam zalewam ;p nie mialem zadnych problemów ;p no moze prócz ceny :lol:




 
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2011-11-26, 15:23   stacje

ja polecam stacje benzynową Lukoil Bełchatów ul. wojska polskiego



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
blake-epll
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 09:23   

Jako kolejna "dobra" potwierdzę D&D na teofilowie przy dawnym WKTS (warecka).
 
 
adrenalin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 21:43   

Ja szczerze polecam stację Tesco na Widzewskiej 22. Mój Matiz jest już tam tankowany od kilku lat i myślę, że mają benzynę dobrej jakości.

Mam do Was pytanko. Na jakich stacjach Shell w Łodzi oferują V-Power Racing??
 
 
sheba1
Czarny Prowokator


Auto: Lanos 2.0 GSi Auto: Signum 3.2 V6
Imie: Seba
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 311
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-02-08, 22:12   

Na pewno na Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej, sam tam często tankuję to paliwko.




 
 
 
adrenalin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 22:19   

sheba1 napisał/a:
Na pewno na Dąbrowskiego/Gojawiczyńskiej, sam tam często tankuję to paliwko.


Dzięki za informację ;)
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2012-02-08, 22:26   

adrenalin, politechniki równiez, oraz traktorowa




 
 
 
bercikowski
Grupa Łódzka

Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 752
Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2012-02-09, 10:10   

Shell Przybyszewskiego/Śmigłego też :)
 
 
teo
Grupa Zachodniopomorska


Auto: Honda Civic
Imie: Maciek
Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 1281
Skąd: Wodzierady
Wysłany: 2012-02-09, 10:11   

bercikowski napisał/a:
Shell Przybyszewskiego/Śmigłego też :)



to akurat chyba jedna z najgorszych stacji shell w łodzi, wielu kierowcow narzeka na paliwo z tej stacji



NKC
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt