X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Polecane i Nie Polecane Stacje Benzynowe i LPG

Autor Wiadomość
bercikowski
Grupa Łódzka

Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 752
Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2012-02-09, 10:12   

Ja parę razy tam tankowałem, ojca furmana też tam zalewana zawsze i bez oporów szło.

Może trafiamy na mniej chrzczone paliwo :D
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Lul3k

Auto: -
Imie: Adrian
Wiek: 74
Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 171
Wysłany: 2012-02-09, 10:56   

zawsze tam tankuje i nie ma problemu.. moze zle trafiłes akurat...
 
 
teo
Grupa Zachodniopomorska


Auto: Honda Civic
Imie: Maciek
Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 1281
Skąd: Wodzierady
Wysłany: 2012-02-09, 11:03   

na ta stacje narzeka wielu kierowcow a nie tylko ja, dobra koniec :ot: bo szaliczki poleca ;)



NKC
 
 
 
Lul3k

Auto: -
Imie: Adrian
Wiek: 74
Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 171
Wysłany: 2012-02-09, 11:41   

Widocznie czołgi grupy odrzuconej wszystko przepalą :P koniec OT
 
 
sheba1
Czarny Prowokator


Auto: Lanos 2.0 GSi Auto: Signum 3.2 V6
Imie: Seba
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 311
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-02-09, 17:15   

bercikowski napisał/a:
Shell Przybyszewskiego/Śmigłego też :)

Gorszego Shella nie spotkałem, spalanie na ich wodopaliwie wzrasta o 2 litry, czy to Pb, czy LPG.




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2012-02-09, 17:17   

kazdy chwali inną stacje i z krytyką tez tak jest wiec nie ma co mowic gdzie jest dobre a gdzie lepsze paliwo bo wszedzie mozna sie naciąc, ja sie naciąłem na Lukoilu a są ludzie ktorzy tam leją i są happy wiec zacząłem tantkowac na Shell'u w całej lodzi i ani razu nie mialem problemów tak samo jak ze Statoilem. O Orlenie tez sie słyszy złe opinie a kumpel tantkuje 2.5 v6 orlenem i smiga az miło i jest bardzo zadowolony.




 
 
 
glebor

Auto: matiz 1999
Dołączył: 31 Mar 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-07, 22:53   

Ja 2 lat tankuję na widzewskiej 22 przy tesco w łodzi i nie narzekam na benzynę, chociaż zauważyłem, że od ostatnich 3 tygodni auto mi znacznie więcej zaczęło palić - jest zauważalna różnica
Jak ktoś tankuje na widzewskiej to chciałbym, aby się wypowiedział.

( "adrenalin" zauważyłeś może coś takiego, bo też widzę, że tankujesz na "tesco")
 
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-07-21, 12:03   

ja tankowałem cały czas na lukoilu w Bełchatowie ale mój zaufany mechanik powiedział że przez to paliwo wtrysk mi siadł :)



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2012-07-21, 21:10   

lesiu1990xd napisał/a:
w Bełchatowie


Swojego czasu była bardzo dobra ropa na LECLERCU. Jak bywam w EBE i mam potrzebę tankowania to tylko ORLEN koło ronda i szybexu ;)



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Robaszek127


Auto: Getz 1.3 + LPG
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 2363
Skąd: Przedbórz
Wysłany: 2012-08-14, 09:31   

Wielu tu zachwala stacje D&D a ja akurat mam w rodzinie kogoś kto tam pracował przy nalewaniu butli z gazem. Opowiadał jaki jest tam wspaniały gaz, że spowrotem wracaja butle w połowie a nawet pełne bo nawet w kuchniach nie chce się palić ten gaz. Widać jaka jest jego jakość ale pewnie na kontrole przywożą do stacji lepszy.
Do tego jak raz tankowałem to gościu wszystkim nie dolewa do pełnej kwoty tylko zawsze mu zostaje 20-30gr. Na szczęscie Do tego gaz czy paliwo wcale nie tańsze ale na szczęście otworzyli Orlen i wszystko tam o dziwo tańsze a w d&d zaraz ceny spadły bo mało kto tam teraz tankuje.
Z doświadczenia wiem, że na gazie z orlenu-bliskiej i łukojlu silnik mi zapalał nawet na -14 stopniach. No i tankując nie wchodzi do butli 32litrowej 35L.
 
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-08-14, 20:28   

Cytat:
lesiu1990xd to gdzie teraz tankujesz?



na shellu :)



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
Popmean
Grupa Łódzka
Koordynator

Auto: Lanos
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 3562
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-15, 22:00   

Robaszek127, Bo jak ma dolac do maksa jak mowisz mu "za 50zl" a on steruje gaz pokretlem z lat 80tych.... Sa cywilizowane stacje gdzie maja elektroniczny sterownik, ale wiekszosc to pokretlo ktoro zostalo wprowadzone wraz z wejsciem na rynek golfa 2 :P



FOTOSHOP TO NIE SĄ STENSY i SPASY !
 
 
 
Robaszek127


Auto: Getz 1.3 + LPG
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 2363
Skąd: Przedbórz
Wysłany: 2012-08-16, 04:10   

Tylko, że jakoś na wszystkich innych stacjach potrafią nalać co do grosza a tam 20-30gr nie dolewki po kolei.
 
 
 
er3cepte
a.k.a. Durszlak


Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 375
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-16, 11:55   

no żebyś nie był stratny o to 0,11l gazu w Tico :lol:

Polecam jeszcze gaz na Orlenie na Wojska Polskiego w Łodzi :D




 
 
Robaszek127


Auto: Getz 1.3 + LPG
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 2363
Skąd: Przedbórz
Wysłany: 2012-08-17, 12:03   

Ciekawe czy byś był zadowolony Kolego jak by ciągle wszędzie Ci nie wydawali po 20-30gr a na stacji sam pewnie dolewasz paliwo do tej sumy za którą płacisz. Tu nawet nie chodzi o ta kaskę le o to, że dziadek ten pewnie wszystkim tak nie dolewa bo gościowi za mną też tak zrobił. Gdzie indziej jakoś dolewają co do grosza i nie łaszczą się na parę groszy .
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt