Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
kazdy chwali inną stacje i z krytyką tez tak jest wiec nie ma co mowic gdzie jest dobre a gdzie lepsze paliwo bo wszedzie mozna sie naciąc, ja sie naciąłem na Lukoilu a są ludzie ktorzy tam leją i są happy wiec zacząłem tantkowac na Shell'u w całej lodzi i ani razu nie mialem problemów tak samo jak ze Statoilem. O Orlenie tez sie słyszy złe opinie a kumpel tantkuje 2.5 v6 orlenem i smiga az miło i jest bardzo zadowolony.
Ja 2 lat tankuję na widzewskiej 22 przy tesco w łodzi i nie narzekam na benzynę, chociaż zauważyłem, że od ostatnich 3 tygodni auto mi znacznie więcej zaczęło palić - jest zauważalna różnica
Jak ktoś tankuje na widzewskiej to chciałbym, aby się wypowiedział.
( "adrenalin" zauważyłeś może coś takiego, bo też widzę, że tankujesz na "tesco")
lesiu1990xd Grupa Bełchatowska
Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 14 Lis 2011 Posty: 2213 Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-07-21, 12:03
ja tankowałem cały czas na lukoilu w Bełchatowie ale mój zaufany mechanik powiedział że przez to paliwo wtrysk mi siadł
Swojego czasu była bardzo dobra ropa na LECLERCU. Jak bywam w EBE i mam potrzebę tankowania to tylko ORLEN koło ronda i szybexu
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Wielu tu zachwala stacje D&D a ja akurat mam w rodzinie kogoś kto tam pracował przy nalewaniu butli z gazem. Opowiadał jaki jest tam wspaniały gaz, że spowrotem wracaja butle w połowie a nawet pełne bo nawet w kuchniach nie chce się palić ten gaz. Widać jaka jest jego jakość ale pewnie na kontrole przywożą do stacji lepszy.
Do tego jak raz tankowałem to gościu wszystkim nie dolewa do pełnej kwoty tylko zawsze mu zostaje 20-30gr. Na szczęscie Do tego gaz czy paliwo wcale nie tańsze ale na szczęście otworzyli Orlen i wszystko tam o dziwo tańsze a w d&d zaraz ceny spadły bo mało kto tam teraz tankuje.
Z doświadczenia wiem, że na gazie z orlenu-bliskiej i łukojlu silnik mi zapalał nawet na -14 stopniach. No i tankując nie wchodzi do butli 32litrowej 35L.
lesiu1990xd Grupa Bełchatowska
Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 14 Lis 2011 Posty: 2213 Skąd: Bełchatów EBE
Robaszek127, Bo jak ma dolac do maksa jak mowisz mu "za 50zl" a on steruje gaz pokretlem z lat 80tych.... Sa cywilizowane stacje gdzie maja elektroniczny sterownik, ale wiekszosc to pokretlo ktoro zostalo wprowadzone wraz z wejsciem na rynek golfa 2
Ciekawe czy byś był zadowolony Kolego jak by ciągle wszędzie Ci nie wydawali po 20-30gr a na stacji sam pewnie dolewasz paliwo do tej sumy za którą płacisz. Tu nawet nie chodzi o ta kaskę le o to, że dziadek ten pewnie wszystkim tak nie dolewa bo gościowi za mną też tak zrobił. Gdzie indziej jakoś dolewają co do grosza i nie łaszczą się na parę groszy .