X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Polecane i Nie Polecane Stacje Benzynowe i LPG

Autor Wiadomość
jokerldz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-17, 19:33   

Starajcie się nie tankować na stacjach pod szyldem supermarketów, bo z tego co się orientuję(warsztaty samochodowe, znajomi mechanicy) paliwo nie jest tam najlepszej jakości. Nie jest to pełnowartościowe paliwo (mieszają) mimo, że jest taniej to nie warto. Ja od kilku lat tankuję na Lukoilu - Al. Włokniarzy 50 i na jakośc nie narzekam.
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2012-08-17, 19:40   

czytam i czytam i coraz bardziej dochodze do wniosku ze temat jest bez sensu... albo kazdy sobie wmawia jakosc paliwa albo kazde auto lubie inne... moje auto jak tankowalem na lukoilu nie potrafiło 3mac wolnych obr na czerwonym swietle a teraz czytam ze jakosciowo jest super... ja tankuje na shellu tylko i malina jest a ktos pisal ze shell gdzies tam ma slabe paliwo i tak w koło jeden przez drugiego pisze, jeden tankuje gaz na D&D a inny napisal ze to najwieksze scierwo, wiec jak to jest z tymi paliwami w koncu ?!
Ja wiem tylko ze Shell ma najlepszą benzyne natomiast lukoil ma dobry gaz ale benzyne lipną, nie najgorszą stacją jest jeszcze statoil ale podobno orlen juz ssie ;) chociaz moj znajomy tankuje na orlenie i mowi ze bajka jest a innemu zamarazło paliwo w baku wiec ja juz nie ogarniam, ja tankuje jedno paliwo w jednym miejscu i ciągle jest super :piwo:




 
 
 
Czerwiec


Auto: Lanos 1.6 16v SX
Imie: Przemek
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 35
Skąd: Ozorków EZG/EL
Wysłany: 2012-08-29, 17:36   

BarSko napisał/a:

Ja wiem tylko ze Shell ma najlepszą benzyne natomiast lukoil ma dobry gaz ale benzyne lipną, nie najgorszą stacją jest jeszcze statoil ale podobno orlen juz ssie ;)


Zgadzam się , na lukoil tankuje gaz od 3 lat i na filterku czysto , jezeli chodzi o benzynke to jezdze na shell bo tylko na tej jezdzi moj skuterek a na innych szarpie :)

W ogóle skuter to bardzo dobre narzedzie do sprawdzania jakośći paliwka :) Polecam :P
 
 
 
er3cepte
a.k.a. Durszlak


Auto: Saxo VTR 1.6 8v
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 375
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-30, 12:48   

Robaszek127 napisał/a:
Ciekawe czy byś był zadowolony Kolego jak by ciągle wszędzie Ci nie wydawali po 20-30gr a na stacji sam pewnie dolewasz paliwo do tej sumy za którą płacisz. Tu nawet nie chodzi o ta kaskę le o to, że dziadek ten pewnie wszystkim tak nie dolewa bo gościowi za mną też tak zrobił. Gdzie indziej jakoś dolewają co do grosza i nie łaszczą się na parę groszy .



Są takie czasy, że każdy orze jak może więc to 20gr nie zrobiłoby na mnie wrażenia. Z resztą, to jest temat o polecanych stacjach z uwagi na jakość paliw, a nie pod względem dolewania co do grosza ;)

BarSko, z paliwem jak z innymi produktami i usługami, co klient to opinia. Ale co do shella to muszę się zgodzić, że benzynka jest tam najlepsza :D




 
 
Qruxat


Auto: Lanos 2.0 c20xe
Imie: Martin
Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-08-30, 13:02   

Mój tata tankuje dobre dobree pare lat na Lotosie bezyne, gaz i stacja do polecenia. Gorzej jest na stacjach jak się tankuje i ciągnie ci resztki z tych ich bek to czasem syf się trafi :zły: ale kazdy ma swoja zaufana stacje ;)



https://www.facebook.com/Lanosbymartin
Sukces przed wysiłkiem... Jest tylko w Słowniku.... ;)
Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Kosek92

Auto: Obecnie MPK :D
Imie: Marcin
Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 94
Skąd: się znamy ?
Wysłany: 2012-08-30, 19:08   

Ja dla przykładu tankuje paliwo tylko na Lukoil bo mam najbliżej i nie narzekam :P nic się z autem nie dzieję. a czasem zdarzy sie na Orlenie na Shellu i też nic ;P
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt