Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Starajcie się nie tankować na stacjach pod szyldem supermarketów, bo z tego co się orientuję(warsztaty samochodowe, znajomi mechanicy) paliwo nie jest tam najlepszej jakości. Nie jest to pełnowartościowe paliwo (mieszają) mimo, że jest taniej to nie warto. Ja od kilku lat tankuję na Lukoilu - Al. Włokniarzy 50 i na jakośc nie narzekam.
czytam i czytam i coraz bardziej dochodze do wniosku ze temat jest bez sensu... albo kazdy sobie wmawia jakosc paliwa albo kazde auto lubie inne... moje auto jak tankowalem na lukoilu nie potrafiło 3mac wolnych obr na czerwonym swietle a teraz czytam ze jakosciowo jest super... ja tankuje na shellu tylko i malina jest a ktos pisal ze shell gdzies tam ma slabe paliwo i tak w koło jeden przez drugiego pisze, jeden tankuje gaz na D&D a inny napisal ze to najwieksze scierwo, wiec jak to jest z tymi paliwami w koncu ?!
Ja wiem tylko ze Shell ma najlepszą benzyne natomiast lukoil ma dobry gaz ale benzyne lipną, nie najgorszą stacją jest jeszcze statoil ale podobno orlen juz ssie chociaz moj znajomy tankuje na orlenie i mowi ze bajka jest a innemu zamarazło paliwo w baku wiec ja juz nie ogarniam, ja tankuje jedno paliwo w jednym miejscu i ciągle jest super
Ja wiem tylko ze Shell ma najlepszą benzyne natomiast lukoil ma dobry gaz ale benzyne lipną, nie najgorszą stacją jest jeszcze statoil ale podobno orlen juz ssie
Zgadzam się , na lukoil tankuje gaz od 3 lat i na filterku czysto , jezeli chodzi o benzynke to jezdze na shell bo tylko na tej jezdzi moj skuterek a na innych szarpie
W ogóle skuter to bardzo dobre narzedzie do sprawdzania jakośći paliwka Polecam
Ciekawe czy byś był zadowolony Kolego jak by ciągle wszędzie Ci nie wydawali po 20-30gr a na stacji sam pewnie dolewasz paliwo do tej sumy za którą płacisz. Tu nawet nie chodzi o ta kaskę le o to, że dziadek ten pewnie wszystkim tak nie dolewa bo gościowi za mną też tak zrobił. Gdzie indziej jakoś dolewają co do grosza i nie łaszczą się na parę groszy .
Są takie czasy, że każdy orze jak może więc to 20gr nie zrobiłoby na mnie wrażenia. Z resztą, to jest temat o polecanych stacjach z uwagi na jakość paliw, a nie pod względem dolewania co do grosza
BarSko, z paliwem jak z innymi produktami i usługami, co klient to opinia. Ale co do shella to muszę się zgodzić, że benzynka jest tam najlepsza
Qruxat
Auto: Lanos 2.0 c20xe
Imie: Martin
Wiek: 31 Dołączył: 12 Sie 2012 Posty: 401 Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-08-30, 13:02
Mój tata tankuje dobre dobree pare lat na Lotosie bezyne, gaz i stacja do polecenia. Gorzej jest na stacjach jak się tankuje i ciągnie ci resztki z tych ich bek to czasem syf się trafi ale kazdy ma swoja zaufana stacje
Kosek92
Auto: Obecnie MPK :D
Imie: Marcin
Wiek: 33 Dołączył: 16 Mar 2009 Posty: 94 Skąd: się znamy ?
Wysłany: 2012-08-30, 19:08
Ja dla przykładu tankuje paliwo tylko na Lukoil bo mam najbliżej i nie narzekam nic się z autem nie dzieję. a czasem zdarzy sie na Orlenie na Shellu i też nic ;P