X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Inny] Sekwencja do Vectry 1.8 16V

Autor Wiadomość
tomekmce

Auto: Lanos 1.5 16V LPG
Imie: Tomek
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 418
Skąd: Oberschlesien (SM)
Wysłany: 2011-04-21, 11:09   [Inny] Sekwencja do Vectry 1.8 16V

Witam
Pytanko mam takie. Znajomy posiada Vectrę 1.8 16V i zakłada do niej gazik. Zaproponowali mu Stag4, Reduktor Zavoli i wtryski czerwone Valteki. Czy to będzie dobry zestawik do tego auta ?? ?? Bo czytałem nie za dobre opinie o tych wtryskach :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem:
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
iGlanu
Grupa Małopolska
iG


Auto: niemowa
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 191
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-21, 11:40   

No te wtryski ponoć szybko się "zużywają" i trzeba czyścić po 40 tys lub wymienić p[o 60tys ale to już klekoczą strasznie.




 
 
zbooj


Auto: bylo lanbordzini, byla legia,a teraz ktoz wie
Pomógł: 42 razy
Wiek: 46
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1833
Skąd: Manchester
Wysłany: 2011-04-21, 11:42   

Z tego co chlopaki mowia [w warsztacie] to powinno pracowac bez problemu na waldemarach, mozna jeszcze o omvl reg fast ktore sa troche tansze od waldemarow a powinny troche dluzej posluzyc :) [to sa opcje budzetowe, co nie oznacza ze auto bedzie na nich zle dzialac, no chyba ze gaziarz spartoli ale to inna kwestia :) ]



"ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ŻEBY JEŹDZIĆ DIESLEM"
 
 
 
tomekmce

Auto: Lanos 1.5 16V LPG
Imie: Tomek
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 418
Skąd: Oberschlesien (SM)
Wysłany: 2011-04-21, 12:03   

Aha. Dzięki za info. Mam nadzieję, że mu to wsio dobrze zrobią i że będzie autko jeździło. Cena 2300zl wydaję się być dobra czy za drogo ??
 
 
zbooj


Auto: bylo lanbordzini, byla legia,a teraz ktoz wie
Pomógł: 42 razy
Wiek: 46
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1833
Skąd: Manchester
Wysłany: 2011-04-21, 12:07   

Normalna, a z ciekawosci gdzie zakladasz ?



"ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ŻEBY JEŹDZIĆ DIESLEM"
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
tomekmce

Auto: Lanos 1.5 16V LPG
Imie: Tomek
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 418
Skąd: Oberschlesien (SM)
Wysłany: 2011-04-21, 13:36   

Zbooj: na drugim końcu polski w wielkim mieście Sosnowiec :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2011-04-21, 19:10 ]
Mam pytanko o to, gdzie powinien być reduktor. W tej Vectrze założyli go pod akumulatorem :niewiem: Tak jest prawidłowo ?? ?? ??
 
 
darian
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-25, 13:18   

tomekmce napisał/a:
gdzie powinien być reduktor
jak najbliżej listwy wtryskowej żeby węże były najkrótsze, ale ważniejsze jest to w jakiej pozycji będzie montowany, mi np.zamontowali w poprzednim aucie tak że gasł przy hamowaniu. (teraz nowe reduktory podobno nie mają tego problemu,ale zapytaj)
 
 
tomekmce

Auto: Lanos 1.5 16V LPG
Imie: Tomek
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 418
Skąd: Oberschlesien (SM)
Wysłany: 2011-04-26, 23:32   

W Vectrze zamontowali parownik pod akumulatorem, bo gdzie indziej nie ma za dużo miejsca. Dlatego chciałem spytać czy to dobre miejsce na montaż :niewiem: :niewiem:
 
 
darian
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-27, 13:12   

jeżeli bliżej listwy nie można to nic nie poradzisz,nawet gdyby to miejsce było nieodpowiednie :D
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt