Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2011-04-21, 11:09 [Inny] Sekwencja do Vectry 1.8 16V
Witam
Pytanko mam takie. Znajomy posiada Vectrę 1.8 16V i zakłada do niej gazik. Zaproponowali mu Stag4, Reduktor Zavoli i wtryski czerwone Valteki. Czy to będzie dobry zestawik do tego auta Bo czytałem nie za dobre opinie o tych wtryskach
No te wtryski ponoć szybko się "zużywają" i trzeba czyścić po 40 tys lub wymienić p[o 60tys ale to już klekoczą strasznie.
zbooj
Auto: bylo lanbordzini, byla legia,a teraz ktoz wie Pomógł: 42 razy Wiek: 46 Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 1833 Skąd: Manchester
Wysłany: 2011-04-21, 11:42
Z tego co chlopaki mowia [w warsztacie] to powinno pracowac bez problemu na waldemarach, mozna jeszcze o omvl reg fast ktore sa troche tansze od waldemarow a powinny troche dluzej posluzyc [to sa opcje budzetowe, co nie oznacza ze auto bedzie na nich zle dzialac, no chyba ze gaziarz spartoli ale to inna kwestia ]
Zbooj: na drugim końcu polski w wielkim mieście Sosnowiec
[ Dodano: 2011-04-21, 19:10 ]
Mam pytanko o to, gdzie powinien być reduktor. W tej Vectrze założyli go pod akumulatorem Tak jest prawidłowo
darian [Usunięty]
Wysłany: 2011-04-25, 13:18
tomekmce napisał/a:
gdzie powinien być reduktor
jak najbliżej listwy wtryskowej żeby węże były najkrótsze, ale ważniejsze jest to w jakiej pozycji będzie montowany, mi np.zamontowali w poprzednim aucie tak że gasł przy hamowaniu. (teraz nowe reduktory podobno nie mają tego problemu,ale zapytaj)