Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
naUCZYcieL
Auto: nubira II
Imie: Adam
Wiek: 42 Dołączył: 26 Mar 2011 Posty: 26 Skąd: Chełm
Wysłany: 2011-04-26, 00:47 [Nubira II] naUCZYcieL
Marka / Model - Nubira II
Pojemność silnika - 1.6
Liczba koni - więcej niż w poprzednim
Rocznik - 1999
Rozglądając się za autkiem na przyszłę 2 -4 latka padło na Daewoo. Miałem upatrzone leganzy lecz wróciłem z tym cudem Nubirką II. Po porannej pobudce (3:00) wsiadłem w autko i pogoniłem ze szwagrem do Słomczyna na giełde. Oczywiście miałem kilka telefoników aby tylko na giełde nie jechac. Po 2,5 h jazdy i zaparkowaniu autka po śniadanku wpakowaliśmy się na giełde i pierwszy rząd stałą gdzieś 10 i papach!!!!! zabieramy się do obladania!!!!
Pierwszy właściciel
Przebieg niecałe 170000 km
Nowa butla w kole , parownik , akumulatorek
Po oględzinach niby niebita
Cena extra 4500zł
Po przejechaniu- gaz troszke strzela ale cóż da się ustawic
A teraz zachwalanie sprzedającego:
- rozrząd zrobiony,
-nic nie stuka
-nowy akumulatorek
- nowa butla
-nowy parownik
I na oko tak było więc kupiłem .....
I faktycznie przód robiony amorki 70% przód i 80% tył, hamulce gitara, rozrząd sprawdzony i też był robiony niedawno, i gaz już ustawiłem i śmigam ostro bryczką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
siwy7896
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-26, 11:24
No ladnie ladnie, strasznie malo jak na taka nubirke, choc bez klimy i maly silniczek, ale szerokosci i powodzenia zycze.
lukasz 1303 dni byłem z Espero
Auto: Espero GLX '97
Imie: Łukasz
Wiek: 37 Dołączył: 05 Maj 2010 Posty: 1821 Skąd: WI
Wysłany: 2011-04-26, 11:58
Ładna czarna nuba cena dobra jak za takie autko także
życzę bezawaryjności i pociechy z jazdy nubirką
Auto: BMW 750iL BMW 645i
Imie: Adam
Wiek: 35 Dołączył: 30 Lip 2009 Posty: 269 Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-28, 19:12
Ładna nubira , czarny kolor to jeden z najlepszych kolorów dla auta ( przynajmniej dla mnie).
Mam pytanko odnośnie Słomczyna, dużo jest tam teraz autek DU? i jakie ceny? leganzy były? Wybierałem się, ale nie zdążyłem, bo kupiłem leganzę .
Bezawaryjności