Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2011-06-05, 13:01 [Lanos] mikiziko - czyli Lanosolot Historia Prawdziwa
witam
na wstepie pragne nadmienic że wczesniej smigałem tico 98 które obecnie dostała w spadku moja 2 połowa ale z zamiłowaniem wracam do marki i stałem sie posiadaczem ów lanosa tak wiec
przedstawiam wam moje skromne 4 kółka na których chce jeszcze pojezdzić ładnych pare lat
Lanos 1.6 16v
106KM
rocznik 2001 wersja SE/SX hatchback
autko kupiłem jakieś 2 miesiące temu w stanie jak zapewniała sprzedawczyni "igła"
no jak oczywiscie wiadomo dałem sie skusic i teraz czeka mnie troche roboty przy lanosolocie
w pakiecie od poprzedniej właścicielki dostałem
sportowe zawieszenie - obniżony jest na spreżynach kit pomarańczowy oraz amorki gazowe
alu 15" (przyznam sie szczerze że jak zobaczyłem te alusy to sie w aucie zakochałem od 1 wejrzenia )
car audio - radio SONY niestety bez Mp3 co sie okazało po zakupie ...
wzmacniacz
głosniki eliptyczne marki PYLE (wtf) w półce tylniej i przednie tonsile z przodu do tego piszczki przy słupkach
co jak co radio daje rade ale głosniki już maja dość
gril w postaci siateczki
spojler na klapie
swiatła tylnie od sporta
wnetrze tj plastiki w kolorze złotym (kremowym)
oczywiscie na wyposażeniu mam też to co fabryka dała czyli elektryke szyb Imoblizer wysuwaną antenę AIRBAG dla kierowcy oraz ten zaj...fajny uchwyt na kubki (kawa z macdonalda pasuje idealnie )
autko oczywiście zagazowane bo bym nie zarobił na benzynę w dzisiejszych czasach
instalacja 2 GEN z butla 36litrów (tak że starcza na moje kursy po mieście i w trasie na okolo 2 tygodnie )
odnosnie planów
postanowiłem że podziele to na można powiedzieć na 2 grupy plany realne i marzenia
realne :
wymiana podswietlania zegarów (bo swieci tylko czesc w nocy i wygląda to tandetnie )
nowa didowa żarówka w podsufitce
przyciemnianie reflektorów przednich - lub ich wymiana bo dogorywają
nowe radio (koniecznie z mp3 ) - mysląłem tez o radiu z TV ale nie mam narazie koncepcji co warte uwagi
Kamera cofania (to chciałbym połaczyc z TV wbudowanym w radiu o ile sie oczywiscie da )
nowe głosniki - (szczegółnie na półke tylnia aby mi nie pierdziało przy wiekszym basie )
podgrzewane lusterka
i takie błache rzeczy jak
wymiana oleju drążków kierowniczych i poprawienia laniego pod względem bezawaryjności silnika
w marzeniach jest :
-regulowane zawieszenie pneumatyczne
- swap silnik na 2.0
- montaż AIR BOXa
- wymiana wydechu
- fotele kubełkowe
- doprowadzenia wnętrza do perfekcji
chetnie tez nawiazał bym kontakt z kims ze slaska kto miał albo ma lanosa i cos przy nim dłubie
bo szczerze mówiąc jedyne czego mi brakuje do szczescia poza zapałem do pracy nad modami to własny garaż
Masz problem z komputerem napisz zadzwoń !! serwis pc miki do usług 698-190-225
w marzeniach jest :
-regulowane zawieszenie pneumatyczne
- swap silnik na 2.0
- montaż AIR BOXa
- wymiana wydechu
- fotele kubełkowe
- doprowadzenia wnętrza do perfekcji
jedynie co do tego pierwszego mam spooore zastrzeżenia i wątpliwości, ale powodzenia w realizacji planów życzę !
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
ładne plany realne i marzenia tez powodzenia w realizacji
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
jagucio [Usunięty]
Wysłany: 2011-06-05, 13:55
Ładny Lanos, a najfajniejsze to te Fele i malowanie wnętrza
Artur_jaw darewnoo thx za:
Auto: była nexia ,matiz teraz skoda
Imie: Artur
Wiek: 44 Dołączył: 28 Lip 2010 Posty: 4552 Skąd: SBE
Wysłany: 2011-06-05, 13:55
mikiziko napisał/a:
dodałem jeszcze jedna fotke lanos vs porshe
w sumie prawie podobne przypomina mi się reklama peugeot'a gdzie przerabiali go przy pomocy słonia
tył troszkę obniżyć i różnicy nie widać
powodzenia w planach
pomogłem kliknij pomógł
jagucio [Usunięty]
Wysłany: 2011-06-05, 13:58
Cytat:
w sumie prawie podobne przypomina mi się reklama peugeot'a gdzie przerabiali go przy pomocy słonia
Zegary to pryszcz, zrobisz sam w jakaś godzinka na pierwszy raz i nawet nie potrzeba Ci do tego garażu Wystarczy śrubokręt krzyżak, troche chęci i to co tam chcesz wymienić.
Całkiem ładny ten Twój Lanek, tylko dlaczego siatka w grillu srebrna? Imo psuje mocno przód.
hetnie tez nawiazał bym kontakt z kims ze slaska kto miał albo ma lanosa i cos przy nim dłubie
bo szczerze mówiąc jedyne czego mi brakuje do szczescia poza zapałem do pracy nad modami to własny garaż
co prawda nie Katowice, a małopolska, ale w razie W zapraszam na porady i pomoc. 3 garaże do wyboru
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.