Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam serdecznie czcicieli DU. Poraz drugi stałem się (a właściwie moja żona) użytkownikiem tej wymarłej marki. Wcześniej był Matiz.
Po powiększeniu rodziny trzeba było kupić kombi. DiT - dobre i tanie .
Padło na Nubirę, bo... w momencie zauroczenia mojej lubej była czarna (pochmurno). Kiedy wyszło słońce wielkim odkryciem było, że jest ciemnogranatowa
Silnik 2.0 + LPG 100kW (136KM),
CDX,
2000/2001.
Kilka drobnych rzeczy na polecenie mojej połowicy:
ciemne szyby
felgi 15"
progi
audio z fabrycznej kasety na MP3
W planie zdjęcie niepotrzebnych relingów, przyciemnienie przednich lamp i dalsze utrzymanie kondycji jezdnej
Serdecznie pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez ercaliber 2011-06-08, 18:43, w całości zmieniany 5 razy
Dziś sprawdziłem, mam w dowodzie i karcie pojazdu wpis 100kW, a tym czasem nubiry nie miały 100kW tylko 97,8kW.
Na pewno zawinił urzędas a ja się zacząłem martwić żeby mi na jakiejś kontroli to nie wyszło
[ Dodano: 2011-06-09, 09:54 ]
Yoshi napisał/a:
Ładny kolorek autka.
Możesz się pochwalić dokładniejszymi zdjęciami końcówki wydechu