Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Nexii sie pozbyłem (złomowanie, zbyt zgnita buda), na sprzedaż mam silnik z niej, z pełnym osprzętem, przebieg to prawie 101k km.
Silnik po remoncie, uszczelniacze zaworowe, UPG, planowana glowica, rozrzad, pompa wody, kilka zaworow, o-ringi wtryskow i pare innych drobiazgów. Silnik z pełnym osprzetem - altek, rozrusznik, pompa wspomagania w cenie.
Na handel również mam progi - nówki, zdarta z nich farba transportowa i pomalowane minia z obu stron - od razu do wspawania się nadają, do 4D/5D.
Z blacharki zostały mi też reperaturki tylnych blotnikow, obie strony, 4D/5D.
Ostatnio zmieniony przez Świr 2011-09-16, 00:36, w całości zmieniany 2 razy
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Gość
Wysłany: 2011-09-15, 14:29
Świr, tu nie allegro . Zapoznaj sie z zasadami tutaj panującymi i popraw ogłoszenie .
Cytat:
1. W ogłoszeniu koniecznie podajemy:
- dokładny opis przedmiotu,
- jego zdjęcie (dotyczy aukcji typu sprzedam, zamienię, oddam) - Dopuszczalny jest brak fotki w wypadku dokładnego opisu.
- jego cenę,
- dane kontaktowe (numer telefonu, GG, w ostateczności e-mail),
- link do portalu aukcyjnego może być jedynie dodatkowym atutem zwiększającym wiarygodność ogłoszenia, nie może być jedyną jego treścią.