Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
problem jest taki , odpalac odpala ale jak tylko rusze i kawalek pojade to po wyrzuceniu na luz gasnie i ulubiona kontrolka check engine ................., falujace obroty , ( krokowiec nowy wolne obroty zresetowane ) a w dodatku capi paliwem w srodku ,wycieku nieznalazlem albo jest bardzo maly ,swiece i kable WN wymienione , filtry i olej wym,rozrzad wym , to co jeszcze ?....................... calego wymienic ?
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
siwy7896
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał Pomógł: 78 razy Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-15, 23:31
borys42 napisał/a:
i ulubiona kontrolka check engine
Zczytaj bledy i wszystko bedzie wiadomo.
stifff Grupa Wielkopolska
Auto: Nexia
Imie: stefan Pomógł: 259 razy Dołączył: 04 Gru 2006 Posty: 4032 Skąd: piła
Wysłany: 2011-10-16, 08:08
siwy7896 napisał/a:
borys42 napisał/a:
i ulubiona kontrolka check engine
Zczytaj bledy i wszystko bedzie wiadomo.
Tylko wówczas gdy zostaną one właściwie zinterpretowane. Odczyty błędów nie są jednoznaczne .
Lullaby Kierownik Zamieszania
Auto: Daewoo Matiz 99r Life 55 KM Pomógł: 5 razy Dołączył: 02 Kwi 2011 Posty: 142 Skąd: Warmia-Mazury
Wysłany: 2011-10-16, 19:02
Zobacz jak się niewa aparat zapłonowy , on lubi się psuć , szczegulnie DAC ... Ta niechęć do współpracy twojego auta pewnie wynika ze złego stanu tego dziadowstwa , powiedzmy że ja to już przerabiałem i to całkiem niedawno , problem podobny zanik iskry , gaśnięcie na wolnych obrotach , nierówna praca , smród nie spalonej do końca benzyny , napisałeś że wymieniłeś świece i kable ale warto było też popatrzeć na stan palca , kopółki , mod. potycznego w aparacie zapłonowym .
"Ab alio exspectes alteri quod feceris"
borys42 [Usunięty]
Wysłany: 2011-10-17, 18:54 [Matiz]
jak narazie to kapulka i palec sa wyczyszczone jutro zloze do kupy i zobacze co z tego wyszlo, jak nie bedzie poporawy to wymiana
Auto: Daewoo Matiz 99r Life 55 KM Pomógł: 5 razy Dołączył: 02 Kwi 2011 Posty: 142 Skąd: Warmia-Mazury
Wysłany: 2011-10-18, 11:53
Fotki nie są wymagane do złożenia ponownego aparatu ewentualnie dla uzupełnienia forumowej wiedzy , tam nie ma czego pomylić przy składaniu . Wyjątkiem może być metalowa okrągła blaszka z nacięciami którą należy włożyć numerami do wierzchu .
Druga sprawa to nie ma sensu wyjmować dolnej części aparatu tz. (Metalowej podstawy ) bo to i tak nic nie da , po wyjęciu modółu tam nic już nie ma wystarczy troche rozpuszczalnika i pędzel . ( Na marginesie
- na upartego można wyjąć dolną część aparatu ale istnieje ryzyko że np. Uszczelka pierdyknie i będzie olej uciekał , albo że żle ustawisz aparat z silnikiem i iskra nie będzie na czas)
"Ab alio exspectes alteri quod feceris"
borys42 [Usunięty]
Wysłany: 2011-10-18, 19:30
odkrecilem calego, wymylem, zlozylem i odpala na zawolanie , wina byl syf na stykach rozdzielacza i blaszka co z weglikiem sie styka , a teraz chodzi , ciekawe co nastepne padnie w koncu to maly bumble bee dzieki za pomoc a zdjecia sa tak naprawde zbedne bo wystarcdzy nie pomylic kabli WN ( co gdzie ktory i jak ) i odkrecac z wyczuciem i nasadowym kluczem jesli odkrecimy krzyzakiem .................... to mozna wymienic srubki ..............ze skladaniem tak samo wyczyscic niech wyschnie i spowrotem palec kopulka srubki kabelki a i filtr pow