X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Opel] Vectra C 1.6 16V (100KM) Nowe foty ;)

Autor Wiadomość
ZielonaStrzała

Auto: Lanos
Imie: Dawid
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 91
Skąd: Imielin
Wysłany: 2012-03-10, 22:48   [Opel] Vectra C 1.6 16V (100KM) Nowe foty ;)

Witam

Od tygodnia poruszam sie Vectrą C. Zakupiłem od 1 własciciela (znajomego). Samochodzik jak nowy nic tylko lać PB :( ( i jezdzić; )

Marka / Model - Opel Vectra C
Pojemność silnika - 1598,00 cm3
Liczba koni - 100
Rocznik - 2003
Jestem II właścicielem


Wyposażenie Auta:
-Car Audio - oryginalne głośniki tzn 4 głośniki +4 tweetery (radio oryginalne)
-Klimatyzacja
-Elektryczne szyby
-Elektryczne lusterka
-C.Zamek-z domykaniem szyb
-8x air bag
-Wspomaganie kierownicy
-ABS
-Alumki Dezent 16

Narazie mam tylko takie zdjecia :) Jak bedzie troche słonka to coś lepszego dodam ;)






Fotki z dnia 11.03.2012









18.03.2012r


 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
lysy1991


Auto: Dacia Lodgy
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 511
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-11, 07:17   

Jak oceniasz dynamikę jazdy chyba znikoma przy tej mocy i masie Vectry? Ogólnie ładna Vectra widać że zadbana i ładny kolor.



Moja Nubira :D http://daewooforum.pl/temat52425.html
 
 
Yoshi
Weteran


Auto: Opel
Imie: Grzesiek
Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 8448
Skąd: Chmurokukułkowo
Wysłany: 2012-03-11, 07:51   

Wg mnie : bryła ładna, rocznik OK, przebieg super. Martwi mnie tylko ten silnik ( pojemność i "moc") :myśli: , ale cieszmy się tym co jest.

:piwo:



Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
 
 
 
ZielonaStrzała

Auto: Lanos
Imie: Dawid
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 91
Skąd: Imielin
Wysłany: 2012-03-11, 09:29   

Wiadomo demonem szybkosci to on nie jest :) według mnie jak na ten silnik i wage (1285kg) to ma dobrego kopa ;) a powyżej 3tyś obrotów jest naprawde dobrze :)
Wczesniej jezdziłem tylko lanos 1.5 8v (86KM) i merivą 1.4 90 KM (czasem)
Jak dla mnie ta moc w zupełności wystarcza ;) )
 
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-03-11, 10:18   

Bardzo ładna Viki :piwo: I dużo ładniejsza od poprzedniczki :)




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
adario38
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-11, 10:29   

Wyglad super,silnik demonem autobanu nie jest ale najprostszy w tym modelu a to rowna sie bezawaryjny.Tu nie ma niczego co moze sie nagle popsuc lub pseudokomfortowych dodsatkow uprzykrzajacych zycie w powracajacy sposob.
Szerokosci :brawo:
 
 
PieTrzaK
Grupa Podlaska


Auto: Jeep
Imie: Bartek
Wiek: 36
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 6019
Skąd: Łomża/Białystok
Wysłany: 2012-03-11, 10:33   

Od dawna marzy mi się Vectra C, ale koniecznie poliftowa i z mocniejszym motorem. ;)

Niech dobrze służy :)
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-03-11, 12:14   

Yoshi, to ma być wygodne i toczyć się zgodnie z panującym downsizingiem :)

Fajnie się prezentuje :)
Ostatnie takie ale 2.8T na hamowni sterowaliśmy, z policmajstrami już może jeździć :lol2:




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2012-03-18, 18:38   

DoLeCk napisał/a:
2.8T


takie auta są na wyposażeniu drogówki :)



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-18, 19:42   

Piękne autko. Vectry zawsze bardzo mi się podobały. A silnik lepiej mieć 1,6 , bo te o pojemności 1,8 bardziej lubią pić olej.
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2012-03-22, 13:11   

A jakim olejem zalewasz ten silnik??



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
dudek0992


Auto: Pan Lanos
Imie: Adam
Wiek: 34
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 483
Skąd: Nowosolna
Wysłany: 2012-03-22, 14:30   

Ładna viki. Nie musi być szybka. Z takim wyglądem nie musi niczego udowadniać :D Ale to autko chyba jest modelowo z 2004 r. bo dopiero od wtedy montowali 1.6 :niewiem:
 
 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-22, 20:47   

Silnik 1,6 był od początku (czyli lutego 2002 roku) w ofercie. Po liftingu w drugiej połowie 2005 roku dostał jeszcze kilka koni mocy więcej. Tak patrzę na zdjęcia i wydaje mi się, że jest to wersja Essentia, ale mogę się mylić.
 
 
ZielonaStrzała

Auto: Lanos
Imie: Dawid
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 91
Skąd: Imielin
Wysłany: 2012-03-23, 22:09   

w ubezpieczeniu pisze Vectra 1.6 Club ;P A co do oleju zalany jest tym TITAN SYN MC
SAE 10W-40
 
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2012-03-25, 11:50   

10w40 ?!?
U mnie w 2.2 jest 5w30 przy 157 tys km.



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt