Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41 Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 368 Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-27, 17:29 [BMW] - prezent
Jak w temacie , wczoraj dotarł do nas prezent ślubny , na który musieliśmy poczekać.
Nie zamierzam robić żadnych modów , bo to jest typowo rodzinne wozidło.
Czysta seria , czyli ma mniej więcej:
Marka: BMW
Model: E61 525D Touring
Rok prod: 2007
Poj: 2497
Skrzynia: Automat ,
ABS,
Wspomaganie kierownicy,
Centralny zamek,
Klimatyzacja,
Poduszka powietrzna,
Elektryczne szyby,
Szyberdach,
Skórzana tapicerka,
Radio+CD,
Parktronic,
Tempomat,
Reflektory ksenonowe,
Lakier metallic,
Hak,
Alufelgi,
Elektryczne lusterka,
Immobilizer,
Komputer pokładowy,
Kontrola trakcji,
Nawigacja GPS,
Można by pisać co tu jeszcze jest , ale jest tu tego tyle że prościej by było napisać czego nie ma.
Jednym zdaniem - FULL OPCJA
Na razie tylko 2foty zrobione zaraz po dotarciu autka
Jeszcze tylko zarejestrować na PL blaszki i bedzie oki
Lanos zostaje w rodzinie i pod naszymi rękami , będzie służył do dojazdów do pracy.
Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41 Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 368 Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-27, 18:33
Mnie też się podoba i to bardzo , szczerze powiem mnie zatkało jak zobaczyłem jak wjechało na podwórko takie cacko ze wstążkami , zawsze chciałem mieć jakąś 3 a tu proszę 5 i to w takim wypasie...
Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
Lukasyno
Auto: ...Corsa C
Dołączył: 15 Gru 2010 Posty: 532
Wysłany: 2012-03-27, 19:04
ładne autko:)
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Auto: B4 TDI Kombi
Imie: Kuba
Wiek: 35 Dołączył: 01 Wrz 2010 Posty: 256 Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2012-03-28, 10:22
radzio8409, Gratuluję auta , po zdjęciach widać że ładny i zadbany.
Z czystej ciekawości bo widzę że auto z Niemiec przyjechało - sprawdzałeś go po VIN czy nie miał przygód większych ?
adario38 [Usunięty]
Wysłany: 2012-03-28, 11:06
No nic tylko sie zenic,a potem prezenty dostawac...
Piękne "bi em dablju" Niech służy ?:piwo:
Dobrze, że Lanek zostaje
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
radzio8409
Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41 Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 368 Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-28, 16:31
Lanos zostaje , jak pisałem będzie codziennie jechał do i z pracy , BMW z Monachium nie patrzyłem na VIN bo jest 100% bezwypadkowe i z pewnej ręki . Jedyne czego się obawiam , to nie daj Boże jakaś usterka i portfel piszczy ... Na razie kombiaczkiem jeździ żonka ale to się niebawem zmieni
Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
Caro Grupa Małopolska Koreański Type-R
Auto: BMW E46, TUCSON
Imie: Karol
Wiek: 36 Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 5440 Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2012-03-28, 17:09
radzio8409 napisał/a:
bo jest 100% bezwypadkowe i z pewnej ręki
Czasem można na tym się przejechać
Bawarczyk pierwsza klasa
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2012-03-28, 17:42
Gratuluje prezentu i to się nazywa BMW
Nie spać, zwiedzać, zapier....
radzio8409
Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41 Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 368 Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-28, 18:23
Można tym poszaleć mimo tego że kombi , mocy nieco ma i powiem że 100 na liczniku to parę sekund i najprzyjemniejsze jest to że na zmianie biegu nie czuć żadnego najmniejszego szarpnięcia.
Nie byłem nigdy zwolennikiem automatu ale od teraz zmieniłem zdanie .
Ruszasz sobie w traskę bujasz autko do 70-80km/h i włączasz tempomat i PEŁEN RELAX , altko pierwsza klasa , muzyczka gra.
Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...