X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[BMW] - prezent

Autor Wiadomość
radzio8409


Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 368
Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-27, 17:29   [BMW] - prezent

Jak w temacie , wczoraj dotarł do nas prezent ślubny , na który musieliśmy poczekać.

Nie zamierzam robić żadnych modów , bo to jest typowo rodzinne wozidło.
Czysta seria , czyli ma mniej więcej:

Marka: BMW
Model: E61 525D Touring
Rok prod: 2007
Poj: 2497
Skrzynia: Automat ,
ABS,
Wspomaganie kierownicy,
Centralny zamek,
Klimatyzacja,
Poduszka powietrzna,
Elektryczne szyby,
Szyberdach,
Skórzana tapicerka,
Radio+CD,
Parktronic,
Tempomat,
Reflektory ksenonowe,
Lakier metallic,
Hak,
Alufelgi,
Elektryczne lusterka,
Immobilizer,
Komputer pokładowy,
Kontrola trakcji,
Nawigacja GPS,
Można by pisać co tu jeszcze jest , ale jest tu tego tyle że prościej by było napisać czego nie ma.
Jednym zdaniem - FULL OPCJA

Na razie tylko 2foty zrobione zaraz po dotarciu autka

Jeszcze tylko zarejestrować na PL blaszki i bedzie oki

Lanos zostaje w rodzinie i pod naszymi rękami , będzie służył do dojazdów do pracy.





Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
PieTrzaK
Grupa Podlaska


Auto: Jeep
Imie: Bartek
Wiek: 36
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 6019
Skąd: Łomża/Białystok
Wysłany: 2012-03-27, 18:20   

Faaaajny prezent :D
 
 
radzio8409


Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 368
Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-27, 18:33   

Mnie też się podoba i to bardzo , szczerze powiem mnie zatkało jak zobaczyłem jak wjechało na podwórko takie cacko ze wstążkami , zawsze chciałem mieć jakąś 3 a tu proszę 5 i to w takim wypasie...



Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
 
 
 
Lukasyno

Auto: ...Corsa C
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 532
Wysłany: 2012-03-27, 19:04   

ładne autko:)
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-03-27, 20:36   

Dobry wypas nie jest zły :ok:
Tylko opić trzeba dobrze ;)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
radzio8409


Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 368
Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-27, 21:08   

W weekend bedzie :piwo: i to gruuuubo tak coś czuję :brawo:



Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
 
 
 
maximus_15
Grupa Mazowiecka


Auto: Były 2 lanosy jest VAG & fiat 126p 80rok
Imie: Kamil
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 2676
Skąd: radom
Wysłany: 2012-03-27, 21:13   

tylko nie jezdzić nią potem.... :nono:



to było coś... 1. http://daewooforum.pl/vie...r=asc&start=285
2. http://daewooforum.pl/temat50837.html
26 miesięcy z Daewoo
 
 
Waśka
Grupa Warmińsko-Mazurska


Auto: B4 TDI Kombi
Imie: Kuba
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 256
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2012-03-28, 10:22   

radzio8409, Gratuluję auta , po zdjęciach widać że ładny i zadbany. :)
Z czystej ciekawości bo widzę że auto z Niemiec przyjechało - sprawdzałeś go po VIN czy nie miał przygód większych ?
 
 
 
adario38
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-28, 11:06   

No nic tylko sie zenic,a potem prezenty dostawac... :beczy:
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-03-28, 15:45   

Piękne "bi em dablju" :D Niech służy ?:piwo:
Dobrze, że Lanek zostaje :brawo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
radzio8409


Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 368
Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-28, 16:31   

Lanos zostaje , jak pisałem będzie codziennie jechał do i z pracy , BMW z Monachium nie patrzyłem na VIN bo jest 100% bezwypadkowe i z pewnej ręki . Jedyne czego się obawiam , to nie daj Boże jakaś usterka i portfel piszczy ... Na razie kombiaczkiem jeździ żonka ale to się niebawem zmieni :lol:



Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
 
 
 
Caro
Grupa Małopolska
Koreański Type-R


Auto: BMW E46, TUCSON
Imie: Karol
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 5440
Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2012-03-28, 17:09   

radzio8409 napisał/a:
bo jest 100% bezwypadkowe i z pewnej ręki

Czasem można na tym się przejechać ;) ;)
Bawarczyk pierwsza klasa :brawo:



KAROL | CZERNECKI AUTOMOTIVE
 
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2012-03-28, 17:42   

Gratuluje prezentu :brawo: :brawo: i to się nazywa BMW :brawo:



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
radzio8409


Auto: Golf 3 + Nitro (holenderskie)
Imie: Radek
Wiek: 41
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 368
Skąd: EL i EPD
Wysłany: 2012-03-28, 18:23   

Można tym poszaleć mimo tego że kombi , mocy nieco ma i powiem że 100 na liczniku to parę sekund i najprzyjemniejsze jest to że na zmianie biegu nie czuć żadnego najmniejszego szarpnięcia.
Nie byłem nigdy zwolennikiem automatu ale od teraz zmieniłem zdanie .
Ruszasz sobie w traskę bujasz autko do 70-80km/h i włączasz tempomat i PEŁEN RELAX , altko pierwsza klasa , muzyczka gra.



Nie że nie lubię małych silników.
Ja po prostu nie ufam silnikowi który ma mniejszą pojemność niż mój czajnik ...
 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2012-03-28, 19:01   

radzio8409, gratuluje :D ładna bawarka ;) :piwo:
przyjedz nią na spocika jak bedziesz mial czas ;)




 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt