X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[MUSSO] Bobinson moja zielona rakireta

Autor Wiadomość
bobinson

Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-01, 22:03   [MUSSO] Bobinson moja zielona rakireta

sprzedany
Ostatnio zmieniony przez bobinson 2012-10-12, 21:55, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-01, 22:05   

dawaj wiecej fotek ,bo teraz malo co widac.




 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-04-01, 22:06   

bobinson, bardzo proszę byś zastosował się do przykładu prezentacji auta.

http://daewooforum.pl/temat45034.html




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
bobinson

Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-01, 22:13   

a w tle mój pomarańczowy lublinek
:D

[ Dodano: 2012-04-01, 22:51 ]
no i mam jeszcze spory zapas części do mojego nosorożca
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-02, 12:15   

no nareszcie jakieś Musso pojawiło się na forum :jupi: i to jeszcze na najładniejsza wersja z grillem i znaczkiem daewoo :brawo:

życzę szerokości łódzkich dróg oraz wizyt na spotach/zlotach bo jeszcze ani razu w Polsce musso na spota nie przyjechało

dorzuć też jakiś większy opis swojego cuda bo ciekawość nas zjada :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-02, 14:06   

Też czekałem aż na forum pojawi się Daewoo Musso - to jedno z moich ulubionych daewoo. Zawsze bardzo mi się te auta podobały. Samochód budzi respekt na drodze i jest elegancki. Życzę bezawaryjności.
 
 
Bujny
Grupa Dolnośląska
I'ma launch mah Lanoz!Yarr!


Auto: Daewoo Lanos 1.5 8V S
Imie: Krzysiek
Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 831
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-04-02, 21:28   

Fajne wozidło. Długo go masz? Jaki przebieg?



Release the Kraken!
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-02, 22:35   

ty a on z mojego miasta jest,ale jaja :D




 
 
bobinson

Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-03, 23:11   

dzięki. pierwsze autko wiec nie wszystko musze robic dobrze

[ Dodano: 2012-04-03, 23:12 ]
SMY to moje musso które kupiłem na części. a jestem z łodzi




 
 
Gość

Wysłany: 2012-04-03, 23:13   

bobinson napisał/a:
dzięki. pierwsze autko wiec nie wszystko musze robic dobrze


Oki oki .
Wyedytuj pierwszego posta zgodnie z tym wzorem .
Cytat:
Aby przedstawić auto na forum zakładamy nowy temat.

Postępujemy wg. poniższej instrukcji:

Odpowiednio nazywamy swój temat wg poniższego schematu

[tag czyli nazwa modelu w kwadratowych nawiasach] moja nazwa użytkownika + co dusza zapragnie np.

[Lanos] Ferdek - czerownya strzała
[Nexia] Kamil - lubie placki


Opisujemy z rozwagą swoje auto pamiętając, że to forum publiczne i mają do niego dostęp wszyscy.

Przykładowy schemat opisu auta:

Marka / Model -
Pojemność silnika -
Liczba koni -
Rocznik -

Modyfikacje (jeżeli są)
Styling -
Tuning Mechaniczny -
Wnętrze -
Car Audio -
Zawieszenie / Hamulce -
Plany -

Oraz najważniejsze - Zdjęcia bez których temat nie ma sensu. Bez nich temat może być w każdej chwili skasowany.
 
 
bobinson

Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-03, 23:15   

na spot spotkanie bardzo chętnie się wybiorę ale gdzies jak bedzie nie daleko bo w trasie moja zabawka pali 11 litrów. więc jak bedzie w okolicach łodzi to chętnie się zjawię,




 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-04-04, 09:54   

Musso od Daewoo rzadki widok :D Ja może z dwie sztuki widziałem na live bo większość to Ssang Yangi :P
Dbaj o furkę bo klasa sama w sobie :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-04, 20:48   

bobinson a ja tam widze SMI (Mikolow) na rejestracji a SMY to Myslowice




 
 
angelus210
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-04, 20:54   

Finuś napisał/a:
bo większość to Ssang Yangi


Chyba ssangyongi
 
 
bobinson

Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-04, 22:48   

mój błąd to był mikołów SMI laweta do łodzi kosztowała kupe kasy




 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt