Autor
Wiadomość
bobinson
Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39 Dołączył: 01 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-01, 22:03 [MUSSO] Bobinson moja zielona rakireta
sprzedany
Ostatnio zmieniony przez bobinson 2012-10-12, 21:55, w całości zmieniany 8 razy
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
.Em.
Grupa Śląska I Em
Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 4728 Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-01, 22:05
dawaj wiecej fotek ,bo teraz malo co widac.
DoLeCk
Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
bobinson
Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39 Dołączył: 01 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-01, 22:13
a w tle mój pomarańczowy lublinek
[ Dodano : 2012-04-01, 22:51 ]
no i mam jeszcze spory zapas części do mojego nosorożca
kapelusz
Moderator avatar darewnoo
Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43 Dołączył: 26 Paź 2008 Posty: 3768 Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-02, 12:15
no nareszcie jakieś Musso pojawiło się na forum i to jeszcze na najładniejsza wersja z grillem i znaczkiem daewoo
życzę szerokości łódzkich dróg oraz wizyt na spotach/zlotach bo jeszcze ani razu w Polsce musso na spota nie przyjechało
dorzuć też jakiś większy opis swojego cuda bo ciekawość nas zjada
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska
Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36 Dołączył: 22 Sty 2011 Posty: 1814 Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-02, 14:06
Też czekałem aż na forum pojawi się Daewoo Musso - to jedno z moich ulubionych daewoo. Zawsze bardzo mi się te auta podobały. Samochód budzi respekt na drodze i jest elegancki. Życzę bezawaryjności.
Bujny
Grupa Dolnośląska I'ma launch mah Lanoz!Yarr!
Auto: Daewoo Lanos 1.5 8V S
Imie: Krzysiek
Wiek: 33 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 831 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-04-02, 21:28
Fajne wozidło. Długo go masz? Jaki przebieg?
Release the Kraken!
.Em.
Grupa Śląska I Em
Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 4728 Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-02, 22:35
ty a on z mojego miasta jest,ale jaja
bobinson
Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39 Dołączył: 01 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-03, 23:11
dzięki. pierwsze autko wiec nie wszystko musze robic dobrze
[ Dodano : 2012-04-03, 23:12 ]
SMY to moje musso które kupiłem na części. a jestem z łodzi
Gość
Wysłany: 2012-04-03, 23:13
bobinson napisał/a: dzięki. pierwsze autko wiec nie wszystko musze robic dobrze
Oki oki .
Wyedytuj pierwszego posta zgodnie z tym wzorem .
Cytat: Aby przedstawić auto na forum zakładamy nowy temat.
Postępujemy wg. poniższej instrukcji:
Odpowiednio nazywamy swój temat wg poniższego schematu
[tag czyli nazwa modelu w kwadratowych nawiasach] moja nazwa użytkownika + co dusza zapragnie np.
[Lanos] Ferdek - czerownya strzała
[Nexia] Kamil - lubie placki
Opisujemy z rozwagą swoje auto pamiętając, że to forum publiczne i mają do niego dostęp wszyscy.
Przykładowy schemat opisu auta:
Marka / Model -
Pojemność silnika -
Liczba koni -
Rocznik -
Modyfikacje (jeżeli są)
Styling -
Tuning Mechaniczny -
Wnętrze -
Car Audio -
Zawieszenie / Hamulce -
Plany -
Oraz najważniejsze - Zdjęcia bez których temat nie ma sensu. Bez nich temat może być w każdej chwili skasowany.
bobinson
Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39 Dołączył: 01 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-03, 23:15
na spot spotkanie bardzo chętnie się wybiorę ale gdzies jak bedzie nie daleko bo w trasie moja zabawka pali 11 litrów. więc jak bedzie w okolicach łodzi to chętnie się zjawię,
Finuś
Tico per sempre !
Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36 Dołączył: 30 Mar 2009 Posty: 18692 Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-04-04, 09:54
Musso od Daewoo rzadki widok Ja może z dwie sztuki widziałem na live bo większość to Ssang Yangi
Dbaj o furkę bo klasa sama w sobie
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
.Em.
Grupa Śląska I Em
Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 4728 Skąd: SMI
Wysłany: 2012-04-04, 20:48
bobinson a ja tam widze SMI (Mikolow) na rejestracji a SMY to Myslowice
angelus210 [Usunięty ]
Wysłany: 2012-04-04, 20:54
Finuś napisał/a: bo większość to Ssang Yangi
Chyba ssangyongi
bobinson
Auto: Geo Focus MK2 Peugeot 1007
Imie: piotr
Wiek: 39 Dołączył: 01 Kwi 2012 Posty: 43 Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-04-04, 22:48
mój błąd to był mikołów SMI laweta do łodzi kosztowała kupe kasy