Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 00:07 [Laguna] siwy7896
Witajcie, moze i jestem malo znany na forum, ale skoro tu jestem to przedstawie nowe autko, bo jak wiadomo nubirka zostala sprzedana ale bede milo wspominal czasy jej uzytkowania bo nigdy mnie nie zawiodla. Ale teraz pare slow o nowym aucie a wiec jest to Renault Laguna II ph II 2006 rocznik 2.0 PB/LPG 135 KM co prawda przebieg duzy bo az albo tylko 214 tys ale prawdziwy. Na wyposazeniu jest m.in climatronic 2 strefowy, 4 el szybki, el. lusterka, el. reczny, ESP, parktronic, polskorzane i grzane fotele i wiele innych:) A oto kilka zdjec.
Marka / Model - Renault Laguna
Pojemność silnika - 1998
Liczba koni - 135
Rocznik - 2006
Modyfikacje (jeżeli są)
Styling - brak
Tuning Mechaniczny - brak
Wnętrze - brak
Car Audio - brak
Zawieszenie / Hamulce - brak
Plany - seryjna seria
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 00:18
Dziekuje dziekuje, najpierw miala byc przed liftem ale jednak skusilem sie na ta po lifcie.
matizstyle [Usunięty]
Wysłany: 2012-04-26, 00:19
Podobno te przed liftem bardzo awaryjne a te po lifcie już sporo poprawione ,więc myślę że żałował nie będziesz
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
siwy7896
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 00:23
Przed liftowe sa awaryjne ale tylko z roku 2001 pozniej wiekszosc bledow zostala poprawiona, ale wiekszosc narzeka n laguny bo ich nie zna a tak naprawde wiekszosc aut z tego rocznika ma podobna ilosc elektroniki. Mnie to nie odstraszylo i jak widac kupilem.
matizstyle [Usunięty]
Wysłany: 2012-04-26, 00:26
I o to chodzi ,moim zdaniem to po prostu trzeba trafić na dobry egzemplarz
siwy7896
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 00:31
A to sie dopiero okaze z czasem:)
matizstyle [Usunięty]
Wysłany: 2012-04-26, 00:51
Dokładnie
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2012-04-26, 09:27
Widziałem już na żywo
Prezentuje się, choć kolor dla mnie nie powalający.
Z tego co ja wiem to te poliftingowe były lepsze Więc niech służy renóweczka i bezawaryjności
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
siwy7896
Auto: Laguna II phI 2.0T LPG
Imie: Rafał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Mar 2010 Posty: 1930 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-26, 15:35
Dokładnie większość gada że złe ale albo nie jeździli albo narzekają na diesle które są dość awaryjne. Dzięki wszystkim i będę mówił co i jak z czasem.