X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Evanda] - czarna Wanda

Autor Wiadomość
Iwa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 22:37   

jasiowaty napisał/a:
Dziękuję Panowie :piwo:
Niestety co do tego jak się spisuje samochód to dużo nie powiem - zrobiłem Evandą 300 km z czego 200 autostradą.



Ja mam Evandę od trzech lat i spisuje sie rewelacyjnie :D Tanie części po prostu suuuper autko :ok: małe sprostowanie jednak nie wszystkie części są tanie...
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-05-28, 22:33   

rzadko spotykane daewoo :) super



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-02, 13:56   

Iwa napisał/a:
małe sprostowanie jednak nie wszystkie części są tanie...

..szczególnie sondy, niestety moja uklękła, a dokładnie grzałka sondy - serwis 540 zł.
 
 
Iwa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-03, 00:02   

jasiowaty napisał/a:
Iwa napisał/a:
małe sprostowanie jednak nie wszystkie części są tanie...

..szczególnie sondy, niestety moja uklękła, a dokładnie grzałka sondy - serwis 540 zł.


Heh chlopie co tam sonda :D przekladnia kierownicza to jest bol- nie wiem jak w Twojej Wandzi bo moja wersja jest amerykanska koszt serwisowej to ponad 4 tysie :szok: jeszcze jest opcja w Potak-u za 2800 zeta sprowadzaja ze Slowacji...
 
 
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-06, 21:03   

Iwa napisał/a:
jasiowaty napisał/a:
Iwa napisał/a:
małe sprostowanie jednak nie wszystkie części są tanie...

..szczególnie sondy, niestety moja uklękła, a dokładnie grzałka sondy - serwis 540 zł.


Heh chlopie co tam sonda :D przekladnia kierownicza to jest bol- nie wiem jak w Twojej Wandzi bo moja wersja jest amerykanska koszt serwisowej to ponad 4 tysie :szok: jeszcze jest opcja w Potak-u za 2800 zeta sprowadzaja ze Slowacji...

Wiec kupiłem dwie sondy i dzisiaj znowu check się zapalił, tym razem że katalizator jest niesprawy, mimo że wygląda jak nowy, no ręce opadają..
A co się z przekładnią dzieje? Cieknie?
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Iwa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-07, 23:26   

A co się z przekładnią dzieje? Cieknie?

Juz nie...ale sie lalo ,a nie cieklo...
 
 
dudi004
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-12, 16:45   

Ładna Wanda :piwo:

nie podchodzi to już pod Chevrolet'a ? ;)
 
 
Iwa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-12, 22:42   

dudi004 napisał/a:
Ładna Wanda :piwo:

nie podchodzi to już pod Chevrolet'a ? ;)


to wlasciwie jest chevrolet tylko znaczki inne
 
 
waldes

Auto: tico 0.8 SX
Imie: Michał
Wiek: 48
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 133
Skąd: lodzkie
Wysłany: 2012-06-26, 19:29   

Witam a czym objawiała się padnięta sonda? Oprócz zapalenia się czeka?



Sól w oku propagandy
 
 
 
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-05, 00:24   

waldes napisał/a:
Witam a czym objawiała się padnięta sonda? Oprócz zapalenia się czeka?

padła grzałka, więc niczym poza check..
 
 
Marxpl

Auto: Daewoo/Chevrolet Evanda
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-08-07, 10:18   

jasiowaty napisał/a:
padła grzałka, więc niczym poza check..

U mnie to samo, grzałka padła, check się pali, ale sonda działa bez zarzutu ;)



http://chomikuj.pl/Srakfa/Evanda_PL,1846403333.pdf
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt