X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Evanda] - czarna Wanda

Autor Wiadomość
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-12, 00:36   [Evanda] - czarna Wanda

Daewoo Evanda
Rok produkcji: 2003,
Przebieg: 36200,
Kolor: czarny perła,
Pojemność: 1998,
Moc: 96KW
Wyposażenie:
- ABS,
- TCS,
- 4xair bag,
- climatronic,
- skórzana tapicerka,
- el. regulowany fotel kierowcy,
- el. regulowane i skladane lusterka,
- el. regulowane szyby (4),
- centalny zamek z pilota,
- fotochromatyczne lusterko,
- podgrzewane siedzenia,
- radio kasetowe + zmieniarka płyt,
- progresywne wspomaganie,
- 5 aluminiowych felg lato 205/55/16,
- 4 stalowe felgi zima 205/60/15,

Samochód kupiony od I właściciela - dziadek 1930 rok.
Jak sie w rozmowie okazało właściciel samochodu posiadał wcześniej Daewoo Leganza.
Otrzymałem od dziadka w komplecie wszystkie wydruki TUV potwierdzające przebieg oraz paragony, książkę serwisową, instrukcje obsługi, kody do radia, 2 kluczyki, oznaczenia do kluczyków oraz kartę salonową Daewoo z czipem :D










 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-05-12, 03:12   

czekam na zdjęcia :) Fajne auto



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-12, 09:37   

Daewoo Evandy jeszcze nikt nie zaprezentował , gratuluje fajnego autka i czekam na fotki :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-12, 10:03   

Dziękuję Panowie :piwo:
Niestety co do tego jak się spisuje samochód to dużo nie powiem - zrobiłem Evandą 300 km z czego 200 autostradą.
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-05-12, 11:17   

Zawsze mi się podobały Evandy :D I Ty jeszcze masz prawie unikat bo z emblematami DU :D :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-05-12, 18:41   

Finuś napisał/a:
Zawsze mi się podobały Evandy :D I Ty jeszcze masz prawie unikat bo z emblematami DU :D :piwo:


Prawdziwy unikat byłby wtedy kiedy na masce były by znaczki takie jak np. na Lanosach :D



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-05-13, 16:43   

darewnoo napisał/a:
były by znaczki takie jak np. na Lanosach


I na moim Tico :lol2: W sumie cieszmy się, że DU :D




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
jarekq1990
Grupa Małopolska
daewoo maniak


Auto: Nexia ---> Nubira ----> Lanos SPORT
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 1365
Skąd: Małopolska - Śląsk
Wysłany: 2012-05-13, 18:01   

Śliczne Auto!!!!!!!! Szkoda ze mnie nie było stac na to jak kupowałem Nexie:) świetne!!!!



Było http://daewooforum.pl/temat49544.html

Było http://daewooforum.pl/temat66055.html#882915

Jest: http://daewooforum.pl/temat77885.html
 
 
 
Bujny
Grupa Dolnośląska
I'ma launch mah Lanoz!Yarr!


Auto: Daewoo Lanos 1.5 8V S
Imie: Krzysiek
Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 831
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-05-13, 18:39   

Evandy piękne autka. Gratuluje zakupu :piwo:
Wpadnij na spot do Wrocka kiedyś, zawsze chciałem to auto dokładnie obejżeć :cfaniaczek:



Release the Kraken!
 
 
 
Chaty
Grupa Podlaska


Auto: Lanos 3.2 V6; Mazda3 2.0
Imie: Paweł
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3255
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-05-13, 20:05   

Ładne autko ;)



"Proste są dla szybkich samochodów a zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin Mcrae
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-05-13, 20:07   

Bujny napisał/a:
Evandy piękne autka.


Szczególnie w srebrnym i czarnym kolorze



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
matizstyle
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 20:10   

Evanda piękne auto na czele z Leganzą :D
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-05-13, 20:13   

Mi się wydaje że Leganza jest ładniejsza, ale opatrzyła sie już bardzo i stąd niemal tak samo podoba nam się Evanda



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
matizstyle
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 20:19   

darewnoo napisał/a:
Mi się wydaje że Leganza jest ładniejsza, ale opatrzyła sie już bardzo i stąd niemal tak samo podoba nam się Evanda

Mi też się Leganza bardziej podoba ale to rzecz gustu ,jednemu się podoba bardziej drugiemu mniej ;)
 
 
jasiowaty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 22:25   

darewnoo napisał/a:
ególnie w srebrnym i czarnym kolorze

Jak kupowałem to samochód był brudny i myślałem, że to czarny akryl a po umyciu miła niespodzianka - czarna perła ;D
Bujny napisał/a:
Wpadnij na spot do Wrocka kiedyś, zawsze chciałem to auto dokładnie obejżeć

Codziennie jestem we Wrocławiu, ale niestety od 8 do 16..
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt