X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Damas] [Damas] don camillo - prezentacja:)

Autor Wiadomość
don camillo

Auto: Daewoo Damas
Imie: Kamil
Wiek: 34
Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Kraków Dojazdów
Wysłany: 2012-06-10, 21:18   [Damas] [Damas] don camillo - prezentacja:)

Witam wszystkich forumowiczów:)
Chciałem zaprezentować Wam swoje auto, niepowtarzalne i oryginalne;) POsiadam tego Damas już prawie 8 lat i nadszedł czas pożegnania się z nim niestety...tak więc szuka nowego właściciela... Auto było przeze mnie bardzo dobrze traktowane i doinwestowane. Poprzedni właściciel usunął oryginalne fotele, zamontowałem więc 4 osobne wygodne i rozkładane. Można je konfigurować dowolnie, obracać rozkładać przesuwać i wyjmować paroma ruchami ręki. Podczas eksploatacji zmieniłem tapicerkę na jasną skórzaną, zamontowałem podgrzewanie lusterek halogeny przeciwmgielne, dalekosiężne i do jazdy dziennej. Do auta posiadam bardzo wiele części typu: skrzynia, wał napędowy, głowica, tłoki, nowe wahacze, kolumna kier., serwo, zbiornik paliwa, 2 komplet kół (5sztuk) i wiele wiele innych... Pół roku temu wymieniłem całe kompletne kolumny MacPherson na nowe oryginalne, także zawiecha z przodu jest nowiusieńka. Jeśli byście chcieli się jeszcze czegoś dowiedzieć to piszcie śmiało:) Pozwolę sobie umieścić tekst z ogłoszenia, w którym wymieniam dane na temat samochodu:)
Witam!
Mam do sprzedania super samochodzik marki Daewoo. Samochód pełnoletni w naprawdę niezłym stanie jak na swój wiek. Posiada 6 wygodnych rozkładanych foteli, które można przestawiać w dowolnej konfiguracji. Świetny na wycieczki, a także by przewieźć niemały ładunek, który można załadować po wyciągnięciu kilkoma ruchami kompletu foteli. Dwie pary odsuwanych drzwi pozwala na wygodne wsiadanie i wysiadanie,a także dostęp do przewożonego ładunku. Samochód posiada silnik benzynowy o pojemności 800 ccm,analogiczny do tego w Daewoo Tico. Przez to nie ma problemu z tanimi częściami zamiennymi. Kolejną zaletą jest jego ekonomiczność, w trasie z pełnym kompletem pasażerów i bagażu pali 6 litrów na 100 km,a w mieście spalanie wynosi około 7,5 litra. Dzięki małej pojemności silnika ubezpieczenie na cały rok wynosi 200 zł. Przebieg wynosi: 134843 km. Przydatne w zimie i podczas deszczu są podgrzewane lusterka, do tego zamontowane są światła dzienne, halogeny przeciwmgielne i halogeny dalekosiężne. Środek obity jest estetyczną jasną tapicerką. W cenie samochodu dodaję wiele części zamiennych, między innymi: nowe wahacze przednie, skrzynia biegów, wał napędowy, głowica, drugi komplet kół (5 sztuk),kolumna kierownicy, serwo zbiornik paliwa i dużo dużo innych... Pół roku temu wymienione zostały kompletne kolumny MacPherson na nowe oryginalne. Auto zadbane i doinwestowane czeka na nowego właściciela.
Oraz link gdzie znajdziecie sporo więcej zdjęć: http://sprzedajemy.pl/spr...offers&offset=0
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-06-10, 21:20   

Ale mamy perełkę w naszym województwie :jupi: Piękny :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
Gość

Wysłany: 2012-06-10, 21:26   

don camillo napisał/a:
nadszedł czas pożegnania się z nim niestety...


http://daewooforum.pl/temat51471.html

Nie widze sensu zakładania tematu z autem , które wkrótce być może zmiani wlasciciela .

Zamykam .
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt