Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Lanos Sedan
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 11 Kwi 2012 Posty: 1520 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-06-18, 19:54 [Lanos] Madmayk
Jestem jego 2-gim właścicielem, w rodzinie jest od 2003r i wtedy miał zrobione 31 tys km, obecnie troche ponad 250tys. Wdzięczne autko, nic tylko lać i jeździć.
osiągi:
0-100 - 9.4s
0-160- ok.20s
v-max - 207 wg GPS
spalanie:
średnia ok 9.1 l LPG / 100km wg. kalkulatora spalania
trasa nad morze 7.4l lpg/100km przy średniej prędkości z całej trasy 135 km/h
Marka / Model - Daewoo Lanos 1.6 SX
Pojemność silnika - 1598
Liczba koni - 110
Rocznik - 1998
Modyfikacje: Styling:
- kilka wlepek
- Bi-xenon stage II
- 3 stop stosowany w driftowozach
- ledowe lampy tylne stage IV Tuning Mechaniczny:
- sekwencyjny podtlenek LPG
- wydech przelotowy 2" + koncowka 76mm
- otwarty dolot
Wnętrze:
- dedykowane pokrowce siedzeń i zagłówków
Car Audio:
- system 6.1
Zawieszenie / Hamulce:
- seria
Plany:
- przyciemnienie szyb
- rozpórki góra, dół done
- soczewki bixenon done
- spryskiwacze lamp in progress
- odświeżenie skrzyni basowej done
Fajny kolor, fajne felgi, fajnie że ma długie postoje z tyłu. Wygląda na bardzo zadbanego
Ale ten podłużny stop to nijak mi się nie podoba.
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2012-06-18, 20:02
Ten trzeci stop
Całkie ładny Ksenon mam nadzieje świeci na droge a nie wszędzie byle nie na nią?
Klinika4x4.com
madmayk Grupa Małopolska
Auto: Lanos Sedan
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 11 Kwi 2012 Posty: 1520 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-06-18, 20:03
świeci ładnie na droge, jest granica światłocienia taka jak ma być jedynie wkłady dają lekki refleks w góre ale nikt mi jeszcze nie mrugał że go oślepiam
PieTrzaK napisał/a:
madmayk napisał/a:
Liczba koni - 110
Rozwiniesz?
jak tylko go przejąłem to go z ciekawości hamowałem na stacjonarnej hamowni, na v-powerze 98 pół na pół z orlenowską 95 wypluło 109 z hakiem kuni, to tak ładniej wygląda zaokrąglone do 110
chce to zobaczyc nawet moj ma problem z takim czasem
mimo ze do 100 mam 7.5 i do 160 leci dobrze, to boje sie pomyslec jaki twoj robi przeciąg skoro do 100 masz strate do mnie 2 sek a pozniej powyzej 100 tak leci ze czasowo mamy to samo nadrobic 2 sek powyzej 100 to musi rwac
Masz jakies filmiki ? chociazby do pierwszej setki
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
cardisoma Grupa Dolnośląska Lanos in progress
Auto: Lanos 2.0
Imie: Paweł
Wiek: 36 Dołączył: 06 Mar 2009 Posty: 7190 Skąd: Rejowiec Fabryczny
Wysłany: 2012-06-18, 20:12
madmayk napisał/a:
0-100 - 9.4s
0-160- ok.20s
może zacznij od tego, czym mierzone
jak w myślach lub stoperem, to można usunąć ten wpis
Auto: Lanos Sedan
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 11 Kwi 2012 Posty: 1520 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-06-18, 20:15
cardisoma napisał/a:
madmayk napisał/a:
0-100 - 9.4s
0-160- ok.20s
może zacznij od tego, czym mierzone
jak w myślach lub stoperem, to można usunąć ten wpis
na gps larka wrzucony miałem program gps performance czy costakiego, nie wiem czy to wiarygodne pomiary były bo wiadomo w tych tanich nawi różną dokłądność to ma, tyle pokazało
BarSko napisał/a:
Masz jakies filmiki ? chociazby do pierwszej setki
Nie chwaliłeś się na spocie, że masz długie postoje Muszę oglądnąć na następnym
Lanek dużo lepiej wygląda na żywo
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
ferdek16v [Usunięty]
Wysłany: 2012-06-18, 20:40 Re: Madmayk
madmayk napisał/a:
spalanie:
bez wygłupów w cyklu mieszanym wychodzi od 6 do 6.5l/100km
przy ostrym deptaniu doszedłem do 18l/100km
a rekordowe spalanie miałem nad morze, wyszło 4.8l/100km ale drugi raz juz mi sie tak nisko nie udało zejść
Kolego nie obraz się ale takie opowieści o spalaniu to można miedzy bajki wlozyc
Jestem w stanie uwierzyc jedynie w spalanie przy ostrym deptaniu.
Caro Grupa Małopolska Koreański Type-R
Auto: BMW E46, TUCSON
Imie: Karol
Wiek: 36 Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 5440 Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2012-06-18, 20:44
6.5 w 1.6 16v? też ciężko mi w to uwierzyć niestety, a chciałbym.
Jadąc zgodnie z mocnym wiatrem z laptopem i diagnostyka pokazującą stan cut off takie wyniki średnio są realne Hamownia obciążeniowa, że wyniki jakieś miarodajne?
Jonecky Grupa Podkarpacka
Auto: Lanos 1,5 8v LPG
Imie: Michał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Maj 2009 Posty: 7233 Skąd: ok Dębica RDE
Wysłany: 2012-06-18, 21:02
madmayk, gdzie masz lampy ode mnie,takie fajne z obrysówkami na ledach
masz ich foto lanosa na tych lampach?