X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Tico] Mike SX - Bestia z piekieł - FOTY

Autor Wiadomość
Mike SX

Auto: Tico
Imie: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-18, 22:30   [Tico] Mike SX - Bestia z piekieł - FOTY

Witam

Moja bestia to Tico 1998r od pierwszego właściciela

Marka / Model - Daewoo Tico
Pojemność silnika - 800 F8C :)
Liczba koni - z-hamuję to napiszę
Rocznik - 1998
Przebieg 140 000km


Olej 5w50 Mobil
Zderzaki w kolorze nadwozia :)

Auto cały czas jeździ - jakieś 300km tygodniowo serwisowane więcej niż na bieżąco (mam warsztat mechaniczny) Tico służy głównie do jeżdżenia do i z pracy, oraz jazdy po części itd, ale nie tylko, więc jest w stanie więcej niż bardzo dobrym.

Cały czas modyfikuję bestię ale ze smakiem i jak coś robić to porządnie.

Niedawno miałem małą stłuczkę, gość uderzył mnie w tył, ale na szczęście tylko zderzak pękł i wzmocnienia pod nim wymieniłem na nowe OEM. Zderzak pospawałem, bo mierzyłem nawet nowe oryginalne, ale żaden nie chciał ładnie pasować.

Ostatnio wymieniłem reperaturki drzwi i na razie są w podkładzie, czekają aż pożyczę jakieś auto zastępcze abym mógł jeździć, a wtedy pomaluję całe auto - lakier już czeka !

Modyfikacje:

Styling:
- białe migacze przód
- kołpaki OEM białe (fabrycznie malowane) nowiutkie

Tuning Mechaniczny:
- Wycięty katalizator (założony nowy kolektor od wersji bez kata)
- Sonda lambda do regulacji LPG
- wyrzucony cały układ powietrza dodatkowego
- Przerobienie świateł mijania na instalację z przekaźnikiem - duuuużo lepsza jakość światła

Wnętrze:
-Elektryczne szyby
-Centralny zamek
-Domykanie szyb
- Automatycznie włączające się światła mijania po uruchomieniu silnika
- Automatycznie włączające się światła pozycyjne i oświetlenie deski po zmroku
- Inteligentny sterownik oświetlenia wnętrza (rozświetlanie, ściemnianie, wygaszanie po zapłonie i zamknięciu auta z pilota, rozświetlanie po wyłączeniu zapłonu i otwarciu auta z pilota)
- Dodatkowe lampki nad pasażerami z tyłu
- Zabudowa bagażnika - estetyczna i praktyczna - zostało jeszcze oparcie kanapy i miejsce pod klapą
- Czerwone podświetlanie konsoli / zegarka / przycisków od wycieraczek itp

Car Audio:
-Radio JVC
-Głośniki 10cm Helix z odcięciem basu na kondensatorze żeby ich nie katować
-Głośniki 6x9 Helix w zabudowie w bagażniku

Zawieszenie / Hamulce - Bardzo Zdrowa Seria


Plany:
- Jestem w trakcie robienia zegarów z obrotomierzem i masą dodatkowych kontrolek
- Uchylanie bagażnika z pilota
- konsola od CC
- podświetlenie przycisków od el. szyb
- Montaż BLOSa i linijki diodowej do Sondy Lambda
- przeróbka dolotu powietrza z jakąś plastikową obudową filtra powietrza

Malowanie całej bestii !! myślę że w wakacje :)

Fotki słabe, ale z czasem będzie ich coraz więcej i lepszych.





Pod maską czyściutko że można jeść z dekla :)



Oryginalny nowiutki kołpak :)


Zabudowa bagażnika: zostało jeszcze obicie kanapy i miejsce zagospodarować pod klapą tzn zrobić tam przestrzeń na gadżety typu klucze, rękawiczki, trójkąt itp itd.














Ostatnio zmieniony przez Mike SX 2012-06-19, 19:26, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
SwiezY
Grupa Wielkopolska
prO amatorka


Auto: Evanda 2,0 16V | Captiva 2,4 16V
Imie: Patrycja
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 3801
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-06-18, 22:34   

czekam na zdjęcia, bo jestem ciekawy modów :)



"Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa..."
 
 
 
wooooojtek85
Włodek


Auto: VW Golf 4
Imie: Wojtek
Wiek: 40
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 816
Skąd: Rybniki/Białystok
Wysłany: 2012-06-19, 06:47   

Ciekawie sie zapowiada :myśli:



Pozdrawiam Wojciech
nr do mnie : 511508527 & 531404534
były golf4 : http://daewooforum.pl/temat59108.html
obecny :http://daewooforum.pl/temat83011.html
 
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-06-19, 10:19   

Michał wstaw dzisiaj te zdjęcia proszę bo inaczej zmuszony będę zamknąć temat do czasu ich zamieszczenia.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
pawlik94


Auto: Daewoo Tico SX
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-06-19, 11:21   

no, no czekam na foty! :piwo:
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-06-19, 13:14   

Taaa ja chcem fotosy :D
Ale dokładne :P :D :piwo:



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
wooooojtek85
Włodek


Auto: VW Golf 4
Imie: Wojtek
Wiek: 40
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 816
Skąd: Rybniki/Białystok
Wysłany: 2012-06-19, 20:01   

Fajnie zabudowane głośniczki 6 x9 w bagażniku podoba mi się. Masz i bagażnik i małe buum bum :D



Pozdrawiam Wojciech
nr do mnie : 511508527 & 531404534
były golf4 : http://daewooforum.pl/temat59108.html
obecny :http://daewooforum.pl/temat83011.html
 
 
 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2012-06-19, 20:54   

Bardzo ładnie wykończony bagażnik. Życzę powodzenia w realizacji planów.
 
 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-06-19, 21:13   

Podświetlenie pod radiem jak dla mnie zbyt jasne ale ładnie zrobione :D Wolę niebieski :D
Lampki prawie jak w Audi A6 dobry myk :D
Audio i klapa na koło mi się podobają, ale wolę dobrą tubę i wzmaka :D
Ogólnie mi się podoba :D :piwo:



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
Mike SX

Auto: Tico
Imie: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-19, 21:32   

Iglesjas napisał/a:
Podświetlenie pod radiem jak dla mnie zbyt jasne ale ładnie zrobione :D Wolę niebieski :D
Lampki prawie jak w Audi A6 dobry myk :D
Audio i klapa na koło mi się podobają, ale wolę dobrą tubę i wzmaka :D
Ogólnie mi się podoba :D :piwo:


podświetlenie nie jest takie mocne jak na zdjeciach.

audio jest dla mnie wystarczające - na prawdę czysty dźwięk bo od środka jest pianka wygłuszająca i puszka jest w sam raz. a tuby nie chcę bo auto musi być funkcjonalne :)



AUTO MECHANIKA -> www.trupa.krakow.pl
 
 
 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-06-19, 21:35   

Cytat:
audio jest dla mnie wystarczające - na prawdę czysty dźwięk bo od środka jest pianka wygłuszająca i puszka jest w sam raz. a tuby nie chcę bo auto musi być funkcjonalne :)

No tu się zgodzę :D
ja mam plany na zabudowę całego bagażnika :D A na podwórzu stoi jeszcze jedno Tico więc do przewozu klamotów, worków ze zbożem :D i takich tam jest idealne :D



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-06-19, 21:46   

autko naprawdę zadbane :) kołpaki w sam raz , masz ten sam oej co mój matiz :)

pozdrawiam :P



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-06-20, 11:54   

Bagażnik masz kozacki :ok:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
Pioter.

Auto: Tico
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 19
Wysłany: 2012-06-20, 17:15   

muli na gazie ze zakładasz BLOSA ?
 
 
ziolas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Jalapeżot 206 SW
Imie: Mateusz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2400
Skąd: Toruń -> Łódź
Wysłany: 2012-06-20, 19:00   

generalnie podświetlenie pod radiem i podświetlenie przycisków zabijają :brawo: kolorek też ładny :piwo: oragnij autko i będzie kozak :brawo: a co do stanu silnika to jest pięknie pod maską :piwo: :piwo: :piwo:



Ciche samochody zabijają dzieci! Akcja społeczna - rób przelot, ratuj życie!
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt